Re: Lagy!!
Posted: 16:29 30. Jan 2009
Padlo Igorku padlo a bez varování, bez lagů jen si to prostě dřeplo. Bohužel pro mě asi v moc špatnou chvíli.igor wrote:Padlo to nebo je problém u mě?
Padlo Igorku padlo a bez varování, bez lagů jen si to prostě dřeplo. Bohužel pro mě asi v moc špatnou chvíli.igor wrote:Padlo to nebo je problém u mě?