Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?
Posted: 19:36 02. Apr 2009
přispěju svým velice nejiteligentnějším příspěvkem:
trálalííí trálaláááá zelený forůům jooohohoooooo trálalíí trálallááá proč nemít zelený klobuk...trálalíí trálaláá MELVIKU nespííí tráallí trálaláá Thalijka je zelená
trálalííí trálaláááá zelený forůům jooohohoooooo trálalíí trálallááá proč nemít zelený klobuk...trálalíí trálaláá MELVIKU nespííí tráallí trálaláá Thalijka je zelená