Page 4 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 13:12 02. May 2009
by Neithan1
stir..? auto.. ?
Re: Vaše plocha
Posted: 01:09 03. May 2009
by George
To rozlišení tý tapety je fuj.
Re: Vaše plocha
Posted: 18:01 03. May 2009
by Czech_Luthor
TAk bejval by tam byl Tuomas, Tarja, Marco, Emppu nebo Jukka, ale bohužel tam nemaj tak pěkný auto

Re: Vaše plocha
Posted: 11:21 04. May 2009
by kucik
Czech_Luthor wrote:TAk bejval by tam byl Tuomas, Tarja, Marco, Emppu nebo Jukka, ale bohužel tam nemaj tak pěkný auto

Jo ale v klipu Amaranth maj třeba seper žebřiňák

Re: Vaše plocha
Posted: 18:31 04. May 2009
by Czech_Luthor
Vůbec mi nepřipomínej Olsonovou je mi z té discogirl špatně

Re: Vaše plocha
Posted: 12:51 19. May 2009
by Tretas
tak sice přispívám trochu hodně pozdě, ale i tak
Na ploše u mě musí být pořádek, jinak se tam nevyznám.
Re: Vaše plocha
Posted: 13:00 19. May 2009
by Krata
tu šipku s NWN ta máš normálně nebo si ji udělal jen pro tento screen?

Re: Vaše plocha
Posted: 13:01 19. May 2009
by Tretas
Re: Vaše plocha
Posted: 13:43 19. May 2009
by G14
teda jestli tva plocha je foceny vyhled z okna tveho domova,tak ti zavidim,ale jen malicko
ps-takovej topic na foto vyhledu z vaseho okna by nebyl spatnej

Re: Vaše plocha
Posted: 13:59 19. May 2009
by Tretas
Tohle a muj pohled z okna?

Za oknem řvou furt ty malé děcka a pohled je na ostatní paneláky
Tohle je focené na výletě v Azerbajdžánu na Kavkazu
Re: Vaše plocha
Posted: 19:38 19. May 2009
by G14
a co by ne,co ja vim jestli nebydlis na Kavkazu a na vylety chodis jen na Thalii
treba si ropny magnat,co ma vlastni soukromy tryskac a litas na vylety do Cech do internetove kavarny aby sis dal cesky kafco,okoukal cesky holky a zaparil NWN na Thalii

Re: Vaše plocha
Posted: 22:52 19. May 2009
by innfra
G14 wrote:teda jestli tva plocha je foceny vyhled z okna tveho domova,tak ti zavidim,ale jen malicko
ps-takovej topic na foto vyhledu z vaseho okna by nebyl spatnej

To bych moc neriskoval, co mi pokáceli tři smrky, tak se mi tu za oknem zvedá krásný kopec hnusný navezený suti dosahující výšky rodiného domku na stavebním dvoře

Re: Vaše plocha
Posted: 01:19 20. May 2009
by Bahnak
hehe, ja bych tu musel poslat vyhled na vypadovku karlovarske dalnice... romantika jak hrom

Re: Vaše plocha
Posted: 01:55 20. May 2009
by G14
teda teda,to se jeste mam koukam,kdyz mam pred stresnimi okny vyhled primo na zapad slunce a zamek,par starych baracku a naky ty kopce no

Re: Vaše plocha
Posted: 06:26 20. May 2009
by Tretas
No jak říkám, náš pohled z okna je na paneláky a houpačky se řvoucíma děckama, které mě ruší od Thalie.