Page 4 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 13:12 02. May 2009
by Neithan1
stir..? auto.. ?

Re: Vaše plocha

Posted: 01:09 03. May 2009
by George
To rozlišení tý tapety je fuj.

Re: Vaše plocha

Posted: 18:01 03. May 2009
by Czech_Luthor
TAk bejval by tam byl Tuomas, Tarja, Marco, Emppu nebo Jukka, ale bohužel tam nemaj tak pěkný auto :( :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 11:21 04. May 2009
by kucik
Czech_Luthor wrote:TAk bejval by tam byl Tuomas, Tarja, Marco, Emppu nebo Jukka, ale bohužel tam nemaj tak pěkný auto :( :twisted:
Jo ale v klipu Amaranth maj třeba seper žebřiňák ;)

Re: Vaše plocha

Posted: 18:31 04. May 2009
by Czech_Luthor
Vůbec mi nepřipomínej Olsonovou je mi z té discogirl špatně :mrgreen: :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 12:51 19. May 2009
by Tretas
tak sice přispívám trochu hodně pozdě, ale i tak :-D

Na ploše u mě musí být pořádek, jinak se tam nevyznám.

Re: Vaše plocha

Posted: 13:00 19. May 2009
by Krata
tu šipku s NWN ta máš normálně nebo si ji udělal jen pro tento screen? :D

Re: Vaše plocha

Posted: 13:01 19. May 2009
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: jen pro tento screen, normálně bych to tomu windowsu nevysvětlil :-D jedině červeným fixem na monitor :-D

Re: Vaše plocha

Posted: 13:43 19. May 2009
by G14
teda jestli tva plocha je foceny vyhled z okna tveho domova,tak ti zavidim,ale jen malicko :mrgreen:
ps-takovej topic na foto vyhledu z vaseho okna by nebyl spatnej :mrgreen: :idea:

Re: Vaše plocha

Posted: 13:59 19. May 2009
by Tretas
Tohle a muj pohled z okna? :-D Za oknem řvou furt ty malé děcka a pohled je na ostatní paneláky :-D

Tohle je focené na výletě v Azerbajdžánu na Kavkazu

Re: Vaše plocha

Posted: 19:38 19. May 2009
by G14
a co by ne,co ja vim jestli nebydlis na Kavkazu a na vylety chodis jen na Thalii :mrgreen:
treba si ropny magnat,co ma vlastni soukromy tryskac a litas na vylety do Cech do internetove kavarny aby sis dal cesky kafco,okoukal cesky holky a zaparil NWN na Thalii :mrgreen:

Re: Vaše plocha

Posted: 22:52 19. May 2009
by innfra
G14 wrote:teda jestli tva plocha je foceny vyhled z okna tveho domova,tak ti zavidim,ale jen malicko :mrgreen:
ps-takovej topic na foto vyhledu z vaseho okna by nebyl spatnej :mrgreen: :idea:
To bych moc neriskoval, co mi pokáceli tři smrky, tak se mi tu za oknem zvedá krásný kopec hnusný navezený suti dosahující výšky rodiného domku na stavebním dvoře :roll:

Re: Vaše plocha

Posted: 01:19 20. May 2009
by Bahnak
hehe, ja bych tu musel poslat vyhled na vypadovku karlovarske dalnice... romantika jak hrom :-)

Re: Vaše plocha

Posted: 01:55 20. May 2009
by G14
teda teda,to se jeste mam koukam,kdyz mam pred stresnimi okny vyhled primo na zapad slunce a zamek,par starych baracku a naky ty kopce no 8)

Re: Vaše plocha

Posted: 06:26 20. May 2009
by Tretas
No jak říkám, náš pohled z okna je na paneláky a houpačky se řvoucíma děckama, které mě ruší od Thalie.