Re: CRAFT
Posted: 16:21 16. Feb 2009
jak jsem navrhoval kdysi dávno, dejte mi do ruky nějaký data a já vyrobím komplexní systém... i když, jak to znam, se zase některejm nebude líbit... 
hraju lucistnika tak vim z prvni ruky jak to je - jedna vyprava do podtemna s bojovnikama a vystrilim ke 2 tisicum sipu jen na podporu pritom zabijeji magove a bojovnicikucik wrote:@DenGrasse:
Ano, statisíce šípů v invu nejsou reálné, ale stejnětak mi nepřijde reálné, že někdo musí mít v sobě 20 šípů, aby lehnul a že takovejch pitomců zabiješ za den několik stovek. Hrál jsem AAčko a vim, že vystřílet záložku plnou šípů neni za výpravu problém.
a to mam delat co? stat a nestrilet kdyz jde o krk? sem zvedavej na odpoved -tesim se ze se na ni vytlemim :o)DenGrasse wrote:no, to je otázka stylu hry, že někdo hraje rotační šípometnej kombajn, za to mu nikdo nemůže :mrgreen:
Jo ono ted se na to divam zpetne, ze je stejne potreba tech prutu 2, a ne 1 na jednu zbran.kucik wrote:Tohle mě zaujalo:
Naklady: 2500(slinovadlo) + 2500(moridlo) + 200.000(kov prisada) = 205000
Kov. přísada teda tvoří drtivou většinu. Je něco podobnýho u všech výrob? Nemělo by smysl, aby byla přísada získatelná zpět při nepovedenym výrobku?
NO vono je to tezke rici, jak to ma byt. Ty se divas na vec +5 jako linearni rust, kdezto ona "jen" +5 nejde vlastne koupit. Jde koupit jen v obchode pro kneze, u dobrodruha a tam ty ceny vetsinou prekracuji 500.000 za vec +4 , natoz +5. spis ty +5 jdou k milionum a vise.. takze s tou cenou bych zas tak nehybal, protoze zrovna +5 prorazi 90% vsech obranych kouzel a redukci.kucik wrote: Moje představy o cenách za hotovej výrobek
Zbraně
+1...3 000 zl...
+2...16 000 zl...
+3...40 000 zl...
+4...80 000 zl...
+5...160 000 zl...
To jest peníze, které by dostal crafter za finální výrobek. Samozřejmě s nižšíma nákladama.
To je dobře, ne? Aspoň mají pak nemagický postavy šanci zranit mága...nomis_b wrote:takze s tou cenou bych zas tak nehybal, protoze zrovna +5 prorazi 90% vsech obranych kouzel a redukci.
Ty šípy byli předevčírem v Alvarielu, brácha si pamatuje přesný název, byl tam balík "epické ohnivé šípy" stál necelých 21k a zranění elementem bylo 1k10. Zranění bylo pouze elementem, +1 tam nebylo.Marvin wrote:Vyjadrim sa iba k tym sipom. Z tych cisiel z craftu som mimo.
Naprosto suhlasim so zastancami tych 10.000 toulcu. Ono sa to nezda, ale naozaj staci chvilku strielat a tie sipy sa minaju strasne rychlo.
Ono ak mozme nazvat lukostrelca gulometcikom tak potom mozme nazvat valecnika kombajnom. Ved tolko krat kolko valecnik udre zbranou tolko krat lucisnik vystreli sip. A pridrziavat sa tady realu je trochu zcestne...
Ked som este hral na inom serveri za AAcko, tak najvacsia otrava bol preplneny inventar sipami, ktore aj tak v polovici vypravy dosli.
PS: stale nechapem jedno. Kde ste videli sipy 1k10 ohen zranenie za 20K?? Co som ja nasiel tak len 1k4 za 5K a 1K6 za nejakych 12K, potom sipy/sipky +1 so zranenim 1k4 element za 25K ....
dělej co umíš, to je tvoje věc... když už se teda takhle ptáš. jednoduše řečeno, podle mého je součástí života postavy i to, že jí tu a tam dojdou šípy.paja13 wrote:a to mam delat co? stat a nestrilet kdyz jde o krk? sem zvedavej na odpoved - tesim se ze se na ni vytlemim)
taky nevim jak jini ale kdyz se svym lucistnikem naberu 30 litru tak skacu stestim jak blecha a vyrazit 20 tisic za ten toulec to sem si dovolil az na 19 urovni)
lučištník je střílející kombajn jen pokud ho tak hraješ. fakt nechápu, proč by měl jakýkoli názor odlišný od tvé představy být blbý vtip.Prometheus wrote:Pripajam sa... Amywiel je bardka lukostrelkyna a 10 tisic sipov miniem pomerne rychlo.
Lucisnik proste je strielajuci kombajn tak dufam ze to bol len blby vtip