Page 4 of 4

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 19:08 02. Apr 2009
by Pajule
to sem se toho zase dozvěděla teda tady to sedim celej slunečnej den ve škole a a pak přijdu tady toho kvanta a stejně se nedozvim o co vůbec jde :D :D :D hej spameři sakra vysvětlujte :twisted: :wink:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 19:11 02. Apr 2009
by Daanri
Ja ti to vysvetlim jednoducho, ale najskor sa opytam: "Vies citat???"

Ak je odpoved "ANO", prelistuj na stranku c. 1 tohto topicu a zacni citat.

Ak je odpoved "NIE", nauc sa citat a vrat sa k otazke znova. :wink:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 19:12 02. Apr 2009
by Krata
začatek vypadal na low flame, nic moc na spam.. ale pak se to trochu rozjelo a každej spamer se tu cítil jako na dětském hřišti :)


pozn.: bůh nespamuje, boha je jen těžké pochopit

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 19:16 02. Apr 2009
by Pajule
díííky Kráto :wink: Daanri číst fakt umim , občas..snažim se..ale listovat a číst , to bych se pak nedostala do hry a to bych si nemohla hrát na svém písečku hehehe :twisted:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 19:19 02. Apr 2009
by Daanri
A to vraj zeny maju multitasking (pozn. autora - dokazu robit viac veci naraz) :P

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 19:33 02. Apr 2009
by Pajule
Daanri wrote:A to vraj zeny maju multitasking (pozn. autora - dokazu robit viac veci naraz) :P

já ti dam zbořim ti bábovičku... :twisted: sakra a já nehci dělat víc věcí najednou už tedka musim :D

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 19:48 02. Apr 2009
by Krata
pche .. to zvládám taky *píše na foru, smaží boty a čístí vajíčka*

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 19:50 02. Apr 2009
by Pajule
Krata wrote:pche .. to zvládám taky *píše na foru, smaží boty a čístí vajíčka*
pmhf zkus , jíst , pít , číst forum + psát na něj..RPit + crafftit + eXPit ..dáváš?já v klidu :wink: :wink:

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 20:18 02. Apr 2009
by monstera
Krata wrote:klidně at napíše a rádi mu kdokoliv určitě pomůžem.. nikdo do něj nekope když už leží, jen každej vyjádřil svůj názor tak jako ho vyjádřil on
Jenom bych mu poradil jedno základní pravidlo na zapamatování :

DM má vždy pravdu !

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 20:22 02. Apr 2009
by Tretas
i mistr tesař se někdy utne :-D ne je pravda, že na DM by se nemělo narážet (vyjimka je bracha :-D) a už vubec ne takýmto zbusobem...

Re: Proč hrát i nehrát na thálii

Posted: 10:55 03. Apr 2009
by Rejty
Budu se opakovat, ale nevím, co neni jasnýho na tom, že už je to VYŘEŠENÝ a nemá cenu se o tom dál bavit.

ZAMČENO.