Page 4 of 14
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:23 15. Apr 2009
by Tretas
já nevím co si furt šeci stěžujou na to a to povolání... prostě člověk má na začátku (i v průběhu) hry možnost si vybrat povolání rasu i subrasu!
a když se někomu nelíbí to a zase se mu líbí tamto, tak proč s tím tlachá na foru a nezaloží si novou postavu podle svých představ?
a že duergar je nejsilnější, tak za něj všichni začněte hrát aby jste byli nej bossové, přece jsem se asi zmýlil, když jsem si myslel že tu jde o zábavu a ne o expy a sílu postavy
toť muj názor

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:26 15. Apr 2009
by Daanri
Lahsie je tliachat na fore ako to dokazat v hre.

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:30 15. Apr 2009
by Rejty
Lepší svojí neschopnost skrýt za to, že někdo má lepší subrasu.

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:32 15. Apr 2009
by Tretas
Rejty wrote:Lepší svojí neschopnost skrýt za to, že někdo má lepší subrasu.


asi tak nějak, nebo se prostě někdo musí jít vybrečet že ho zabil duergar... (přitom duergar měl o 5 lvl vejš

)
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:33 15. Apr 2009
by Rejty
Tretas wrote:
asi tak nějak, nebo se prostě někdo musí jít vybrečet že ho zabil duergar... (přitom duergar měl o 5 lvl vejš

)
Ale hlavní roli v tom boji hrála subrasa, nedej bože aby to byl hiran.

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:35 15. Apr 2009
by Tretas
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:37 15. Apr 2009
by Rejty
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:41 15. Apr 2009
by Tretas
oou, no tak to bych si fakt dával pozor *vypadá velice vážně*

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:43 15. Apr 2009
by Rejty
Mně furt přislo divný, že je každá druhá postava hiran nebo duergar a co dělají furt ty low levely u kyklopů...
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:45 15. Apr 2009
by Tretas

no jo jezevci už totěm subrasám nestačí-moc staromodní a slabí
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:50 15. Apr 2009
by Daanri
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 21:51 15. Apr 2009
by Tretas
nojo... prokoukl si nás
no dnes už toho nechám a pujdu radši spát, nebo se budu ráno divit, kolik že to mám už na kontě příspěvků

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 22:46 15. Apr 2009
by Neithan1
budem pokracovat... SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM KRATA SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM .
A aby som nepisal cisto OT : aj tak je tato tema uplne k nicomu.
Re: Realie vs sila buildu
Posted: 06:47 16. Apr 2009
by Tretas
Neithan:aj tak je tato tema uplne k nicomu
ale aspon byla sranda

Re: Realie vs sila buildu
Posted: 07:17 16. Apr 2009
by Krata
Neithane ty si nepochopil tu profesionální úroven a podstatu věci, Rejty a Trestas nám vypálili rybník!!!!!
