Page 4 of 4

Posted: 19:07 30. May 2007
by Krata
no práv že vede tak nějak skrz pas, ale když to je těžký opravit tak v pohodě :wink:

Posted: 23:25 30. May 2007
by chlor
no mě by zajímalo, jestli to už ostatním funguje...photter psal že už jo, ale mě se to po animaci vždycky zase pos***. Jestli by třeba někdo nebyl schopnej rozluštit, proč se to těma animace vůbec kazí, já tomu bohužel vůbec nerozumim...

Posted: 00:17 31. May 2007
by photter
jo, některý animace to poserou ale stačí udělat postavou jeden krok a zase se to spraví

Posted: 01:26 31. May 2007
by chlor
photter wrote:jo, některý animace to poserou ale stačí udělat postavou jeden krok a zase se to spraví
no to právě né... resp. věřim ti že jó, ale nějak nevim jak toho dosáhnout. Sosnul jsem ten novej hak (6ku) a nic to nepomáhá...

Posted: 06:53 31. May 2007
by Pajule
me to vacha jak ma, jen kdyz zacnu bojovat tak se mi obcas veci stahnou na bricho , ale po boji zas normal do zadu...asi jenom dvakrat se mi stalo ze byli na brichu , tam sem vypla dusi a vachalo to normal dal :D

Posted: 12:54 31. May 2007
by chlor
hmm, tak pardon že jsem plašil. Měl jsem tam nahranej nějakej špatnej config, už to šlape jak má... :wink: mwahaha, je to fakt paráda..

Posted: 17:47 31. May 2007
by chlor
..hm tak jsem neplašil :-( Prostě se to nějak se*e...škoda no.

Posted: 19:32 31. May 2007
by OneHeart
@chlor: já to na tobě vždycky vidim normálně a vypadá to fakt pěkně :P

Posted: 17:09 04. Jun 2007
by Sylmael
Pre tych co im to blbne viac nez inym. Skuste si premenovat alebo uplne zmazat adresar OVERRIDE.

Posted: 00:31 05. Jun 2007
by chlor
Sylmael wrote:Pre tych co im to blbne viac nez inym. Skuste si premenovat alebo uplne zmazat adresar OVERRIDE.
jo...to byl ten problém ;)

Posted: 18:26 07. Jul 2007
by Sylmael
Ma tu niekto v hre postavu cloveka - tlstu? A buguje sa mu zobrazenie zbrani do brucha tak ze je to vzdy v bruchu aj ked sa pohne? Pretoze mne to robilo u novej postavy. A som aj rovno zistil ze preco to robilo, zaco si musim samozrejme pogratulovat a podakovat. Image

Posted: 02:04 08. Jul 2007
by Kiri
Fandim kua....the best man ;-) *muck* O!