Re: A nikdy , nikdy tam nebude
Posted: 14:55 21. Apr 2009
Rejty wrote: Dynamičtí bossové nemají za cíl omezit lootování dungů, ale odstranit stereotyp a udělat dungy zajímavější.
Aha, ja som cele toto vlakno pochopil skor, ze si ludia stazuju ze hned po ressi zmiznu bossovia, nie ze im to pripada nudne.
Když někdo hraje občasně, neznamená to, že hraje slušne. Vy si neuvědomujete jednu věc. Ten, kdo hraje každej den 10 hodin na tom bude vždy líp než ten, kdo hraje dvě hodiny tejdně. Nezaslouží si to snad? Když tomu chce věnovat ten čas, tak ať má klidně 30. level a já nevim jaký věci.
V tom ti ani neprotirecim. Len som vravel, ze by sa nemuselo to ani tak stazovat tym obcasnym hracom.
Právě nynejší stav je nastavenej tak, že to nutí hráče jít do dungu hned po resu, protože je jistý, že tam bude boss. Je to logický. Navrhovanej systém by tohle měl řešit.
Dobre, mne islo len o to aby sa nestriedali bossovia v povolani. Raz uz je u yettiov vodca najsilnejsi valecnik tak by to tak mohlo zostat. Kludne by som spravil dynamickych bossov v tom, ze raz bude silnejsi raz slabsi, raz bude pouzivat srazenie, raz cileny zasah atd atd...
Je to celý jen o tom, že máte rádi vaší jistotu a stereotypní vybíjení dungů. Pozor! Tady bude past! Pozor! Tady je mág a má tyhle a tyhle kouzla...
Uz som v nejakom vlakne (neviem uz ake, vo vsetkych sa prebiraju podobne veci dokola) pisal, ze prave toto tiez rad nemam, ale to je fuk.