Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 22:38 13. Jan 2009
Vrahovi nedava silu buh, ale jeho trenink.
Od boha ziskava paladin, cernej strazce a klerici.
Od boha ziskava paladin, cernej strazce a klerici.
Osobně doufám, že je to jen vtip. To, že se mu to nezapočítává je, podle mě, právě „odměna“ za maličkosti, jako zvýšený AC a imunita na critical a sneak - proč z toho dělat čaroděje, co má jako bonus zvýšené AC, imunity na critical a sneak a „přítelíčka“ navíc?kucik wrote:Že by se sčítal level čaroděje a PM? To by snad šlo udělat.
Kdyz by sis precetl popis povolani, tak vis, ze se mu ma pocitat jen 1/2 levelu PM...Anderson I wrote:...
To si rozhodně nemyslim a imho neni zrovna správná cesta něco bezdůvodně omezovat.Theogil I wrote:Rád bych se vás zeptal na jednu věc.
Zatímco u černého strážce je podmínkou prestižního povolaní zlé přesvědčení u pána smrti tomu tak není, tam je to jakékoli ne dobré.
Na jednom světě jsem viděl naprosto úžasně hraného zákonně neutrálního pána smrti, jež byl správcem, soudcem a katem (vykonavatelem spravedlnosti) ve městě jako je na Thalii Hag Grar. Z toho co jsem si tu přečetl jsem vyrozuměl, že na Thalii by to bylo přinejmenším nevhodné ne-li nepřijatelné. Nebylo by tedy vhodnější, pokud by se Kucik pustil do úpravy tohoto povolání mu zadat stejný parametr co se týče přesvědčení jako je u černého strážce?
U mě naprostý souhlas, jen po té smršti kdy se tu o PM psalo jako o něčem co musím být zlé a tudíž okamžitě sejmuto, jsem měl neutuchající touhu tento dotaz položit a nechat si to objasnit.kucik wrote:To si rozhodně nemyslim a imho neni zrovna správná cesta něco bezdůvodně omezovat.Theogil I wrote:Rád bych se vás zeptal na jednu věc.
Zatímco u černého strážce je podmínkou prestižního povolaní zlé přesvědčení u pána smrti tomu tak není, tam je to jakékoli ne dobré.
Na jednom světě jsem viděl naprosto úžasně hraného zákonně neutrálního pána smrti, jež byl správcem, soudcem a katem (vykonavatelem spravedlnosti) ve městě jako je na Thalii Hag Grar. Z toho co jsem si tu přečetl jsem vyrozuměl, že na Thalii by to bylo přinejmenším nevhodné ne-li nepřijatelné. Nebylo by tedy vhodnější, pokud by se Kucik pustil do úpravy tohoto povolání mu zadat stejný parametr co se týče přesvědčení jako je u černého strážce?
jj, říkal jsem si že to asi nějak tak budekucik wrote:
Xi-an měla v době zapečetění podtemna početnou pátou kolonu v Har Ganethu, která z větší části padla a z menší časti se přesunula do Hag Graru - blíže podtemnu. Její uctívači se hojně, ikdyž skrytě, pohybovali i po Karathském království. To jen na okraj.
Omluvám se jestli je to v reálíích, zatím jsem se nedokopal je naštudovat, ale ta nekromancie je zakázaná komplet jako obor magie nebo jen povolávání nemrtvých? Takže kůže je nakonec kostěná? Jinak bych netvrdil, že ta jeho hnáta je "nekromancie". Prostě si svojí ruku ufikne a nahradí nemrtváckou protézou, magie v tom není.Krata wrote:Byla ptronka cechu vrahů a ten existuje nadále
PM má kostěnou ruku a teda kostěnou i kůži, jelikož je v Karathském království zakázaná necromancie tak by ho měli upalovat. Vůbec bych se nedivil kdyby se s nim nějakej paladin seznámil a skamarádil, ted sem slyšel od jednoho hráče že assimar chránil "hodného" vyvolaného zombíka jeho společníka... kdybych to viděl tak mu urvu křídla a hodim přesvědčení na neutrální
Protetická končetina nemrtvého. Nekromancie je škola magie, nepřijde mi, že by s ní jeho ruka moc souvisela. PM který ji má, muže být dost mizerný kouzelník, který se v magii nevyzná. Ale myslím že obyvatelům království bude jedno, co je jeho ruka zač. Jak je to s kůží pořád nevím, jeden tvrdí že ji zpevní bůh, druhý že zkostnatí...podle mě by bylo lepší mu buď udělat zbroj z kostí jak je to v dnd, nebo ho brát tak, že mu zranění tolik neubližují. V nwn je to sice animované tak, že útočník mine, ale je to blbost. Stejně jako když má někdo plátovou zbroj, útoky ho zasahujou, ale nezraňujou, protože se postupně mumifikuje. Pokud má mít kostnatou kůži, projeví se to vizuálně, takže ho čeká hranice a bude ještě hůř hratelný.nomis_b wrote:a co jaok nemrtvacka proteza je?
Prisiti cizi ruky ke svojemu pahylu? A jak to funguje: Pomoci Nekromancie, takze je to zakazane.
Kdyby to byla mechanicka ruka, tak by to slo. Ale ruka a kuze pana smrti je myslim jednoznacne necromantska.
btw: necromancie je zakazana komplet. Napr kouzlo kvileni banshee, ktere vysava duse, ci dotek upira opravdu jsou zakazane take.