Page 4 of 6
Re: Postavy v mestách
Posted: 20:31 29. Nov 2008
by Neithan1
nieje to tym ze tie bytosti vyvolavas nahodne ? isty si tym vsak niesom
Re: Postavy v mestách
Posted: 20:39 29. Nov 2008
by Godried
Ano, kouzlo vyvolej bytost vyvola nahodne jednu ze dvou bytosti, aspon u me to tak je.
Re: Postavy v mestách
Posted: 20:41 29. Nov 2008
by Neithan1
no ja som myslel ze vyvola z viacerych bytosti nezavyslo od vole carodeja, to znamena ze moze vyvolat aj demona a pod. s nepriatelskou frakciou
Re: Postavy v mestách
Posted: 20:46 29. Nov 2008
by Godried
pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...
Re: Postavy v mestách
Posted: 21:13 29. Nov 2008
by Radim
Godried wrote:pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...
Je to povolání přítelíčka.A asi by to nebylo na škodu s tím něco udělat pokud to je možné.Je to docela dobrý společník a nerad bych se zase dostal do problémů i když to nikdy nemyslím zle.Zatím každý na něj reagoval špatně.Už ho nebudu povolávat ve městě jako jsem to udělal,ale i mimo město je to poměrně o hubu a někteří to již prožili na vlastní kůži.Je dost silný a pokud na něj někdo zaútočí útok opětuje a rychle ho odvolat sice jde,ale nemusí se to stihnout vrámci mého silného stroje na kterém hraji.

Re: Postavy v mestách
Posted: 03:02 30. Nov 2008
by Prometheus
Neithan1 wrote:no ja som myslel ze vyvola z viacerych bytosti nezavyslo od vole carodeja, to znamena ze moze vyvolat aj demona a pod. s nepriatelskou frakciou
Ale myslim ze tu nejde o povolaneho ale o pritelicka.Toho si carodej vybera sam.
Ten golem je pritelicek, ne povolany.Aspon teda myslim.Ak sa mylim tak ma opravte ale pritelicka si vlastne carodej voli pri kazdom postupe na novy level.
Re: Postavy v mestách
Posted: 03:29 30. Nov 2008
by kucik
Radim wrote:...
Vyber si pri pristim prechodu na dalsi level nejakeho jinciho. S timhle si mezi kladasama koledujes o maler
Prometheus wrote:...
Jo, je to pritelicek.
Godried wrote:pokud nevyvolavas z knizky, tak to bude vzdy tvuj spolecnik, pokud je to kouzlo z knihy, tak je sance, ze bytost bude neprateska...
Ne. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se vybira nahodna na odpovidajicim levelu. Pokud z knihy, tak si muzes zvolit, co vyvolas. V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne. Presny detaily ti ted nereknu. Pred nejakou dobou se to menilo a ja uz si nepamatuju, jak presne.
Re: Postavy v mestách
Posted: 06:44 30. Nov 2008
by pepa48
kucik wrote: V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne.
já myslim, že pokud povoláváš bytost náhodně z danýho kruhu, tak se utrhnout nemůže... ale do ohně bych za to ruku nedal
Re: Postavy v mestách
Posted: 11:00 30. Nov 2008
by Radim
U toho povolávání se to řídí procentuální zdatností dané postavy v povolávání.Čím vyšší lvl povoláváš tím je samo větší šance neúspěchu.Povolaný se buď může obrátit proti tobě nebo zústane neutrální.
Jenže tenhle přítelíček je z těch na výběr asi nejlepší

.A nebylo by možné pozměnit jeho vzhled nebo rovnou udělat novýho normálního golema.
Re: Postavy v mestách
Posted: 11:14 30. Nov 2008
by Rejty
Radim wrote:A nebylo by možné pozměnit jeho vzhled nebo rovnou udělat novýho normálního golema.
Ne.
Re: Postavy v mestách
Posted: 11:24 30. Nov 2008
by Krata
Temná strana je lákavá Luku...
Re: Postavy v mestách
Posted: 12:30 30. Nov 2008
by Jonny
Přesně jak řiká Krata... Klidně si ho měj, ale některý postavy když to uvidí, tak ti pudou po krku... Je to něco za něco a asi bych se nebál hnout s přesvědčením, protože jak víte, tak většina Bohů nevidí ráda, když někdo znesvěcuje mrtvý což je podle mě případ toho, že z nich šije golemy...
Eště, když už je tady taková pěkná diskuze, tak bych se optal na Slaady, jaké je oficiální stanovisko, sem dycky docela na vážkách, když ho přede mnou někdo vyvolá, ale všichni mě urputně přesvědčovali, že to neni démon, tak se chci zeptat, jak to je...
*mladý paladin za sebou zavře dveře do chrámové knihovny a dlouhé hodiny je slyšet jen šustění starých stránek moudrých knih*
Re: Postavy v mestách
Posted: 13:57 30. Nov 2008
by pepa48
Jonny wrote:Eště, když už je tady taková pěkná diskuze, tak bych se optal na Slaady, jaké je oficiální stanovisko, sem dycky docela na vážkách, když ho přede mnou někdo vyvolá, ale všichni mě urputně přesvědčovali, že to neni démon, tak se chci zeptat, jak to je...
bral bych ho prostě za neutrální bytost z jiný sféry, démon to neni
Re: Postavy v mestách
Posted: 15:26 30. Nov 2008
by Morendred
Slaad je neco mezi archonem(dobro) a demonem(zlo), mela by to byt vesmes neutralni sfericka bytost.
Ne. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se vybira nahodna na odpovidajicim levelu. Pokud z knihy, tak si muzes zvolit, co vyvolas. V obou pripadech je stejna moznost, ze se ti pri povolavani bytost utrhne. Presny detaily ti ted nereknu. Pred nejakou dobou se to menilo a ja uz si nepamatuju, jak presne.
Tohle neni tak uplne pravda. Pokud vyvolavas bez knihy, tak se nikdy neutrhne, ale nezlepsuje se ti dovednost povolavani. (nekde na foru to je dokonce napsane a ve hre to tak funguje)
Re: Postavy v mestách
Posted: 15:30 30. Nov 2008
by kucik
OK, tak jsem mel spatny informace.