Page 4 of 6
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 15:26 06. Apr 2009
by MaSo
Krato! slyšíš? nejsi jediný bůh....už jsem se o tom s tebou jednou bavil...že ze mě bude bůh....a hle...je to tady

... nechť žije Helm! to jsou moje slova
P.S.: Pro nomise....Helm na thalii je...

viz muj podpis

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 15:29 06. Apr 2009
by Gorrgorroth
...bůh bohů je jen jeden...napoveda: neni to ani helm, ani krata...

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 15:47 06. Apr 2009
by Xaarth
Test vyhodnotil:Lawful Evil Dwarf Fighter
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 16:11 06. Apr 2009
by nomis_b
ne ne, Helm z Forgotten realms. jeho znak je kovova rukavice s vokem urpostred. uvazuju vo tom, ez si to necham dat na stit, ale prijde mi to jako provokace
PS. jinak test: lawful good monk a klerik az jako 3x
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:20 06. Apr 2009
by paja13
urco lucistnik - snajpr - co se umi schovavat v lese a moc se nevybavuje :o)
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:42 06. Apr 2009
by Gorrgorroth
jo a muj test: pul-ork, neutralně zlý, bard
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 18:17 06. Apr 2009
by Sveneld
jeste je vec cim by kdo chtel byt a na co by mel

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 18:18 06. Apr 2009
by Sveneld
v testu me vyslo chaotic good human fighter a pak s obmenou chaotic good half-elf barbarian
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 19:18 06. Apr 2009
by Krata
jsme bůh Thalie.. a kdo to zbochybní, pozná můj hněv!!! (funkce "odeber exp" 100 000xp)
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 19:38 06. Apr 2009
by Gorrgorroth
tak to si zkus!

poslu na tebe mou pekelnou armádu!
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 21:36 06. Apr 2009
by Krata
myslíš Rytíře Úsvitu?

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 22:06 06. Apr 2009
by Pajule
DM válka...a proto thálie apdá otřásá se v ejich hněvu

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 23:00 06. Apr 2009
by Krata
ne to se otřásla protože sem se blbě vyspal

Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:43 07. Apr 2009
by Gorrgorroth
rytíří usvitu patří k jinyyym oddilum moji pekelné armády, a jestli se ti nezdá to usvitu v pekelne armade, je to krycí jmeno nejsilnejsí jednotky!
Re: Vy sami ve fantasy světě
Posted: 17:48 07. Apr 2009
by Tretas
počkejte až na vás zautočí Rejty... to budete mrkat
