Page 4 of 5

Posted: 23:25 27. May 2007
by Sylmael
Hehehe ja mal doma na skusku spraveny tahatelny vozik s nakladom. A rozmyslal som ze by sa dal napojit na mulu/kona a tak by mal hrac 2x persistentnu truhlu a by vyrobil 2x tolko za menej casu! To by ste chceli? Hehehe.

PS: Akurat sa tomu voziku nekrutili kolesa

PS2: a hracom dat do hulky moznost DM kill, aby to zabilo v okruhu jednej lokacie akekolvek dm, to v pripade ak sa hrac citi byt ohrozeny ci pozorovany ked sa kupe napriklad

Posted: 23:30 27. May 2007
by monstera
Sylmael wrote:Hehehe ja mal doma na skusku spraveny tahatelny vozik s nakladom. A rozmyslal som ze by sa dal napojit na mulu/kona a tak by mal hrac 2x persistentnu truhlu a by vyrobil 2x tolko za menej casu! To by ste chceli? Hehehe.

PS: Akurat sa tomu voziku nekrutili kolesa

PS2: a hracom dat do hulky moznost DM kill, aby to zabilo v okruhu jednej lokacie akekolvek dm, to v pripade ak sa hrac citi byt ohrozeny ci pozorovany ked sa kupe napriklad
Tak to nebyl vozík, ale smyk. I to je dopravní prostředek, který mula utáhne - před vynálezem kola se tak dopravovaly i velké kamenné bloky ! :D

Posted: 18:22 28. May 2007
by Pajule
me se ten napad libi :twisted: :lol:

Posted: 20:06 29. May 2007
by Sorrow
To Sylmael : tu hulku s DM killem proti DM bych docela nekdy bral :twisted:

Sorrow

Posted: 22:17 29. May 2007
by monstera
zrušeno - mula se našla ve vedlejší lokaci

Re: Další pád serveru 29.5 22.10

Posted: 22:21 29. May 2007
by Fidorka
Momentík , jestli jde o tu mulu která za divných okolností "pošla" u starého dolu..Ehmm. Tak ta inventář měla a Temná Legie děkuje za přízpěvek do pokladny ! :twisted: :twisted:

Posted: 22:23 29. May 2007
by Daanri
No jasne a zas by zato mohol urcite naky DM... :evil:

Posted: 22:33 29. May 2007
by kucik
Ja se fakt musim smat. Teeda takovejch vykricniku.
Pokud za ,,výsledek celodenního hraní" povazujes 2000 zlatych a nalozenou mulu... to je mi te teda uprimne lito. Ja ziskal za celej den hrani zabavu s prima hracema. :wink:

Posted: 23:14 29. May 2007
by monstera
kucik wrote:Ja se fakt musim smat. Teeda takovejch vykricniku.
Pokud za ,,výsledek celodenního hraní" povazujes 2000 zlatych a nalozenou mulu... to je mi te teda uprimne lito. Ja ziskal za celej den hrani zabavu s prima hracema. :wink:
Ne 2000 zlatých, ale zboží, které jsem již dlouho sháněl, a konečně se mi ho za 2000 podařilo koupit, a ono nakopat a vytavit nějakých 120 ingotů kovu taky není hned..

Zábava je možná samozřejmě i bez krafru, mě zase baví něco pěkného vyrobit...
Ale je to bezpředmětné, ona mula po pádu serveru zabloudila a našel jsem ji před dolem...:)

minule to bylo horší, to padl server dvakrát a vždy jsem o mulu s plným nákladem přišel, takže dnes se na třetí pokus podařilo ten kov konečně získat

Posted: 13:28 30. May 2007
by chlor
monstero, tohle je RP server, aspoň co se mi tak doneslo... Neni to hcrp, takže tě nikdo nevyhodí ani zásadně neztrestá pokud rp hrát nebudeš, ale myslim si, že by sis s timhle stylem "perzistentní mulu pro mě, mega inventář a knihy kde sehnat veškerý suroviny pro craft" užil spíš na nějakm pěknym pg wordu ;)

Jinak omezení inventáře je moc dobrej nápad...jen to chce udělat dost citlivě, aby tim pak některý postavy nebyly vytrestaný. Uvedl bych to na případu šípů... Šípy nejsou nejmenší a ve velkym množství ani nejlehčí-v reálu. Takže když nějakej lučistník někam šel, neměl sebou v batohu třeba 1000 šípů JENŽE: on když se trefil, dost to zabolelo a když se trefil pořádně, byl konec. Stejně tak mohl dojít k cíli a šíp z něj opět vytáhnou. V NWN to takhle holt (bohudík?) nefunguje a když archer jednou vystřelí, šíp je v nenávratnu, stejně jako když dá kritikál, tak to pro cíl ještě nemusí znamenat IK jako v reálu... Takže na výpravu musí mít v batohu opravdu velký množství šípů a bylo by tudíž trochu unfair, kdyby onen "toulec na šípy" coby omezení inventáře, pojmul třeba jen 2x99 šípů...

Posted: 13:33 30. May 2007
by Daanri
S tymi sipmi je to jasne...bohuzial system je robeny ako je takze je jasne ze lucisnik musi na vypravu brat hromadu sipov...cize ten tules na sipy by bol obsahovo asi ako klasicky batoh...kde sa tych sipov zmesti vcelku dost. :wink:

Posted: 13:47 30. May 2007
by photter
heh, tak tohle se mě bytostně dotejká, nebyl sem tu v žádným těžkým dungu, sem zatim malej lvl ale moje praxe je 2000 šípů jako BĚŽNÁ zásoba, pokud počítám s nějakou větší akcí, beru víc
jeden batoh je naprosto nedostatečnej !!! nezapomeňte, že kdejaká nemrtvá potvora má na piercing redukci a DMG luku taky neni žádnej zázrak
jestli se nepletu, batoh pojme 1600 šípů a s tím je lučištník jednoznačně v prdeli, zvlášť na vyšším lvlu, kde pálí 4 nebo 5 šípů za kolo

Posted: 16:04 30. May 2007
by Daanri
No hovori sa tu o obmedzeni inventara na 2-3 polia...tie 3 polia si skor...co ti stale zaruci dost velky obsah inventara...celkovo s mojou postavou som si vystacil prave s tymi 3 poliami invu...1. pole na veci z lootu, 2. pole sipy a naky dolezite lekvary ale tie vacsinou boli tak ci tak v batohu a 3. pole na batohy...a ked este naplnis jeden tulec (batoh na sipy) tak mas tych sipov vcelku hromadu co staci na akukolvek vypravu a sipy sa daju kupit na kazdom kroku pomaly, takze staci len nato mysliet a doplnit si ich akonahle prechadzas v blizkosti nakej osady...v zivote som nemal problem s nedostatkom sipov. 8)

Posted: 16:09 30. May 2007
by Sylmael
Stale mi nejde do hlavy jedna vec. Rozoberate tu nejaky system obmedzenia inventara a ja neviem ci vobec niekoho mate kto by vam ho ochotne spravil. Alebo snad niekto nasiel nieco na vaulte a chce to len prerobit? :?:

Posted: 16:13 30. May 2007
by Michal
My sme jenom otevřená společnost, která o návrzích debatuje i když jsou pouze ve fázi vyhodnocování kladů a záporů varianty :wink: