Page 4 of 4

Re: Podtemno 2

Posted: 00:11 02. Apr 2009
by Rejty
Těžko spolu budou spolupracovat, když by se nenáviděli. To tu pak můžeme řešit, že trpaslíci na povrchu nenávidí alfy a podobný věci. Stačí, aby tam panovala nedůvěra. Zbytečně to dělit na X dalších frakcí co se nenávidí...

Re: Podtemno 2

Posted: 00:34 02. Apr 2009
by Krata
tak to myslim.. jak trpaslíci nesnášej elfy tak duergaři nesnášej drowstvo.. ne že by se na potkání zabíjeli

Re: Podtemno 2

Posted: 11:56 04. Apr 2009
by Kiri
Ne