napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Dron »

-speck- wrote:Pokad myslíš postavičku Anadriel Er´lof tak bych jen dodal že Tě neokradla, nemá ani žádné body v okrádání, ano past co zabila dítě. Tam blbě zrovna vlezlo.
Jinak abych se k tomu vyjádřil - tys mi dal odpor, v pohode, paks vytahl zbran a zacal ke mne pristupovat, bez jakehokoliv slova ci tak. Tak jsem pak zacal zdrhat a lehce mne zarazilo jen to, zes vytahl zbran a zacal jit na mne. Pri toms nemohl vedet ze tu past tam dala ma postava :)
Tak když už si se tedy přiznal, tak bych jen upřesnil ještě jednou, že tak to vnímala má postava. Pokud postavu někdo okrade a nastraží na ni past, tak samozřejmě že podezření padne na nejbližší zahelené individuum, které se plíží kolem a skrývá se. Takže nevím, jak se někdo může divit, když nahodím nepřátelství a se slovy "Tos byla ty!" tasí meč :-)

Mimochodem ta věc byla pro postavu tak cenná, že po jejím ukradení přestala hrát. Doufám, že se zloděj s těma pár stovkama, co za to dostane, udáví :evil:
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Výzva

Post by monstera »

Vyzývám velitele stráží i vyšší funkcionáře království Karathy k založení speciálního odboru stráže pro boj se zloději, lapky a jinými škůdci !
Už toho řádění zlodějů bylo dost ! A pokud mistr kat nebude mít dostatek finančních prostředků k zajištění řádných poprav, jsem ochotna mu přispět ! Mnohokrát o velmi cenné věci okradená Sandra.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by -speck- »

Dron wrote:
-speck- wrote:Pokad myslíš postavičku Anadriel Er´lof tak bych jen dodal že Tě neokradla, nemá ani žádné body v okrádání, ano past co zabila dítě. Tam blbě zrovna vlezlo.
Jinak abych se k tomu vyjádřil - tys mi dal odpor, v pohode, paks vytahl zbran a zacal ke mne pristupovat, bez jakehokoliv slova ci tak. Tak jsem pak zacal zdrhat a lehce mne zarazilo jen to, zes vytahl zbran a zacal jit na mne. Pri toms nemohl vedet ze tu past tam dala ma postava :)
Tak když už si se tedy přiznal, tak bych jen upřesnil ještě jednou, že tak to vnímala má postava. Pokud postavu někdo okrade a nastraží na ni past, tak samozřejmě že podezření padne na nejbližší zahelené individuum, které se plíží kolem a skrývá se. Takže nevím, jak se někdo může divit, když nahodím nepřátelství a se slovy "Tos byla ty!" tasí meč :-)

Mimochodem ta věc byla pro postavu tak cenná, že po jejím ukradení přestala hrát. Doufám, že se zloděj s těma pár stovkama, co za to dostane, udáví :evil:
Tady tedy vznikají dvě odlišné verze. Já jsem Tě neokradl! Zdůrazňuji, nemám na to ani body, to za prvé. A za druhé, jsi nahodil odpor a tasil. Žádná slova u toho nebyla, nebo alespoň mne se v dialogovém okně nic nezobrazilo.
Nevím, ale já jsem Tě o nic neokradl, klidně at se DM podívají na moji postavu, ale nemám okrádat ani v možnostech. Bohužel, třeba si mne s někým pleteš, či nevím.
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Dron
Nováček
Posts: 39
Joined: 15:08 23. Nov 2008
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Dron »

Tak dotřetice: Moje postava jako zloděje vnímala tvojí postavu a jelikož jak bylo řečeno, odpor si může dát kdokoliv na kohokoliv, tak nevím, v čem je problém. Navíc tasení zbraně je myslím jasný RP signál, že se k něčemu schyluje aby tvoje postava mohla nějak adekvátně jednat. Pokud je neviná a neví třeba vůbec co se děje, protože došlo k omylu, tak i to se může stát a může třeba zemřít nespravedlivě.
Přijde mi to reálnější, než jako hráč zjišťovat, jestli dotyčný hráč má body na kradení nebo kdo to byl. Navíc i kdyby to bylo hráči jasný, tak postavě to samozřejmě jasný vůbec neni a na nahození odporu by postava neměla reagovat vůbec, jak se tu již probíralo.
Etrith Ethean - Svět byl na ni příliš krutý a tak se vrátila domů.
Waldo Krown - Karatský rekrut, byl vojákem ještě než se narodil.
Gwanunig Gaurwa - Podivné jméno, zjev i chování a bratr čtvernožec.
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by -speck- »

