Page 4 of 5
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 14:17 25. Nov 2008
by kucik
Já už jsem o tom sekání rukou taku přemejšlel

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 14:22 25. Nov 2008
by DenGrasse
pro ty, co pamatujou šavlozubou veverku:
při prvním přistižení je mu za trest uťata ruka...
při druhém je mu uťata druhá ruka...
nemá-li rukou, nepokrade
a pokrade-li přesto, mrška jedna šikovná, řeší případ zvláštní komise

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 14:33 25. Nov 2008
by Sveneld
-kdyz uz polo-lootovatelny mrtvoly tak to uz radsi kompletne - nez aby padali jen veci co maji perk "kradeny"..
-dalsi vec je za "kradeny" jsou i stahnuty kuze takze ty by z mrtvoly padali taky - s tim souvisi ze i kdyz nejste zlodej a mate u sebe kuze a zarvete tak prijdete i o ne, jako bonus ke smrti

-mno a dalsi vec je ze tu nejsou i samy "zly" zlodeji (zni to hrozne, rogue -> tulak, zni mnohem lepe,navic me prijde za ortodoxni hraci-paladinove (in real) se stejnak divaj na ty rogue skrz prsty i tak

) a prave temto hracum to prinese jen dalsi starosti, napr. prijdou pri smrti o -byt jen o kraviny- predmety co jsou kradene, ac ne tolik dulezite, ale co se stejnak hodeji..
-dalsi vec je ze Questovnim predmetum muze jejich tvurce zakliknout v toolu vlastnost "neukradnutelny" - takze nebude dochazet k "fopá", kdy poskozenej bude brecet ze prisel o predmet a zlodej bude mit o blbovinu navic co treba ani nevyuzije
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 16:50 25. Nov 2008
by Neithan1
Sveneld wrote:-dalsi vec je ze Questovnim predmetum muze jejich tvurce zakliknout v toolu vlastnost "neukradnutelny" - takze nebude dochazet k "fopá", kdy poskozenej bude brecet ze prisel o predmet a zlodej bude mit o blbovinu navic co treba ani nevyuzije
nieje to nahodou "neodlozitelne" a tym padom ten item nemoze odlozit ani samotny majitel, to mi velmi vyhodne nepride
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 01:37 26. Dec 2008
by zachy
Téééda

koukam ze jsem si to tu zavařil...
Mno omlouvám se za všechno to kradení, ale vezměte si povolání zloděj. Co on dokáže? Nemá summona aby mu pomáhal. Bojuje dobře jen ze zálohy... takže se moc sám nechytá... Kde má sehnat peníze? Přiznávám a znovu se omlouvám za prasárny...

S Derekem hraju už jen málokdy... a ozkoušel jsem si ten nový systém proti krádežím... Je to fajn věc.. Ale když jsem se zamyslel... Je určitě lepší způsob. Berte to jako pohled z té strany zloděje. Aby to povolání mělo vůbec nějakou cenu hrát. Co takhle přidělovat každé věci nějakou pomyslnou hodnotu, která by vycházela z její ceny a váhy, nebo jiných vlastností a ty pak nějak zkloubit se všímavostí a úrovní postavy. Nebo mě napadla možná lepší metoda... Všichni víte jak vypadá NWN inventář... je to 6 oddělení a v každém je 6x10 políček... Tak co takhle nastavit nějak, že by se z prvního oddělení kradlo MNOHEM hůř, než z druhého... k tomu bych dal nějaký maximální počet pokusů na krádež dle poměru LVL...
Ještě jednou se omlouvám za tu prasárnu... ted uz jenom jabka a sem tam nějakou tu dvacku na pívo...
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 02:00 26. Dec 2008
by Krata
Já sem hrál zloděje před wipem dost s dalšíma lidma a kradení byla minimální věc kterou sme se živili (dva vůbec, třetí jen občas) a uživili jsme se celkem dost normálně

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 10:39 26. Dec 2008
by Tretas
přesně ta schopnost kradeni je spíše dobrá tak pro Q když máš někomu něco čmajznout. jako je pravda že člověk někdy neodolá když vidí takového čaroděje obsetého drahokamama, ale je blbost furt dokola běhat a krást
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 15:14 26. Dec 2008
by Hassan
Jak rikal Krata ja hral taky pred wipem zlodeje a ze bych behal jen kolem bavicich se lidi u ohne a okradal je porad dokola az jim nic nezustane to ne zkusil jsem to parkrat neco zlatejch obcas drahokam a kdyz jsem nahodou ukradl stit ci mec polozil jsem ho na zem kus dal od postavi kery sem to ukrad....Ja rikam at zlodeji klidne kradou ale v v mezich realnosti!Takze ne ze ukradnu postave pavezu ze zad a ona si toho nevsimne....Zkusit to, kdyz neco ukradne fajn nakou tu zlatku kazdej ozeli a zlodej ma aspon zadarmo pokoj v hospode nebo jidlo....Ale krast abych se napakoval to dela hamiznej hrac!

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 22:04 26. Dec 2008
by Tretas
ale mě zase baví když toho zloděje chytnu

protože zloději když nejsou opravdu hodně velké lvl tak jsou slabí a mě baví je mlátit

:-D
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 09:23 27. Dec 2008
by monstera
[quote="Tretas"]ale mě zase baví když toho zloděje chytnu :
Mě nebaví, když mne někdo okrade, a upozorňuji, že zloděje bez milosti zabiju !
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 11:24 27. Dec 2008
by Pajule
Hh já zuřim , ale moje potsva je v klidu , teda pokud jí neukradnou magickou hůl nebo knížku...
a když sem hrála s Jullčou tak sem okrádala akorát občas NPC páč sem se bála , že mi hráč odhalí
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 12:27 27. Dec 2008
by Pivo
monstera wrote:Tretas wrote:ale mě zase baví když toho zloděje chytnu :
Mě nebaví, když mne někdo okrade, a upozorňuji, že zloděje bez milosti zabiju !
Jde to řešit i jinak.Můžes chodit invs celou dobu ikdyž ti to pak začne kazit hru.Já byl okraden asi 20x.Zlodej tě okrade kdekoliv.Někdo číhá mezi dveřma u dobrodruha,jinej leze lidem do pokoje,kde je začne komplet vybírat.Nedej bože být na chvilku AFK to jsem byl okraden 2x.S DM to řešit už nebudu mají svojí práce dost.
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 13:28 27. Dec 2008
by Krata
Pivo: tim že to řešit nebudeš ale tady pořád ti parchanti budou

, nahlaš to DM, ty si to s nima vyříděj a nemusíte se pak bát o inv
Já se zlodějem okrádal jednou jedinkrát PC postavu, a to Liu (hráč numero) samozřejmě se to nepovedlo, Liu mě nendřiv málem zabil a když sem se mu vzdal tak on okradl mě.. od té doby sem to nezkoušel

Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 13:59 27. Dec 2008
by Rejty
Vyresi se to systemove a bude po problemu.
Re: Kradeni a reakce na ne
Posted: 15:19 27. Dec 2008
by Hassan
Pajule wrote:Hh já zuřim , ale moje potsva je v klidu , teda pokud jí neukradnou magickou hůl nebo knížku...
a když sem hrála s Jullčou tak sem okrádala akorát občas NPC páč sem se bála , že mi hráč odhalí
Kdo se boji nesmí krast!
