Page 4 of 4
Re: Co DM přehnalo?!
Posted: 19:13 04. Dec 2008
by Pajule
kucik wrote:...a nejhorší jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí...
jojojo nejhorší jsou trpaslíci já souhlasim !

Re: Co DM přehnalo?!
Posted: 20:14 04. Dec 2008
by Marvin
Re: Co DM přehnalo?!
Posted: 21:17 04. Dec 2008
by Tretas
Re: Co DM přehnalo?!
Posted: 22:47 04. Dec 2008
by igor
No... Nejtane postni sem i jak si vygooglil Kucíka

Re: Co DM přehnalo?!
Posted: 22:55 04. Dec 2008
by kucik
Kucik je nevygooglitelny.
Re: Co DM přehnalo?!
Posted: 22:59 04. Dec 2008
by igor
kucik wrote:Kucik je nevygooglitelny.
A máš v občance <meta name="robots" content="noindex,nofollow" /> ?
Když dáte do Googlu hledat "Kucik"
http://www.ctrebova.cz/kdu-csl/image/ga ... ucik_b.jpg
Re: Co DM přehnalo?!
Posted: 00:33 05. Dec 2008
by Rejty
Jako by mu z oka vypadl!

Re: Co DM přehnalo?!
Posted: 00:35 05. Dec 2008
by kucik
To nejsem ja!
...to je muj mladsi bracha.