Page 4 of 12
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 20:56 07. Apr 2009
by GetFirstPC
Roma_CZ wrote:Buguje vám tady GetFirstPC - má taky jiné účty, ale pokud se při pádu ukáže jeho účet, je to on /.-)
Je známej už na jiných modulech.
Tak jo na odpověd jste asi čekali co se tyče acc tak jich mam snad tisic ale ani na jednom krom acc GetFirstPC nemam jedinou postavu.
Pak tu padlo něco ohledně toho že jsem shazoval eq labirovi jsem napsal nebyl to žadny utok logl jsme abych napsal kamošovi aby šel na icq a prostě pokaždy co jsme logl to padlo vlastně ani nevim proč.
Použivam Wifi a pruměrnou rychlost netu mam přes den 512 o večerech 1024.Jo a ještě připojuju se z pc okoli Ostravy.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 21:34 07. Apr 2009
by Tretas
je možné že to shazuješ a ani o tom nevíš, prostě jako nějaký vir, chyba...
a je taky možné, že to je jen a pouze náhoda
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 23:16 07. Apr 2009
by paja13
jestli se po padu budete hlasit na server co ma ping 600ms a jeste nenabehl (92%) tak ho jen sestrelite zas mejte rozum!
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 23:30 07. Apr 2009
by Marvin
No a je to tu ...
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 06:49 08. Apr 2009
by Tretas
no při nabíhání se nas to tam ani nepokouší vtlačit... teda aspon Jara to psal že už tomu zamezili
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 09:12 08. Apr 2009
by nomis_b
vcera vecer (kol 23) to nepadlo. jen server zacal mit potize a vyhazel vsechny postavy ze serveru. Vsichni se tam vsak snazili se tam dosta zpet, jelikoz mel server potize, tak 5 lognuti lidi hodilo ping z 200 na -1 , vyhazel lidi ven a tato situace se opakovala asi 3x az uz to server nevydychal vubec.
kdyz server vyhazi vsechny lidi ze serveru, tak bezne ochrany (5minut nemoznost logovani) neplati.
takze za vcerejsi pad serveru si muzete sami.
PS: Ad GetFirstPC: mozna je to nahoda, ale vcera to bezelo dobre, dokud nebyl vecer, zhruba tech 22:00. nahodou si pamatuju, ze se zrovna odlogoval GetFirstPC a pak to zacalo laogvat.. je to blby, ale zkusil bych na zkousku zakazat GetFirstPC pristup. treba se s nim dohodnem na terminu, kdy by to vyhovovalo i mu a uvidime. Je to krute, ale mne uz fakt moc veci cim to byt muze nenapada.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 09:18 08. Apr 2009
by kucik
GetFirstPC wrote:Roma_CZ wrote:Buguje vám tady GetFirstPC - má taky jiné účty, ale pokud se při pádu ukáže jeho účet, je to on /.-)
Je známej už na jiných modulech.
Tak jo na odpověd jste asi čekali co se tyče acc tak jich mam snad tisic ale ani na jednom krom acc GetFirstPC nemam jedinou postavu.
Pak tu padlo něco ohledně toho že jsem shazoval eq labirovi jsem napsal nebyl to žadny utok logl jsme abych napsal kamošovi aby šel na icq a prostě pokaždy co jsme logl to padlo vlastně ani nevim proč.
Použivam Wifi a pruměrnou rychlost netu mam přes den 512 o večerech 1024.Jo a ještě připojuju se z pc okoli Ostravy.
Tak si na tom kompu udělej pořádek, protože tvůj login to shazuje opravdu často.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 10:33 08. Apr 2009
by GetFirstPC
nomis_b wrote:vcera vecer (kol 23) to nepadlo. jen server zacal mit potize a vyhazel vsechny postavy ze serveru. Vsichni se tam vsak snazili se tam dosta zpet, jelikoz mel server potize, tak 5 lognuti lidi hodilo ping z 200 na -1 , vyhazel lidi ven a tato situace se opakovala asi 3x az uz to server nevydychal vubec.
kdyz server vyhazi vsechny lidi ze serveru, tak bezne ochrany (5minut nemoznost logovani) neplati.
takze za vcerejsi pad serveru si muzete sami.
PS: Ad GetFirstPC: mozna je to nahoda, ale vcera to bezelo dobre, dokud nebyl vecer, zhruba tech 22:00. nahodou si pamatuju, ze se zrovna odlogoval GetFirstPC a pak to zacalo laogvat.. je to blby, ale zkusil bych na zkousku zakazat GetFirstPC pristup. treba se s nim dohodnem na terminu, kdy by to vyhovovalo i mu a uvidime. Je to krute, ale mne uz fakt moc veci cim to byt muze nenapada.
