Page 4 of 6

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 17:38 03. Feb 2010
by Radim
Ivory-střed přechod u zdi směrem na I.hřbitov je tak malej že se na něj asi nedá stoupnout

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 15:17 10. May 2010
by Addieau
Směrem z Dornova útočiště k (bývalé) medvědí jeskyni (mapa mezi nimi) -> přechod k mapě s jeskyní hází v tomto směru zpět, cestovatel to tedy musí celé obcházet... v opačném směru funguje přechod normálně. Opraveno

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 02:36 15. May 2010
by jogi
Zdá se, že chybí přechod do Gruberiku, hledal jsem dvě hodiny... všechno je na svém (novém) místě - hřbitov, jezero, vysočina, propast, jen Gruberik chybí... nenašel jsem přechod ani kde býval, ani jinde v okolních lokacích (a to jsem je obcházel poctivě).

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 06:15 15. May 2010
by Esuliams
díval jsi se málo, Gruberik je :wink: ovšem ne na tom starém místě

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 13:27 15. May 2010
by Nalkanar
Nenalezen vchod do uhelného dolu v Tartenu. Byl zrušen, nebo chybí přechod?

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 16:32 09. Jun 2010
by Firefox_
Chybí dveře pro paní magie v domě R'rorrok. (Charaxss - Staré město)

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 12:25 11. Jun 2010
by Bluud_Elf
Che'el del Wlalths - obchodni ctvrt : Prechod do Kramu na jihu s nejlepsimi zbranemi nefunguje. Opraveno

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 16:13 11. Jun 2010
by Lidda
Lokace Zamorene tunely - skreti uzemi - hlidka, prechod ze severu je spatne umisten. Je umisten v kopci a ne ve skutecnem prechodu.

Pri prichodu do lokace je to prvni misto, na ktere hrac klikne nebo pres nej prejde krz W, pokud tohle pouziva (!).
Pri odchodu prechod neni seshora videt.
Opraveno

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 20:58 16. Jun 2010
by etkar
Dorenský hvozd - západní les - trosky zaniklé osady: přechod do budovy je vyznačen ale nelze do něj vejít.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 01:02 17. Jun 2010
by KaTo
Z Dornova utociste smerem do Ivory je "zase" rozbity prechod, ackoli byl uz spraven...zase otaci zpet na vychod.
Bluud: Opraveno. Poslano Rejtymu na upload.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 03:04 22. Jun 2010
by Sielencer
Lokace Alansijské vrchoviny - Isilská pevnost - citadela .
Lze se dostat na středu kasárny, ale dolu už pak poklopem ne. Vypada to jako by přechod byl nečím zakryt.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 12:25 26. Jun 2010
by Lidda
Daf Jamovy tunely, prechod na severu (eer mozna je to jih, zkratka v ty velky mistnosti, kdyz se clovek proplete bludistem pavucin) je, ale nikam nefunguje.

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 12:38 27. Jun 2010
by Skipp
Z prahvozdu jak sa ide lodou do Dar Garagu... z lokacie pristavu Dar Garag sa neda prejst dalej...
---Som tam uviazol, co mam robit?

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 04:57 01. Jul 2010
by sandoftime
Loviště, jedna lokace na západ od Dornova útočiště, západním přechodem se dá do lokace dostat ale z ní už ne, přechod se odkazuje sám na sebe Opraveno

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Posted: 11:56 08. Jul 2010
by hrusi
V lokaci Prahvozd - skřetvědí území - jeskyní chybí dva přechody do dvou jeskyní + přechod, kterej tam je vidět tak do něj nejde vlízt.