Re: Podtemno 2
Posted: 00:11 02. Apr 2009
Těžko spolu budou spolupracovat, když by se nenáviděli. To tu pak můžeme řešit, že trpaslíci na povrchu nenávidí alfy a podobný věci. Stačí, aby tam panovala nedůvěra. Zbytečně to dělit na X dalších frakcí co se nenávidí...