Page 4 of 5

Re: Ucet: Krata

Posted: 16:45 21. Nov 2008
by Krata
Igor: no kvůl příspěvkum na foru se mi zhroutí svět no :D

to all: jednou sem si zaspamoval a vy děláte... jeee, nemáte smysl pro humor, se s váma nebudu vůbec bavit..

Re: Ucet: Krata

Posted: 16:55 21. Nov 2008
by Tretas
tak si to tak neber :-D jo a podívejte se na to hlasování.. je tam 94% a 5 % a to jedno procento je kde?

Re: Ucet: Krata

Posted: 17:00 21. Nov 2008
by kucik
To jedno procento je cenz...

Totiž jaké jedno procento? Copak vás ve škole neučili, že celek je 99%, protože kus někdo vždycky ukradne?

Re: Ucet: Krata

Posted: 18:11 21. Nov 2008
by Neithan1
Tretas wrote:tak si to tak neber :-D jo a podívejte se na to hlasování.. je tam 94% a 5 % a to jedno procento je kde?
ved *u*** pisem ze som nehlasoval

Re: Ucet: Krata

Posted: 19:20 21. Nov 2008
by Pajule
MaSo wrote:Já sem dal ANO ukecancovi jednomu :-D Ne sradna...jesli ten topic nebyl myšleny jako vtip tak chci změnit hlasování :) ... ALe inak ... stejně bys nemusel tolik psat :-D ja se v tom foru pak h.... vyznam :D Jinak Peace and Love přátelé :)

ááá souhlasim bratře xD mír a lásku[/b] :D :D

Re: Ucet: Krata

Posted: 19:28 21. Nov 2008
by Žorž
George wrote:
Phantorris wrote:Tento topic byl určitě myšlen smrtelně vážně! :wink:
Vskutku.
Ty už zase nadáváš?! Žorži, žorži, ty seš takovej rejpal...znecťuješ fórum. *už si na něj loupe banán*

Neithan1 wrote:a ze nie ? paaa-pa-pa-pa *rukama napodobuje trepani kridel slepice*

A ty nebudeš krást výstupy! Ano! Jen se nedělej, že nenapodobuješ známé představění legendárního panto-mima Jaroslava Čejky! Zde část k vidění, děkujte za ni PLACOSu: http://cz.youtube.com/watch?v=jM_Kv0KEk ... a-slepice/

Za zlodějinu myšlenek, nápadů a za to, jak amatérsky jsi slípku předvedl, se ti uděluje třetí další napomenutí! (z 15)! Neithane jeden.

Re: Ucet: Krata

Posted: 19:37 21. Nov 2008
by Neithan1
Žorž wrote:PLACOSu
hmm :roll:

Re: Ucet: Krata

Posted: 19:47 21. Nov 2008
by Žorž
Omlouvám se....stalo se tak před tvou okázalou abdikací, mistře učedníku. :oops:

Re: Ucet: Krata

Posted: 19:48 21. Nov 2008
by Neithan1
Žorž wrote:mistře učedníku.
padawane prosim.. :roll:

Re: Ucet: Krata

Posted: 19:52 21. Nov 2008
by Žorž
Padawane. *krotký DM se opraví a nedopíše k příspěvku nic z myšlenek, které se mu honí hlavou, neboť se příliš bojí další ofenzívy bývalého proroka PLACOSu...a sakra, je to vyřknuto...ééé....to-to-tohle...TOHLE slovo se nepočítá! Bylo řečeno v hvězdičkách, tudíž jen v mé hlavě! Nevíš o něm, nečteš ho! Tak! A máš to!*

Re: Ucet: Krata

Posted: 20:03 21. Nov 2008
by Neithan1
*ale to si nepocital stym ze od doby co som pracoval s "ved vy viete kym" mam schopnosti ako nikto iny, napriklad uvrhnut do hviezdiciek cokolvek!* :mrgreen:

//*edit* a ked okolo mna prechadzaju smrtelnici, vidim nad hlavami ich myslienky v hviezdickach.

Re: Ucet: Krata

Posted: 03:34 23. Nov 2008
by Kiri
co se vlastne stane az padne 15te napomenuti?

Re: Ucet: Krata

Posted: 03:46 23. Nov 2008
by Neithan1
moj ucet bude vymazany, moje postavy budu zmazane, moje zaznamy budu zmazane.. neithan sa stane oficialne zamietnutym odkazom a moja podstata navzdy zanikne v prachu dejin, pretoze ako vravi prax, buducnost ovladaju ti co ovladaju minulost !

Re: Ucet: Krata

Posted: 03:47 23. Nov 2008
by Kiri
nidky nezapomenu :?

Re: Ucet: Krata

Posted: 15:03 23. Nov 2008
by Neithan1
"nezapomenu" to slovo sa v newspeaku uz nevyskytuje