Page 4 of 4

Re: Lagy!!

Posted: 16:29 30. Jan 2009
by Theogil I
igor wrote:Padlo to nebo je problém u mě?
Padlo Igorku padlo a bez varování, bez lagů jen si to prostě dřeplo. Bohužel pro mě asi v moc špatnou chvíli.

Re: Lagy!!

Posted: 16:48 30. Jan 2009
by Miky
Vypadá to, že se do modulu zase dá připojovat už během načítání - v nwn byl online s velkým pingem, na stránkách se načítal