Tak když už si se tedy přiznal, tak bych jen upřesnil ještě jednou, že tak to vnímala má postava. Pokud postavu někdo okrade a nastraží na ni past, tak samozřejmě že podezření padne na nejbližší zahelené individuum, které se plíží kolem a skrývá se. Takže nevím, jak se někdo může divit, když nahodím nepřátelství a se slovy "Tos byla ty!" tasí meč-speck- wrote:Pokad myslíš postavičku Anadriel Er´lof tak bych jen dodal že Tě neokradla, nemá ani žádné body v okrádání, ano past co zabila dítě. Tam blbě zrovna vlezlo.
Jinak abych se k tomu vyjádřil - tys mi dal odpor, v pohode, paks vytahl zbran a zacal ke mne pristupovat, bez jakehokoliv slova ci tak. Tak jsem pak zacal zdrhat a lehce mne zarazilo jen to, zes vytahl zbran a zacal jit na mne. Pri toms nemohl vedet ze tu past tam dala ma postava
Mimochodem ta věc byla pro postavu tak cenná, že po jejím ukradení přestala hrát. Doufám, že se zloděj s těma pár stovkama, co za to dostane, udáví