Page 4 of 4
Posted: 15:57 27. May 2007
by Sylmael
Michal wrote:Já sem byl dycky pro. Zatím jsem nenašel žádnej zápor.
Ale co když Sylmaelis umře, třeba? Tu pojistku si odnese do hrobu. Nechce třeba rozřešení zapečetění napsat do závěti a uložit u notáře?

Vezmem si to tajomstvo do hrobu. A teba moj mily budem strasit az kym nevypustis dusicku.

Posted: 18:24 27. May 2007
by monstera
photter wrote:co sem viděl, sou to dva soubory kterejma se přepíšou originální, není problém si původní zazálohovat a při hře na jiným serveru je vrátit
A není to příliš mnoho manipulace - když je na Thalii púldenní výpadek, jdu jinam - budu kvůli tomu půl hodiny blbnout ??
Posted: 18:30 27. May 2007
by kucik
Pul hodiny??
A na jinejch serverech potrebujes videl lvl ostatnich?
Posted: 20:07 27. May 2007
by Michal
Dyť to neni práce na půl hodiny. Šup sem šup tam a máš soubory přepsaný.
Posted: 20:38 27. May 2007
by kucik
Sylmael wrote:www.sylmael.wz.cz/nwnsystems/sy_srv_update.zip
To co jsem stahnul nemuzu rozbalit a ted uz je zdase soubor v tahu

.
Posted: 21:01 27. May 2007
by Sylmael
Subor je stale na mojom FTP na webzdarma. Neviem ci ti nejde stiahnut ho teraz (obcas im to blbne nieje to moja vina) alebo ti to nechce rozbalit lebo mas linux. Je to zabalene v total commanderi v defaultnom zip plugine.