Page 4 of 4

Posted: 21:57 22. May 2007
by Zyga
pěšo na pivko. to je taky zdravý a většinou i zábavný. :lol:

Posted: 22:50 22. May 2007
by igor
2Sylm: jasně, jako správnej druid chodim pěšky... nachozeno toho mam spousty, ale zas nejsem prskavka abych měl teleport a byl ve škole na druhej straně města za 20min :-D A vlastně... copa ve škole, už sem dosáh lvl kdy se škola nedělá :-))

Posted: 14:09 23. May 2007
by Pajule
ja koukam nez se lognu do hry kdo tam je , tim padem vidim jakej ma lvl, ale nejak to nepouzivam..

Hmm po zime sem lina dost :twisted: ale vydrzovky mam ve tride furt nejlepsi :D :D a v tom horku se taky nejak moc nepohybuju,to raci zalezu do stinu v lese :lol:

Posted: 18:12 23. May 2007
by Anurin
Pardon, nečetl jsem to až dokonce ( celý tento topic) ale upřímně se směju pár věcem...... (možná to tu už zaznělo) ale ic informace co se objeví na phoru typu ja zabil to on zas onoho.. on je zloun, to je tam , tam prodavaj to a to.... atd.. by se měli hned smazat a nenechávat ani ve flamu, za druhé se směju vůbec tomuhle topicu protože ta hráčka si asi neuvědomuje, že když ji přepadnu s pistolí a nebude poslouchat a já budu prostě chladnokrevnej bídák tak ji odprásknu a ohánět se lvlama atd je prostě blbost... každý hraje tu svou postavu a každý ví nejlépe jak by se zachovala.. atd.. atd *balbola si pro sebe*

Posted: 21:11 23. May 2007
by Jonny
Zrusit tak levely, svet by byl krasnejsi... 8)

Takovyhle flejmy tady pamatuju nejmin dva...Neni to zbytecny, pro par expu?Anurin ma pravdu, clovek kterej se pri prepadeni bude branit, jde do rizika, ze spatne skonci...Stretu s ostrovanama tady bylo dost, a kdyz zajatci nedelali psi kusy, tak zadny smrti a flejmy nebyly. Chce to myslet na ten pud sebezachovy...Podporil bych ho schovanim tech levelu pri prihlaseni do hry...Kdyby to slo, byla by to super vec....Kdyz pak clovek nevi, s kym ma tu cest...I pro hrace to bude vic napinavy... :wink:

Posted: 21:35 23. May 2007
by Sylmael
Jonny wrote:Zrusit tak levely, svet by byl krasnejsi... 8)
Pracujem natom!

Posted: 23:59 23. May 2007
by Kiri
hehe, vyresi see akorat jedna dirka na derovanym tricku o ohromynch rozmerech ;-)