Dron wrote:Tak dotřetice: Moje postava jako zloděje vnímala tvojí postavu a jelikož jak bylo řečeno, odpor si může dát kdokoliv na kohokoliv, tak nevím, v čem je problém. Navíc tasení zbraně je myslím jasný RP signál, že se k něčemu schyluje aby tvoje postava mohla nějak adekvátně jednat. Pokud je neviná a neví třeba vůbec co se děje, protože došlo k omylu, tak i to se může stát a může třeba zemřít nespravedlivě.
Přijde mi to reálnější, než jako hráč zjišťovat, jestli dotyčný hráč má body na kradení nebo kdo to byl. Navíc i kdyby to bylo hráči jasný, tak postavě to samozřejmě jasný vůbec neni a na nahození odporu by postava neměla reagovat vůbec, jak se tu již probíralo.
Já tu jen udám jak to viděla moje postava zas. Na náměstí se dívala na sluneční hodiny a ty ses ke mne zacal blizit. Stal si nejakej kus ode mne, tak v pohode. Dals odpor, tak jsem furt nereagoval, pak ale si tasil zbran, ma postava jako ze nikomu neni duveriva zacala couvat a tys sel na mne bez jakehokoliv slova, furt, tak pak zacala zdrhat a za prvnim rohem ti zmizela :)
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by igor »

odpor je OOC, když ti někdo dá před tebou odpor, tak by se postava měla chovat pořád stejně
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Dark_Sidius »

Odpor je povinnost! :twisted:
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Gorrgorroth »

igor wrote:odpor je OOC, když ti někdo dá před tebou odpor, tak by se postava měla chovat pořád stejně
škoda škoda, jenom dneska sem viděl jednoho hráče, který po vyhlášení nepřátelství zareagoval takto: si děláš srandu?!
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Lashek »

Znovu jsem mel tu cest shlednout radeni drowu pobliz vesnice Ivory. Nechcu se nikoho dotknout ale drowske PVP RP styl hrani bych prirovnal k Arkhalii, kde se mezi sebou reze naka stinova legie a rytiri. Bezeslova se objevit, zadna emoce nebo naznak neceho podobneho a samozrejme nasleduje kill onoho dobrodruha. Samozrejme se to da na tomhle serveru ocekavat, ale nebylo by lepsi hrat to PVP, aby ztoho mela zabavu i ona obet ? co takhle neco ve stylu bicovani, vymahani penez, kdyz postava vylozene nespolupracuje tak bohuzel smrt ? Nekteri si tu stezovali, ze jak uvidi dobrodruh dislike, tak pelasi pryc. Neni to treba tim, ze lidi nechcou hrat vase raboby RP PVP ? (myslim to ze pribehnete do zad dve rany a je mrtev).

Vyjimku tvori trojice dvou trpasliku a pulcika z podtemna. Stema jsem mel tu cest a mohu rict, ze takhle nejak si predstavuji RP PVP .. bicovani, muceni rezani usi apod...
Rashed - Malý uličník.
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Dark_Sidius »

Zabil jsem tě stínovým zraněním. Jenže si utekl přes podsvětí než jsme stihli něco udělat....
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Lashek »

Dark_Sidius wrote:Zabil jsem tě stínovým zraněním. Jenže si utekl přes podsvětí než jsme stihli něco udělat....
Omyl me ste nezabili ja byl divak a vse jsem sledoval.

A mel jsem zato ze stinove zraneni je ktomu aby dotycny toho druheho nezabil a zustalo mu 1hp. Tim padem mi nedava smysl to jak mohl utect pres podsveti.
Rashed - Malý uličník.
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Dark_Sidius »

Tak jsi viděl, že jeho tělo zmizelo...
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
User avatar
-speck-
Měšťan
Posts: 289
Joined: 01:12 27. Jan 2009

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by -speck- »

Takze stinove zraneni je tedy k tomu aby dany clovek nebyl usmrcen ale jen srazen na 1hp a tim padem jakoby vam upadl bez sil a vy si ho mohli odnest?
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů
User avatar
Lashek
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 452
Joined: 00:41 29. Apr 2008
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Lashek »

Dark_Sidius wrote:Tak jsi viděl, že jeho tělo zmizelo...

No nejsem presne vtomhle zkuseny ale stinove zraneni jak rika by melo byt to jak uz jsem tvrdil, ze by obeti melo zustat 1HP. Tim padem mi nedava smysl to ze ho zabijete objevi se mrtvola a hrac v podsveti. Co mel jineho hrac delat kdyz ste ho zabili nez projit podsvetim ? :D Fakt nevim jestli to funguje i tak ze ho zabijete :D on se octne jako duch v podsveti a vy ho potom jak ozivite ? Fakt nevim vysvetlete mi to :D
Last edited by Lashek on 20:55 11. Feb 2009, edited 1 time in total.
Rashed - Malý uličník.
User avatar
Gorrgorroth
Šlechtic
Posts: 348
Joined: 13:11 23. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: napadeni bez vyhlaseni nepratelstvi

Post by Gorrgorroth »

při použotí stin zranení ze to hodi do podsvetí
,,novinky, Kucik: - Upravena stínová zranění
Po umlácení se stínovými zraněními se postava přesouvá do podsvětí, stejně jako když je zabita. Její tělo je pak možné kamkoliv odnést a je možné ho jednoduše pomocí dialogu (dialog se otevře pokaždé, když má postava v ruce kudlu na stahování, jinak tělo automaticky sebere) vzkřísit (pokud tělu neuříznete hlavu, nebo jiné důležité části).,,
DM-Gorrgorroth- NEEXISTUJÍCÍ

smaženývepřovýřízekshranolkamaazeleninovouoblohou
Locked