Page 4 of 33

Re: Váš portret

Posted: 21:43 01. Apr 2009
by Arsen
Aléé, tak plus-mínus 2 metry :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 21:45 01. Apr 2009
by Pajule
Arsen wrote:Aléé, tak plus-mínus 2 metry :mrgreen:
véééliká ještěrka *vesele si poskakuje*

Re: Váš portret

Posted: 22:01 01. Apr 2009
by Krata
Gorr... máš hustej bublifuk :D

Arsen: to je legoland? je? je?!?!?

Re: Váš portret

Posted: 22:05 01. Apr 2009
by Arsen
Krata wrote:
Arsen: to je legoland? je? je?!?!?
Samozřejmě, že je v Německu kdesi na hranicích Berlína

Stačí nějakej balón stopnout, žejo :wink:

Re: Váš portret

Posted: 22:12 01. Apr 2009
by Pajule
Arsen wrote:
Krata wrote:
Arsen: to je legoland? je? je?!?!?
Samozřejmě, že je v Německu kdesi na hranicích Berlína

Stačí nějakej balón stopnout, žejo :wink:

jééé se máááš já bejt němřinář , tak sem tam taky mohla :( ale nejsem tak sem měla smůlu jinak krásnej balón

Re: Váš portret

Posted: 22:17 01. Apr 2009
by nomis_b
tohle sem ja stopl v Norsku, takze se stopnuti balonu tak nedivim... :wink:

Re: Váš portret

Posted: 22:34 01. Apr 2009
by Pajule
nomis_b wrote:tohle sem ja stopl v Norsku, takze se stopnuti balonu tak nedivim... :wink:
hehe joo norsko...Já mam od strejce norskýho trolla , tááky moc pěknej :twisted: ale ta lod hezčí :twisted: :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 00:00 28. Apr 2009
by Skipp
Image


Aaach jaaj,toto je moj svet,kde je mi bezva. Takto fajnovo som sa ja mal túto sobotu :)

Re: Váš portret

Posted: 21:58 03. May 2009
by Neithan1
Predloha, ktora bude pouzita ako novy skin pre sixtinsku kaplicku...
Ponuka sexu a lootu cez PM prosim..

Re: Váš portret

Posted: 23:05 03. May 2009
by Skipp
jakéééé duo :D

Re: Váš portret

Posted: 20:51 25. May 2009
by Czech_Luthor
No... tak teda... dobře no... :oops: :oops: :oops:

Na jinym serveru sem se neukázal tak to berte jako poklonu!!! :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 21:35 27. May 2009
by Skipp
Eeeej, jakaaa sidovica 8) To máš ešte takú staršiu ne?

Re: Váš portret

Posted: 22:02 27. May 2009
by Krata
Seš docela i podobnej Faliionovi :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 22:03 27. May 2009
by Czech_Luthor
:lol: :lol: :lol: :lol: To nevííím

Re: Váš portret

Posted: 20:05 28. May 2009
by Gorrgorroth
pravda, celý Fallion :mrgreen: