Page 4 of 9
Posted: 17:09 25. May 2007
by Daanri
No len ako zabranit konkretne tomu aby postavy neustale behali? Ja nasiel len system co znizuje rychlost pobybu podla zbroje a podla sily...ale konkretne nieco co by odstavilo beh len na nake kratkodobe pouzitie som nenasiel. A to je len systemove riesenie...
To sa musia jedine ty hraci zamysliet ako to chcu hrat...

Posted: 17:28 25. May 2007
by Sylmael
moj dovod preco by som nedal to obmedzenie behu : hrac by behat nemohol, ale NPC ho dobehne vzdy..
btw: nevies najst? tak hladaj dalej i cez google nie len na vaulte
Posted: 18:07 25. May 2007
by steel_martin
Co se týče toho zpomalení v plátovej zbroji.. no nevim.
Myšlenka je to hezká, ale podle mě postava zpomalená zbrojí bude už tuplem běhat..
Jinak těm, co sem přešli z Equilibrie - tohle neni Equilibrie. Pokud chce někdo běhat - ať si běhá. Taky se mi to nelíbí, ale vyčítat mu to nechci.
Pokud postava běhá a vadí vám to, tak jí prostě ignorujte.
Posted: 20:43 25. May 2007
by Kiri
No tak anni nevvm kudy zaccit a jestli to ma mit nejaky smysl

:D:D mozna Jitka by mi mohola podporit. Kdo zvas nekdy tahl dvourucak? nebo drzel aspon poradnej obycejnej jednorucack? Ayb tto nebyyli jen mece..kdo zvas uz nes na rameni 2 - 2,5 metrovej klacek? Rekne me tim treba prochazka na 40 Km denne. Rekl bych ze asi jednna vyjimka a nemyslim tim sebe *pouusmeje se pr osebe* tohle neni zadna drevarna ani nic podobne nahrazzenyho. Nekolik malo lidi znam co se temahle vecma ohani a ttrennuji celkem cassto a nejen fyzicku *zasmeje se podrruhy i s vedomim, zee ostatnim nic nedochazi* jen bych chtel udelat takovou drobnou vec, detail, ktetry kazdy opomiji. dnes je 21. stol. tehda bylo mezi 11 - 16 stol. krapet jina doba.
btw, proc si valecnincka povolani dava body do vycviku a sily? proc trebsa ozeli nejakou tu poctarskou innteligenci nebo soustrerdeni se? Nene, nebudu vubec pokracoovat, mmyslim, ze jsem naznacil dost....
Pokud jde o server, tak je to fanttasi RP blabla... takze nevim jestli je vetsi blbost vvidet behajiciho valecnika v plpnyy platovy, nebo skreta ci orka

:D:D:D koncim dal se vyjadrovat nema smysl. Bud budeme hrat The sims (vymyslet dalsi systemy - chudaci celej team) nebo se kazdy hrac krapet zamysli sam nad seboou.
*uchychne se napossled a mizi nekde vv dali*

Posted: 21:09 25. May 2007
by Sorrow
So, I don't know...
Posted: 22:07 25. May 2007
by Sylmael
@Kiri : Kamos chodi na serm, takze som mal moznost drzat v rukach obojrucny mec, jednorucny mec a tiez som mal oblecenu kruzkovu koselu.
Takze viem aku to ma vahu a ze to nieje sranda a treba sa o tie veci starat.
Posted: 22:27 25. May 2007
by Kiri
No vida a byla to je krouzkova kosile

:D:D tak je tu prekvapive vic nez sem predpokladal, ale stale nikdo neuhodil hrebicek do hlavicky

Posted: 23:55 25. May 2007
by kucik
Asi mate pravdu. Kdyz si nekdo chce behat, tak at beha. Ja si z ty postavy budu delat srandu. Podle me to vypada komicky, kdyz dustojnej mag beha jak trotl sem a tam. Ale co. Kazdyho vec.
Mimochodem znam postavy, co neudelaj rychlejsi krok ani kdyz jim jde o kejhak proste proto, ze hrajou takovy fyzicky dispozice.
Posted: 00:03 26. May 2007
by steel_martin
Kiri wrote:Kdo zvas nekdy tahl dvourucak? nebo drzel aspon poradnej obycejnej jednorucack? Aby to nebyly jen mece..kdo z vas uz nes na rameni 2 - 2,5 metrovej klacek?
Bah... jak ty můžeš vědět, jakej klacek na ramenou já nosim..

Posted: 00:52 26. May 2007
by Daanri
Tahal sem i dvojrucak, ktory vykoval moj kamos kovar, tahal sem i jednorucak aj dalsie zbrane pripadne brnenia ktore vyhotovil...myslim ze ale o toto tu nejde...ale ocividne nema zmysel to dalej riesit....holt niektori budu hrat pekne RP a bude im proste blbe neustale behat (pripadne robit ine ne RP veci) a inym je to jedno...ale mozno sa nad tym aspon zamyslia po precitani tejto debaty......
Posted: 01:25 26. May 2007
by Sylmael
Tahal si ich za sebou vo furiku?:roll:
Posted: 01:33 26. May 2007
by Daanri
Nie...to sa tu chces "tahat" za slovicka?...mal som prilezitost si kazdu z nich vyskusat.
Posted: 01:40 26. May 2007
by Sylmael
Netaham ta za slovicka, len som sa stavil s kamosom ako dlho potrva nez zareagujes.

Posted: 01:54 26. May 2007
by Daanri
Tak dufam ze si aspon vyhral

Posted: 03:10 26. May 2007
by Anurin
Mno, tak ještě jednou.... myslím že smyslem debaty o běhání není omezování hráčů, kteří by chtěli běhat. Jde tu jen o kompromis. Samozřejmě že je blbost běhat celý den, ale každý z nás má tu svou pravdu, podle toho jak vnímá hru. Kompromis se týká toho aby hráči nepoletovali po městě jak splašený. Nejde jen o to že tím někoho můžou štvát, ale jde i o to že tohle je rp server a když nebudu brát v potaz běhání ve zbroji, tak se vlastně ten hráč ochuzuje o zážitek a o rp s jinými hráči ( pro některé hráčmi--- snad to píšu dobře

) Co takhle se domluvit na tom že ve městě a o lokaci dal od města se běhat nebude bez důvodů a zbytek nechat na individálním pocitu? Hmm? co vy na to? Docela bych byl rád kdyby se k tomu vyjádřili hráči kteří s běháním souhlasí a nevadí jim. // jen malá v suvka, bylo by dobré to dodržovat i ve 3 ráno z důvodu že si na to pak hráč zvykne a nakonec mu to nepřijde tak pomalé... atd... atd...