Page 4 of 9
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 17:13 20. Feb 2009
by Neithan1
Marvin wrote:Noo mensia organizacna zmena. M+N dorazia vlakom rovno do Plzne.
pre upresnenie je to N+M

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 18:36 21. Feb 2009
by Lord_Berserk
Berserk si prijit taky pro vas zivot

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:55 22. Feb 2009
by Freddy
Moje učast na 50 procent jistá .
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 12:42 24. Feb 2009
by Rejty
Velky zimní až pozimní sraz Thalie
Sraz se uskuteční v sobotu
28. února 2009 v Plzni od 19:00. V hospodě U Kance. Už jsme tam byli jednou na podzim. Točí se zde desítka, dvanáctka a dobře tu vaří. Zamluveno je 15 míst, ale věřím, že se vejde lidí víc v případě potřeby. Snažte se dorazit včas!
Web:
http://www.pilsnerpubs.net/restaurace/u-kance/
Fotky minulého srazu zde:
http://thalie.pilsfree.cz/foto/sraz_rij ... index.html
Doprovodný program
Mohli bychom jít předtím do bazénu - zaplavat si, naložit se do výřivky a tak.

Byl by zájem? Napište... Jinak plavky a ručník s sebou! Plavky nesmějí bejt nějaký trenýrky, dělají tam s tím docela problémy.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 12:49 24. Feb 2009
by Neithan1
so mnou do bazenu nepocitajte, nielen preto ze som tvrdy zastanca treniek ale tiez preto ze si nerad zbytocne macam hlavu !

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 12:55 24. Feb 2009
by Kiri
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:15 24. Feb 2009
by Theogil I
My si plavky bereme a podřídíme se většině ... celkem mě bazén láká.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:22 24. Feb 2009
by photter
do bazénu můžete jít doma, když ste jednou v plzni tak koukejte mazat do hospody a chlastat pívo
já teda na bazén prdim a kdo pude do bazénu neuvidí mě střízlivýho, jeho chyba :-p
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 13:32 24. Feb 2009
by tao kan
Jede tam někdo koho s Durduin známe?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:30 24. Feb 2009
by kucik
Ja jinak hlasim, ze nakonec pres Prahu nejedu.
Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:33 24. Feb 2009
by Rejty
tao kan wrote:Jede tam někdo koho s Durduin známe?

Skoro všichni, ne?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:52 24. Feb 2009
by Theogil I
tao kan wrote:Jede tam někdo koho s Durduin známe?

To se pozná až na místě - jako ostatně vždy.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:57 24. Feb 2009
by nomis_b
plavky NO problem, jen at stihenm jesta udelt tu poradu o vaznych vecech

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 14:58 24. Feb 2009
by Krata
Bazen, nerad se namáčim .. a jiné než trenkové plavky nemám .. uvidim

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie - 28.2.09
Posted: 15:04 24. Feb 2009
by nomis_b
Krata wrote:a jiné než trenkové plavky nemám ..
to jako mas specielni plavky na trenovani na sucho
