Page 4 of 4

Re: Co DM přehnalo?!

Posted: 19:13 04. Dec 2008
by Pajule
kucik wrote:...a nejhorší jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí...
jojojo nejhorší jsou trpaslíci já souhlasim ! :twisted: :mrgreen: :D

Re: Co DM přehnalo?!

Posted: 20:14 04. Dec 2008
by Marvin
Neithan1 wrote: Kdo to je ? Jorg ? Tento Jorg ??? http://www.youtube.com/watch?v=GPX061Jvl1A
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Co DM přehnalo?!

Posted: 21:17 04. Dec 2008
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: co to je za kravinu? :-D

Re: Co DM přehnalo?!

Posted: 22:47 04. Dec 2008
by igor
No... Nejtane postni sem i jak si vygooglil Kucíka :D

Re: Co DM přehnalo?!

Posted: 22:55 04. Dec 2008
by kucik
Kucik je nevygooglitelny.

Re: Co DM přehnalo?!

Posted: 22:59 04. Dec 2008
by igor
kucik wrote:Kucik je nevygooglitelny.
A máš v občance <meta name="robots" content="noindex,nofollow" /> ? :)

Když dáte do Googlu hledat "Kucik" http://www.ctrebova.cz/kdu-csl/image/ga ... ucik_b.jpg

Re: Co DM přehnalo?!

Posted: 00:33 05. Dec 2008
by Rejty
Jako by mu z oka vypadl! :mrgreen:

Re: Co DM přehnalo?!

Posted: 00:35 05. Dec 2008
by kucik
To nejsem ja!

...to je muj mladsi bracha.