Page 4 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 20:45 01. Jan 2009
by igor
Jop, padlo to přesně když sem se lognul... akorát mi stačil dát jeden hráč dislike a konec. Pochybuju ale že to bylo mnou.

Re: Pady serveru

Posted: 20:46 01. Jan 2009
by Rejty
To bude tim, ze je zase moc predmetu v palete, shodil jsem to, kdyz sem se logoval za DM. Promazu ty co uz jsou v obchodech a nejsou potreba. Cekejte dalsi restart.

Re: Pady serveru

Posted: 18:39 02. Jan 2009
by paja13
zase to spadlo

Re: Pady serveru

Posted: 18:40 02. Jan 2009
by kucik
Pardon. Moje chyba.

Re: Pady serveru

Posted: 19:24 02. Jan 2009
by paja13
je vlastne k necemu ten vybornej predmet v invu co nejde odlozit co ma ukaldat postavu? nebo to je jen nato aby si hraci klikali misto tech prasku jak v nich nic neni jen cukr? hodiny stani u kotle a vareni zahozeny lektvary pryc a prachy taky 500 surovin ke zpracovani co uz sem jednou zpracoval ale postava nekde v smrticim dungu?

oprava: prisel sem o vic jak stovku lekvaru co sem uvaril skoro 3 tisice zkusenosti v craftu - hlavne ze si postavu ukladam FUNGUJE VUBEC TO UKLADANI???

Re: Pady serveru

Posted: 19:39 02. Jan 2009
by kucik
Ukladani funguje, jenomze server uklada vsechno do svoji cache a pokud spadne, tak se tak cache holt ve vetsine pripadu neulozi.

Re: Pady serveru

Posted: 11:55 03. Jan 2009
by Anderson I
NWN serveru vážně nerozumím, ale mám dotaz - dá se nastavit velikost case?
Zdá se mi zbytečně veliká. Včera to spadlo 2x (cca 18:40 a 23:00) a po druhém pádu se mi v expech ztratilo všechno, co jsem nahrál mezi prvním a druhým pádem - a to jsem byl na večeři i odhlášen. Mě se zdá, že to v case nechává i odlognuté postavy - docela luxus.
Vím, že za to nikdo nemůže a že na tom pracujete a děkuji za to. Jen jestli by třeba nešlo tu case zmenšit - kdyby se ztratila 1/2 hodina, tak nad tím mávnu rukou, ale celé odpolko a večer, to už zamrzí.

Re: Pady serveru

Posted: 14:49 03. Jan 2009
by kucik
Priznam se, ze jsem se v tomhle nikdy nehrabal, ale nenasel jsem zadny pouzitelny zpusob, jak tohle zaridit.

Re: Pady serveru

Posted: 17:29 04. Jan 2009
by igor
Server padnul nebo prej nepadnul, každopádně byl restartovanej. Takže se může začít vracet nanovo :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 17:39 04. Jan 2009
by Rejty
Uz me to nebavi. :x

Re: Pady serveru

Posted: 22:28 04. Jan 2009
by paja13
Anderson I wrote:NWN serveru vážně nerozumím, ale mám dotaz - dá se nastavit velikost case?
Zdá se mi zbytečně veliká. Včera to spadlo 2x (cca 18:40 a 23:00) a po druhém pádu se mi v expech ztratilo všechno, co jsem nahrál mezi prvním a druhým pádem - a to jsem byl na večeři i odhlášen. Mě se zdá, že to v case nechává i odlognuté postavy - docela luxus.
Vím, že za to nikdo nemůže a že na tom pracujete a děkuji za to. Jen jestli by třeba nešlo tu case zmenšit - kdyby se ztratila 1/2 hodina, tak nad tím mávnu rukou, ale celé odpolko a večer, to už zamrzí.
je to divny protoze kdyz to padlo tak sme meli vypravu k alensijskym tigrum tak
jednomu z party zustaly nejaky kuze alansijskych tigriku -takze se neco aspon u jedny postavy ulozilo ! - ale zbytek se dostal tak o 3 nebo vic hodin zpatky

jediny co se u vsech ulozilo stejne byla lokace v ktery byly pri padu servru

snad nejak pomuzou tyhle informace v chyceni chyby protoze je to svina svinuta svinska

Re: Pady serveru

Posted: 10:46 05. Jan 2009
by nomis_b
hele a co takhle zase spustit ty restarty 3x denne, namisto 2x denne ?
Nepomohlo by to aspon trochu na ocisteny cashky ?

Re: Pady serveru

Posted: 11:15 05. Jan 2009
by kucik
Jo, to jsem zapomnel. Zkousel jsem to u sebe na testovacim, upravil jsou trochu tu dusi a pouziti duse by melo okamzite ulozit postavu na disk. Kdyztak to muzem vyzkouset i primo na serveru, ale vypada to funkcne. Dalsi vec je ukladani do databaze - tam se ukládá třeba poloha postavy, ale databáze běží nepřetržitě stejně jako celej počítač a tam by tudíž žádný zapomenutí nastat nemělo.

Re: Pady serveru

Posted: 11:44 05. Jan 2009
by Anderson I
nomis_b wrote:hele a co takhle zase spustit ty restarty 3x denne, namisto 2x denne ?
Nepomohlo by to aspon trochu na ocisteny cashky ?
Já bych zrušil i ty 2 současný, i bez nich se to restartuje tak 3 - 4 x denně. Stačilo by před pádem hodit hlášku. :-D

2 kucík: Tak jestli se ti povedlo tohle (duše), tak smekám a připravuji oběti na oslavu tvého nanebevzetí.

Re: Pady serveru

Posted: 11:54 05. Jan 2009
by Theogil I
kucik wrote:Jo, to jsem zapomnel. Zkousel jsem to u sebe na testovacim, upravil jsou trochu tu dusi a pouziti duse by melo okamzite ulozit postavu na disk. Kdyztak to muzem vyzkouset i primo na serveru, ale vypada to funkcne. Dalsi vec je ukladani do databaze - tam se ukládá třeba poloha postavy, ale databáze běží nepřetržitě stejně jako celej počítač a tam by tudíž žádný zapomenutí nastat nemělo.
Tak tohle by byla bomba - pak už je každého věc jak často si postavu uloží a o co v případě pádu servru přijde. Jestli to projde pak smekám.