Page 4 of 13

Re: pad serveru

Posted: 17:11 11. May 2009
by Jeanes
A tedka co to bylo tedka? budete jeste testovat? je to mazec jak to padá, kolik je rekord restartů za den?

Re: pad serveru

Posted: 17:12 11. May 2009
by Marvin
Whazzzuuup!

Re: pad serveru

Posted: 17:26 11. May 2009
by melvik
testovat se nebude :) bude se premyslet cim by to kurna mohlo bejt, kdyz to nebylo to co sem vyhodil a nic jinyho tam dohromady neni :D .


premejslim esi nepouzit hrubou silu a ty stolky nevyhodit nez se prinde na to co je na nich tak zavisle ze to shazuje server

Re: pad serveru

Posted: 17:31 11. May 2009
by aster3
ja mam servr porad offline. pude dneska jeste nebo kde je problem ?

Re: pad serveru

Posted: 17:33 11. May 2009
by melvik
ale jo pude :) ale ja to testoval jen jednou, ostatni prosim netestovat :D opravdu to shodi server stale

Re: pad serveru

Posted: 17:35 11. May 2009
by innfra
Jestli to bude testovat ještě někdo, tak si asi dojdu pro jeho hlavu... :roll:

Re: pad serveru

Posted: 17:38 11. May 2009
by aster3
melvik wrote:ale jo pude :) ale ja to testoval jen jednou, ostatni prosim netestovat :D opravdu to shodi server stale
proc nefixnes tu lokaci a netestujes ve slabem provozu ? :)

Re: pad serveru

Posted: 17:46 11. May 2009
by melvik
kdybych vedel co to presne dela tak to "fixnu" jak rikas :). Ve slabem provozu asi myslis v rannich hodinach a to jsem v praci nebo spim :) Ja potrebuji hodne spanku :D

krom toho kuly me to spadlo jen jednou dnes ;)

Re: pad serveru

Posted: 17:55 11. May 2009
by innfra
Chytám Agro... :x
Stání před dobrodruhovim krámem...

Re: pad serveru

Posted: 17:55 11. May 2009
by Jeanes
tak a tohle uz si nekdo dela srandu??? Někdo s inteligenci 5 to shazje umyslně nebo co?????? je tu naky dm? můžete pak kouknout jesi se nějakej vůl nemotá pořád u těch stolků?

Re: pad serveru

Posted: 17:56 11. May 2009
by Temnastrana
2x pád, po našem logu, 2x prodej věcí v démonově krámku, jestli to pomůže

Re: pad serveru

Posted: 17:57 11. May 2009
by aster3
melvik wrote:kdybych vedel co to presne dela tak to "fixnu" jak rikas :). Ve slabem provozu asi myslis v rannich hodinach a to jsem v praci nebo spim :) Ja potrebuji hodne spanku :D

krom toho kuly me to spadlo jen jednou dnes ;)
tak odstran vsechny stolky pokud nevychytas chybky. porad lepsi jak kdyz do hodiny padne 30x servr, ne ?

Re: pad serveru

Posted: 18:03 11. May 2009
by melvik
aster3 wrote:
melvik wrote:kdybych vedel co to presne dela tak to "fixnu" jak rikas :). Ve slabem provozu asi myslis v rannich hodinach a to jsem v praci nebo spim :) Ja potrebuji hodne spanku :D

krom toho kuly me to spadlo jen jednou dnes ;)
tak odstran vsechny stolky pokud nevychytas chybky. porad lepsi jak kdyz do hodiny padne 30x servr, ne ?

nj dyt sem to uz psal :)

Re: pad serveru

Posted: 18:04 11. May 2009
by innfra
30x neni reálný v průběhu jedný hodiny shodit server... protože server nabíhá zhruba 13 minut na stable... a shodit ho taky chvíli trvá tuším... :roll:

Re: pad serveru

Posted: 18:13 11. May 2009
by melvik
jop tak 4 - 5 x za hodinu to muze max padnout vzhledem k tomu nacitani(v nejhorsim pripade). Takze jsme na tom 6 x lepe nez rika Aster :) A kdyz je na tom clovek lepe, tak je hnedka lepsi nalada ;)

btw uz to uploaduju na server modul bez stolku :) takze kdyz to padne nebudou uz stolecky. Esi je to stoleckama tak by to bylo skvely, ale jak rikam je ten pes kterej za to muze fakt dobre zakopanej, tak kdo vi.