Nechapu jak muže mit zas toto spojitost kdyš podle tveho časovani jsem odlogl asi hodinu před padem. Navic podle fora server začal padat po listopadu a ja hraju sotva měsíc.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 11:37 08. Apr 2009
by nomis_b
GetFirstPC wrote:
Nechapu jak muže mit zas toto spojitost kdyš podle tveho časovani jsem odlogl asi hodinu před padem. Navic podle fora server začal padat po listopadu a ja hraju sotva měsíc.
snazime se chytit cehokoliv, oheldne padani serveru. protoze je to uz sakra dlouho, co tu je ten problem. muze to byt klidne vadnej tileset. nebo jedinej placeabl, kterrej to shazuje.. takez se proste unahlujeme k jakymkoliv resenim, ktere to muzou vyloucit.
no a ad tvoje logovani, mohl ses odlognout a pak se snazit nalognout zpet, a to mohlo dat serveru ty priserne lagy, co se pak objevili, ale to je zbytecne rozebirat.
btw: jmeno tveho accontu GetFirstPC, rikas, ze mas vice accontu, nemuzem ti soupnout ty postavy na jinej accont ? tohle je prece jenom nazev jedne funkce v NWN, ktera by ciste teoreticky mohla bugovat. ja tomu moc neverim, ale sance tu je.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 12:48 08. Apr 2009
by kucik
Může to dělat vadnej hak. Například může tvůj klient chtít po serveru data o něčem divnym a ten se z toho složí. Zkus si stáhnout znovy haky a vyházet všechny pochybný overridy.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 13:27 08. Apr 2009
by Tretas
GetFirstPC wrote:nomis_b wrote:vcera vecer (kol 23) to nepadlo. jen server zacal mit potize a vyhazel vsechny postavy ze serveru. Vsichni se tam vsak snazili se tam dosta zpet, jelikoz mel server potize, tak 5 lognuti lidi hodilo ping z 200 na -1 , vyhazel lidi ven a tato situace se opakovala asi 3x az uz to server nevydychal vubec.
kdyz server vyhazi vsechny lidi ze serveru, tak bezne ochrany (5minut nemoznost logovani) neplati.
takze za vcerejsi pad serveru si muzete sami.
PS: Ad GetFirstPC: mozna je to nahoda, ale vcera to bezelo dobre, dokud nebyl vecer, zhruba tech 22:00. nahodou si pamatuju, ze se zrovna odlogoval GetFirstPC a pak to zacalo laogvat.. je to blby, ale zkusil bych na zkousku zakazat GetFirstPC pristup. treba se s nim dohodnem na terminu, kdy by to vyhovovalo i mu a uvidime. Je to krute, ale mne uz fakt moc veci cim to byt muze nenapada.
Nechapu jak muže mit zas toto spojitost kdyš podle tveho časovani jsem odlogl asi hodinu před padem. Navic podle fora server začal padat po listopadu a ja hraju sotva měsíc.
je to možné že to mužeš zhodit ty... no kdyby jsi třeba jel někdy na výlet (dovolenou) a zrovna bys nehrál, tak bys napsal kdy a odskoušelo by se jestli je to tebou nebo ne
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 14:29 08. Apr 2009
by GetFirstPC
kucik wrote:Může to dělat vadnej hak. Například může tvůj klient chtít po serveru data o něčem divnym a ten se z toho složí. Zkus si stáhnout znovy haky a vyházet všechny pochybný overridy.
Hacky ani tlk to podle mě nebudou protože NWN nezapina hacky ktere nejsou potřebne( hacky z jinych serveru asi těžko bude zapinat). A overidde složku mam vcelku čistou nedavno jsem vni pracoval am usel vni udělat čistku tak vni mam jen hlavy hlasy prsty animace.. jen to duležite prostě.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 15:28 08. Apr 2009
by kucik
GetFirstPC wrote:kucik wrote:Může to dělat vadnej hak. Například může tvůj klient chtít po serveru data o něčem divnym a ten se z toho složí. Zkus si stáhnout znovy haky a vyházet všechny pochybný overridy.
Hacky ani tlk to podle mě nebudou protože NWN nezapina hacky ktere nejsou potřebne( hacky z jinych serveru asi těžko bude zapinat). A overidde složku mam vcelku čistou nedavno jsem vni pracoval am usel vni udělat čistku tak vni mam jen hlavy hlasy prsty animace.. jen to duležite prostě.
Ano, ale můžeš mít neaktuální případně poškozenej některej z haků Thalie.
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 16:29 08. Apr 2009
by monstera
A nešloby na titulní straně stránek nebo fora udělat semafor, kdy se může a kdy se nesmí přihlašovat ? že se tam ukazuje % načítání není k ničemu, protože ani po 100% se nejde přihlásit !
Re: !!PÁDY SERVERU!!
Posted: 17:03 08. Apr 2009
by kucik
To by se nějak muselo vymyslet, podle čeho to vlastně zjistit.