Page 4 of 9
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 23:11 16. Apr 2009
by Marvin
Tretas wrote:Rejty wrote:Styl boje mi nevadí, vadí mi, že ovládne každej looser skoro vše.
to máš pravdu, já jsem s hraničářem si chodil po světě jako by se nechumelilo (hraničář 7 vrah 6) a procházel jsem se po prahvozdu aji v krynu, kromě alansijských tygru jsem daval skoro vše

no zas tak vše ne, ale co jsem potřeboval tak jo
Tak to je totalna blbost. Prechadzat sa po prahvozde a pri tom mat problem s alanyjskymi tygrami, ktory su tak dva razy slabsi nez komar v prahvozde?
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 23:15 16. Apr 2009
by Prometheus
innfra wrote:No nevim jak co, ale slyšel jsem od kámoše včera že prej gorilu měl problém ovládnout druid cca 20 lvl a ještě nasongovanej bardem lvlu 20 aby mu to zvedlo sklly což už je opravdu docela hardcore, takže bych neřekl že to umí ovládnout každej looser, teda pokud pro tebe neni každej...

To fakt je na Thalii okrem Amywiel este nejaky cisty bard a na 20 lvl? Nieco mi uslo?
Alebo to bol bardodrak ci iny bardohybrid?
Nech sa mi ozve zalozime bardsky kruzok

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 23:35 16. Apr 2009
by innfra
Mě se neptej, ptej se garreta

vim jen to co se doslechnu, nebo vyčtu...
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 06:49 17. Apr 2009
by Tretas
Marvin wrote:Tretas wrote:Rejty wrote:Styl boje mi nevadí, vadí mi, že ovládne každej looser skoro vše.
to máš pravdu, já jsem s hraničářem si chodil po světě jako by se nechumelilo (hraničář 7 vrah 6) a procházel jsem se po prahvozdu aji v krynu, kromě alansijských tygru jsem daval skoro vše

no zas tak vše ne, ale co jsem potřeboval tak jo
Tak to je totalna blbost. Prechadzat sa po prahvozde a pri tom mat problem s alanyjskymi tygrami, ktory su tak dva razy slabsi nez komar v prahvozde?
právě že alasijský tygr má iminitu na ochočení, ale v prahvozdě jsem opravdu chodil na tygry a někdy i dál, ale byl jsem u toho vždy posraný ať mě nesejmou

jo a na tom hraničářovi jsem vše co šlo cpal do porozumění (jak featy tak jen body)
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 08:44 17. Apr 2009
by Marvin
To mi chces tvrdit, ze si na 13 lvl (7R/6A) chodil do prahvozdu a daval si tam prastarych tygrov ano?
V tom pripade je tu asi naozaj rec o dvoch roznych prahvozdoch ...
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 09:38 17. Apr 2009
by kucik
innfra wrote:No nevim jak co, ale slyšel jsem od kámoše včera že prej gorilu měl problém ovládnout druid cca 20 lvl a ještě nasongovanej bardem lvlu 20 aby mu to zvedlo sklly což už je opravdu docela hardcore, takže bych neřekl že to umí ovládnout každej looser, teda pokud pro tebe neni každej...

To byl teda docela looser druid i bard. DC proti Animal Empathy je 15 + HD zvířete, takže na 20. levelu by měli s take 20 zvládat zvířata na cca 30 levelu a to se ani nemusej moc boostit.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 14:38 17. Apr 2009
by Tretas
Marvin wrote:To mi chces tvrdit, ze si na 13 lvl (7R/6A) chodil do prahvozdu a daval si tam prastarych tygrov ano?
V tom pripade je tu asi naozaj rec o dvoch roznych prahvozdoch ...
no hrál jsem to dávno, ale pamět mě snad neklame tak moc

je opravdu možné, že jsem si to spletl
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 15:11 17. Apr 2009
by Miky
kucik wrote:To byl teda docela looser druid i bard. DC proti Animal Empathy je 15 + HD zvířete, takže na 20. levelu by měli s take 20 zvládat zvířata na cca 30 levelu a to se ani nemusej moc boostit.
A pokud není rozrušený hodí automaticky 20 že? To by se mohlo zrušit, potom zvednout o něco DC a taky by se ten hod mohl každou chvíli ověřovat znovu s tím, že 1 je kritický neúspěch.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 15:23 17. Apr 2009
by nomis_b
+ nejake to dani treba cca po neupesnem pokusu jeste cca 30sekund -30 do teho skillu
at to treba nemuze z invis delat furt dokola.. bez sance, ze by se mu to zvire nekdy vzeprelo.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 16:08 17. Apr 2009
by Xaarth
Miky wrote:kucik wrote:To byl teda docela looser druid i bard. DC proti Animal Empathy je 15 + HD zvířete, takže na 20. levelu by měli s take 20 zvládat zvířata na cca 30 levelu a to se ani nemusej moc boostit.
A pokud není rozrušený hodí automaticky 20 že? To by se mohlo zrušit, potom zvednout o něco DC a taky by se ten hod mohl každou chvíli ověřovat znovu s tím, že 1 je kritický neúspěch.
**********
To právě nerušit..při klidu se vždy háže 20..i na odemykání zámku, pasti apod.

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 16:17 17. Apr 2009
by Addieau
Skvělé, vidím, že se původní celkem pochopitelná a zajímavá myšlenka zvrhává dál v totální paskvil
Takže prosím přidat i tu schopnost pozvracet zvěř!

Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 16:23 17. Apr 2009
by kucik
Addieau wrote:Skvělé, vidím, že se původní celkem pochopitelná a zajímavá myšlenka zvrhává dál v totální paskvil
Takže prosím přidat i tu schopnost pozvracet zvěř!

Na pozvracení zvěře bude ovšem hod na reflexy. Při neúspěšném hodu si pozvracíš nohy do příští lázně máš -2 charisma.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 16:54 17. Apr 2009
by Miky
Xaarth wrote:To právě nerušit..při klidu se vždy háže 20..i na odemykání zámku, pasti apod.

Mít čas a klid na zámek je jedna věc, druhá je když proběhneš v invisu dung, dáš si přitom bacha aby tě nic neraflo (pokud jo na chvilku se zašiješ nebo pobíháš) a pak sebereš vůdce. Samotná akce zmámení zvířete by měla chvilku trvat a abys měl 20 by tě během ní nic nemělo vyrušit.
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 06:49 18. Apr 2009
by černý vlk
mě přijde divné, že vás kousne krokodýl a žijete, že existuje magie, že medvěda velkého jak stodolu srazím pěstí, že postava s naložením 800 liber a silou 6 může chodit...
...když to srovnám s tím, že hraničář ovládne zvíře, dá mu jiný smysl života, stane se jeho naprostým přítelem (otrokem?)...je to prostě skill vpohodě..
boj jedinců ze stejného druhu: proč ne? vždyť plno zvířat bojuje proti sobě, zabíjí své druhy, mláďata konkurenčních samců, boj o vůdcovství, teritoriální boje...a ktomu mají menší důvody než po ovládnutí
řešení: zvýšit DC ovládnutí zvířecích bossů..když pak bude bojovat řadový jedinec proti svému druhu tak to nebude vadit (chce se dostat na vůdcovsou pozici

)
Re: Ovládnutí zvěře a boj proti stejnému druhu
Posted: 10:09 20. Apr 2009
by Hacanus