Page 4 of 4
Re: sekyrka
Posted: 11:54 10. Nov 2009
by innfra
No, ale pak tedy, není craft otevřený všem charakterům jak se probíralo v jiným starým článku...
Takže budu muset čekat na někoho, kdo půjde do hvozdu a naseká mi tam strom a ještě mu za to budu muset zaplatit a tahle cena se nezapočítá do prodejní. Takže jsem zklamán. Uvidím jak se bude děj mojí postavy dál vyvíjet.
Ale tak když teda umim sekat tou bitevní trpasličí válečnou sekyrou a obojstrankou, tak proč si sní nemůžu nasekat dřevo, sekyra jako sekyra né ? Já si jí klidně koupim, hlavně když to s ní půjde.

Re: sekyrka
Posted: 12:13 10. Nov 2009
by Necrooo
innfra wrote:No, ale pak tedy, není craft otevřený všem charakterům jak se probíralo v jiným starým článku...
Takže budu muset čekat na někoho, kdo půjde do hvozdu a naseká mi tam strom a ještě mu za to budu muset zaplatit a tahle cena se nezapočítá do prodejní. Takže jsem zklamán. Uvidím jak se bude děj mojí postavy dál vyvíjet.
Ale tak když teda umim sekat tou bitevní trpasličí válečnou sekyrou a obojstrankou, tak proč si sní nemůžu nasekat dřevo, sekyra jako sekyra né ? Já si jí klidně koupim, hlavně když to s ní půjde.

A co treba delat ochranku drevorubcovi? Von ti to drevo zpracuje jen za naklady s tim ze mu par drivek nechas pro jeho potrebu, bo se na tom lehce vyskilluje. Ale to bych uz moc bral z IC napadu, na ktere at si kazdy prijde sam ze

Jinak tech craftu tu je cca 10? Nebo 12? Kdyz nebudes moc delat 2? Se toho tolik nestane. Poslouchej ta moudra slov: Kdyz nevis, tak si nejak porad.
Re: sekyrka
Posted: 12:24 10. Nov 2009
by innfra
No super, když na tenhle mám atributový předpoklady, tak proč bych se měl bez něj obejít, když tu je už jen jeden kvalitní kovář. Navíc IC nikoho teď neznám.
Re: sekyrka
Posted: 12:28 10. Nov 2009
by kucik
Přemejšlim o tom. Na jednu stranu nevidim důvod, proč by si v současnosti postava nemohla sehnat dřevo bez sekery. (Což dřív fakt nebylo jednoduchý)
Na druhou strany jsem jí fakt už slíbil :-/
Re: sekyrka
Posted: 12:32 10. Nov 2009
by -RoF-
No možná upravovat není třeba, ale nebylo by špatné někde napsat, že na to je třeba ten feat.
Protože kdybych to věděl, tak postavu udělám jinak než teď. Ale s tím udělám prd, páč mi relevel už nikdo nedá.
Zase to beru z té dobré stránky, když už třeba budu dělat někdy tu kovářku, tak bude umět používat všechny zbraně bez rozdílu. Což by kovář asi měl
PS: A možná i vypsat jak sou upravené kouzla, si ted všímám, že i spěch (haste) je upraveno.
Re: sekyrka
Posted: 15:07 10. Nov 2009
by hefran
no,sou povolani, co treba nidky smrtici zbrane mit nemohou. napr. druid a tim je hodne znevyhodnen, protoze si sam nikdy luk neudela. ale s perzistentnim obchodem uz to de. protoze tam nekdo muze dat drevo do vykupu..
Re: sekyrka
Posted: 15:23 10. Nov 2009
by kucik
Pokud ty featy pro sekeru upravim, tak vám můžu nahradit tenhle feat za jinej.
Re: sekyrka
Posted: 18:00 10. Nov 2009
by cmon
kucik wrote:Pokud ty featy pro sekeru upravim, tak vám můžu nahradit tenhle feat za jinej.
To by bylo super

Re: sekyrka
Posted: 18:02 10. Nov 2009
by cmon
hefran wrote:no,sou povolani, co treba nidky smrtici zbrane mit nemohou. napr. druid a tim je hodne znevyhodnen, protoze si sam nikdy luk neudela. ale s perzistentnim obchodem uz to de. protoze tam nekdo muze dat drevo do vykupu..
přesně tak navíc v mých představách druid sbírá byllinky a nekácí stromy..ale to už jsme někde jinde

Re: sekyrka
Posted: 19:07 10. Nov 2009
by innfra
Tak je to semnou teď jasný, jen mě štve že to muselo přijít od Hráče stylem ooc a čau, když jsem byl AFK...
Takže sekyrka je nutná...