Page 4 of 6
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 22:51 12. Jan 2009
by Kiri
Gorrgorroth wrote:Napadlo mě, jestli by pro hráče nemohlo být znemožněno vidět při přihlašování lvly ostatních, pokud to jde vidět hodně to ovlivňuje rp hru. Například při přepadavání, a co je komu po cizích lvlech...
Zatim mam jenom prvni prispevek a posledni stranku, ale todle mi neda...
Jde to, ani to neni slozity. Mam Sylmovo tapetu uplne puvodni. Bohuzel si nepamatuju ktereho souboru se tyka, takze od te doby mam zalohu instalovane hry na disku

.
No a k nuceni: RP se neda vynutit. Kazdej ma jinou hloubku RP. KAzdej ma taky ve hre jinou naladu nez ostatni. KAzdej hraje jak umi...
K odchodu dobreho hrace, ktereho sem asi ani nepotkal: Bylo tady i driv spousty dobrejch hracu!!! Kazdej jednou dospeje a prestane si hrat (spis nema cas)
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 22:52 12. Jan 2009
by jaara
Raziel wrote:Pokial sa jedna o tu modifikaciu aurora_gui.bif na clientskej strane tak ano tam pomoze len specialny launcher a zaheslovanie modulu.
Tohle reseni je stejne obejitelne jako jine.
Na ten nwnx modul mrkneme...
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 23:28 12. Jan 2009
by Neithan1
PiAn0 wrote:Pokud jde o Eq tak tam uz nemuzu hrat

, ale mel sem placos +4 !!! (max), jako mohu tam hrat ale nevratím se tam dokud se mi labir neomluvi, což se asi nikdy nestane

Edit: a zaroven se omlouvam za Equilibrijce, jak uz sem rikal je to ta rozmazlenost

on si nas tahle Labir vychoval

niesi ty ten hajzel co sa opovazil prejst nejakou branou a prechytracit tym "ved vy viete koho system kontroly hracov" ?
P.S. hrac ktory uteka a spomali.. trest smrti.
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 23:53 12. Jan 2009
by Jonny
Tak přispěju taky svojí troškou...
Tyhle debaty probíhají pravidelně, někdy to probíhá v klidu, někdy flejmem, ale stejně se máloco změní...Mám pocit, že lidi, kterejm by tahle debata třeba i mohla pomoct, na fórum stejně dlabou, takže se tu jenom všichni starý známý zase vyjádříme, navýšíme počítadla příspěvků a deme dál
Všem ex-equlibrijcům, tady na fóru hru ostatních nezměníte, běhat stejně bude každej jak bude chtít(dokud zlý dm nezačnou rozdávat zlomený nohy

). Osobně by mi taky přišlo lepší, aby si kdo chce pořád běhat koupil koně, ale nedá se nic dělat...No a k tomu RP a neRP, vystupujete tu, jakože máte hodně co nabídnout, tak to prodejte ve hře a věřím, že dost lidí se chytne...Ovšem nemůžete čekat zázraky po pár dnech, že jo
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 00:03 13. Jan 2009
by PiAn0
Rejty wrote:
Co znamena ne dobry hrac?
No bohuzel je tomu tak, nechtel jsem napsat spatni, ale vsude jinde kdyz jsem se zeptal ma TH tak se mi dostalo takove odpovedi. Mozna ze sem mel jen smulu nemel jsem to vubec psat.
Btw: zajimave jak tu furt kazdy pise o tom ze bychom chteli nekoho nutit xD
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 00:05 13. Jan 2009
by Neithan1
tak, teraz uz len odpovies mne a mas to za sebou.
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 00:16 13. Jan 2009
by PiAn0
Neithan1 wrote:tak, teraz uz len odpovies mne a mas to za sebou.
Mas spatne informace

ale brana stim ma taky neco male spolecneho
Jedna z veci, nebudes tomu verit, proc me labir vykopl byl konflikt mezi photter a labirem
Asi by bylo dobre to tu promazat at je to k zase k topicu

jestli mam shrnout to vsechno predtim tak slo zcela jen oto, ze nam to tu schazi nic vic

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 00:25 13. Jan 2009
by Krata
tady nejseš na foru "víte koho a kde" , témata se nemažou

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 00:29 13. Jan 2009
by Kiri
Krata wrote:tady nejseš na foru "víte koho a kde" , témata se nemažou

sakra s tebou...di DMkovat..ja chci taky nabrat nakej prispevek, pokazdy co chci neco napsat, dojdu na konec a myslenka v tahu

Di z moji hlavy

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 00:39 13. Jan 2009
by kucik
Puvodni tema je vyreseny, tak je jedno, o cem se spamuje, ne?

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 00:40 13. Jan 2009
by Rejty
PiAn0 wrote:...
Jeste si mi nedefinoval NE DOBREHO HRACE. Bud to vysvetli a nebo to nepis...
Re: Zobrazení lvlu
Posted: 00:54 13. Jan 2009
by Krata
Kiri wrote:Krata wrote:tady nejseš na foru "víte koho a kde" , témata se nemažou

sakra s tebou...di DMkovat..ja chci taky nabrat nakej prispevek, pokazdy co chci neco napsat, dojdu na konec a myslenka v tahu

Di z moji hlavy

At se budeš snažit jak chceš, můžeš na to roky cvičit, můžeš kempit u fora a čekat na každej příspěvek.. pamatuj... já... budu vždy krok před tebou.. peace

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 01:10 13. Jan 2009
by Lord_Berserk
Rejty wrote:Proc vam to behani tak vadi? Nekdy se postava potrebuje nekam rychle dostat, navic kdyz tim neobtezuje ostatni... Mne treba prisly vtipny ty drowi vypravy, kdy se jako RP furt chodilo a nikdo nic nerikal, proste se jen slo. Teda kdyz nepocitam hlasky typu ,,// cigo, zachod, pockejte".


nahodou me Krata jako zla knezka uriz malicek a hodil ho ze schodu... a nomis ten plesnivej dedek mi zas bodal hulkou pod zebra a nutil sbirat zlato

to jsou ty NE DOBRI hraci

...takovy lidi ted delaji DM a skriptujou ?

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 01:25 13. Jan 2009
by Kiri
Lord_Berserk wrote:Rejty wrote:Proc vam to behani tak vadi? Nekdy se postava potrebuje nekam rychle dostat, navic kdyz tim neobtezuje ostatni... Mne treba prisly vtipny ty drowi vypravy, kdy se jako RP furt chodilo a nikdo nic nerikal, proste se jen slo. Teda kdyz nepocitam hlasky typu ,,// cigo, zachod, pockejte".


nahodou me Krata jako zla knezka uriz malicek a hodil ho ze schodu... a nomis ten plesnivej dedek mi zas bodal hulkou pod zebra a nutil sbirat zlato

to jsou ty NE DOBRI hraci

...takovy lidi ted delaji DM a skriptujou ?

Nekdo to delat musi, dyt mame prece ty nejzabijactejsi DM ... asi vecina pred DMkovanim hrali neco zlyho

Re: Zobrazení lvlu
Posted: 09:52 13. Jan 2009
by nomis_b
Lord_Berserk wrote:
...takovy lidi ted delaji DM a skriptujou ?

Proto i ten craft je tak zakerne pomalej, sberaci baliku jsou takovi podli, ze ti nekdy baliky nevemou a vykupci odmen vecne nic neshani
