Page 4 of 4

Re: bugy, pády, ztráty = denní chléb na Thalii?

Posted: 19:36 02. Apr 2009
by Pajule
přispěju svým velice nejiteligentnějším příspěvkem:


trálalííí trálaláááá zelený forůům jooohohoooooo trálalíí trálallááá proč nemít zelený klobuk...trálalíí trálaláá MELVIKU nespííí tráallí trálaláá Thalijka je zelená