Page 4 of 6
Re: Nefunkční přechod
Posted: 18:37 26. Dec 2010
by Prasokralik
Awadar wrote:Dorenský hvozd-západní les-trosky zaniklé osady Margold-sever
je zde kostel a u něj je na zemi přechod, ale nefunguje
o tomhle jsem taky říkal, přechod nikam nevede a celá lokace nejspíš zanikne
Re: Nefunkční přechod
Posted: 08:57 27. Dec 2010
by Theogil I
Prasokralik wrote:Awadar wrote:Dorenský hvozd-západní les-trosky zaniklé osady Margold-sever
je zde kostel a u něj je na zemi přechod, ale nefunguje
o tomhle jsem taky říkal, přechod nikam nevede a celá lokace nejspíš zanikne
To by byla škoda, ty lokace jsou moc fajn, mají náboj, obzvláště v noci, brnknu bráchovi domů (grázl má dovolenou) ať se nakontaktuje na Daanriho a zkusí se domluvit zda by se do toho kostela nehodila nějaká lokace .... ať taky něco dělá a nevalí se v posteli, celý dny .... hauuu já mu tak závidím.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 10:45 27. Dec 2010
by Cairon
Prasokralik wrote:Awadar wrote:Dorenský hvozd-západní les-trosky zaniklé osady Margold-sever
je zde kostel a u něj je na zemi přechod, ale nefunguje
o tomhle jsem taky říkal, přechod nikam nevede a celá lokace nejspíš zanikne
Kam chodíte na ty infa ve stylu : "lokace zanikne , protože přechod ZATÍM nikam nevede" Víte kolik je práce v toolsetu jen s jednou jedinou lokací aby nějak vypadala a měla atmosféru ? Opravdu mě FAKT štvou návrhy o lokacích "všechno smažem on někdo udělá jiný".
Myslím že život tvé postavy nikam nevede ... a celá postava nejspíš zanikne

Re: Nefunkční přechod
Posted: 11:23 27. Dec 2010
by Daanri
Prasokralik matu informaciu odomna, pretoze mal zaujem to dokoncit. Nebudem tu rozoberat preco a zaco s tymi lokaciami nepocitam do buducnosti v novom usporiadani. Kto mal zaujem sa o tom dozvedel, kto nie ten to proste ignoroval.
Samozrejme kazda pomoc sa nam hodi, ale holt na inych lokaciach.

Re: Nefunkční přechod
Posted: 11:50 27. Dec 2010
by Cairon
Takže ... *-* zde jsem chtěl napsat zajímavá fakta o MEGA slibech a plánech , které pak vždy udělal někdo jiný , cesta do prahvozdu slíbená před dvěma roky , poušť slíbená loni , Karatha slíbená letos atd.. to vše proloženo jadrným výrazivem *-* rozkaz však zněl "žádné veřejné hádky" a navíc DM musí zůstat slušný za jakékoli situace ... Proto : smaž si co chceš. Je to skvěle motivační pro nová WB. Už teď se určitě nemohou dočkat jak budou hodiny a hodiny sedět v toolstu ... možná úplně zbytečně až dostaneš další nápad a bude se mazat.
P.S. I kdybych měl mít v týmu OBROVSKÝ průšvih , tohle jsem tu musel napsat , jsem už moc starý na to abych mlčel když jsem naštvaný a nesouhlasím.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 11:55 27. Dec 2010
by Daanri
Cairone odporucam dalej komunikaciu cez PM, ale ocividne moje PM spravy ignorujes. Viac tu k tomu nemam co dodavat.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 13:24 31. Dec 2010
by lamda9891
Lokace: Alansijské vrchoviny - křižovatka, přechod směrem na jih je ale nefunguje.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 07:50 15. Feb 2011
by Prasokralik
Prahvozd u jeskyně goril, když se jde na západ nevyhodí to u bambusových jezírek kde by mělo ale na cestě u potoka, což je správně lokace na sever. Když se jde na sever tak to vyhazuje správně na té samé cestě. Je tam chybka v tagu
Re: Nefunkční přechod
Posted: 12:58 19. Feb 2011
by zachy
Beldská skaliska - západně od Gardalských močálů - jižní přechod nefunguje.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 14:00 20. Feb 2011
by zachy
Prahvozd - lokace u Gorilí jeskyně - západní přechod vás hodí do stejné lokace jako severní přechod.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 16:31 10. Mar 2011
by -speck-
Lokace: Prahvozd - západně od propasti
-> na západě této lokace je přechod, který ale nevede na západ, nýbrž vás hodí na sever.
-> správně by měl vést do lokace: Prahvozd - bambusová jezírka
Re: Nefunkční přechod
Posted: 13:29 01. Jun 2011
by GeForce
Karathský les, směr na východ, jsou prohozené přechody mezi lokacemi a nelze se vrátit zpátky. Když se projde přechodem ve středu lokace, tak se postava objeví v jižním rohu lokace vedlejší.
Re: Nefunkční přechod
Posted: 19:54 01. Jun 2011
by Thuereg
když takhle spadnete z mostu do rokle... kdo ví kde nemusim popisovat. kdo neví nechť se nechá překvapit. Vylezete odtama jeskyní, v tý jeskyni jsou dva přechody. Ten jeden, myslim dělanej jako důlní šachta vás hodí do taký díry ve který neni exit tak bacha na to:D
Re: Nefunkční přechod
Posted: 15:49 10. Jul 2011
by Prasokralik
Beldská skaliska, západně od močálu
přechod na jih nefunkční
Re: Nefunkční přechod
Posted: 22:13 23. Jul 2011
by Nalkanar
lokace Ivory střed - takový ten uzounký přechod u jižní části hradeb, kterým se dá přejít do lokace Ivory - východní část - hřbitov
dřív fungoval, teď nějak nefunguje