Page 4 of 4

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 10:26 23. Nov 2008
by nomis_b
Kiri wrote:recepty nebudou? zadne extra veci nebude mozne stvorit? jaka skoda :( vlastne ani nevim esli nekdy nekdo nakou dal do kupy?
nooo.. ja to jeste nerikal, ale i pri obycejne vyrobe se daji obcas stvroit vyjimecne kusy s enjakym tim bonusem navic :wink:

A jinak, recepty neni tezky dodelat. Ale urcite neplanuju je udelat drive, nez budou hotovy UPLNE VSECHNY krafty. a to si jeste po nich dam chvyilku pauzu na odpocinek, nez se pustim do receptu. Ale obecne je tam dodelat nebude vubec zadnej problem.. otazka jen zni, jak moc dobre veci by z receptu meli padat, kdyz uz ted jsou veci z craftu naprosto nesrovnatelne s tim, co je ted v obchodech.

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 10:37 23. Nov 2008
by pepa48
nomis_b wrote:A jinak, recepty neni tezky dodelat.
recepty je úplně zbytečný dodělávat... místo nich se zavedlo něco jinýho, což už funguje, takže bych v tom vědu nehledal

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 14:58 23. Nov 2008
by Kiri
OK btw a ty novy veci sou persistence schopny? :D

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 15:07 23. Nov 2008
by pepa48
to si nejsem jistej :D

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 15:12 23. Nov 2008
by human_wreck
Nemusíš to řešit Kiri. Šance na najití části je asi 1 k 1M :lol: A když máš to štěstí a jednu najdeš, tak už ti chyběj jen dvě další.

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 15:15 23. Nov 2008
by igor
human_wreck wrote:Nemusíš to řešit Kiri. Šance na najití části je asi 1 k 1M :lol: A když máš to štěstí a jednu najdeš, tak už ti chyběj jen dvě další.
Já navrhoval že se to má dát do Novinek, že jsou artefakty a ani to nescriptovat, protože než to někdo poskládá... :D

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 15:17 23. Nov 2008
by human_wreck
Spíš by to chtělo založit cech držitelů částí artefaktů :mrgreen:

Re: ZLY TREZOR !

Posted: 15:52 23. Nov 2008
by Neithan1
casti artefaktu to uskladni vpohode :wink: