Page 4 of 13
Re: Sraz na SR
Posted: 15:46 22. Apr 2009
by Neithan1
fuxxo wrote:Daanri wrote:Takze dobrovolniciek do stanu sa ti zachcelo co? Sak pockaj, ked sa to dozvie tvoja draha, inac dostanes po usoch.
to je vsetko vramci mojej obetavosti...
ak by sa nenaslo miesto na spanie v chate...

ty mas od tvojej zakazane spavat v stane ?
Re: Sraz na SR
Posted: 18:20 22. Apr 2009
by Daanri
Jezis

tam vubec nejde to ten stan, ale o tie dobrovolnicky s nim v tom stane. Ach jo nechapavci, to aby clovek vsetko vysvetloval.

Re: Sraz na SR
Posted: 18:37 22. Apr 2009
by Krata
ježiš

to sis nevšim, že Neithan si často dělá z věcí srandu? Ach jo nechapavci, to aby človek všecko vysvětloval

Re: Sraz na SR
Posted: 19:25 22. Apr 2009
by Daanri
jezis

kto ma u vas spamerov vediet co myslite vazne a z coho s robite srandu, to potom clovek aby vsetko vysvetloval.

Re: Sraz na SR
Posted: 19:54 22. Apr 2009
by kucik
To mas jednoduchy. Kdyz maj ruce na klavesnici, tak si delaj srandu.
Re: Sraz na SR
Posted: 20:46 22. Apr 2009
by Neithan1
@kucik - ja niesom spamer, to je moje RP.
@jezis - porusujete tu druhe prikazanie
@krata - mas pravdu
@daanri - krata ma pravdu
Re: Sraz na SR
Posted: 21:46 22. Apr 2009
by Krata
já taky nejsem spamer, jen je těžké pochopit hloubku a smysl příspěvků mnou napsaných
Re: Sraz na SR
Posted: 09:32 23. Apr 2009
by kucik
Neithan1 wrote:
@jezis - porusujete tu druhe prikazanie
Druhé přikázání, tedy 0010 zní:
Každý sedmý den zanecháš práce a dle svého uvážení budeš na PC pařit Linuxové hry. Pamatuj, v neděli se relaxuje!
A toho se pevně držim!
Re: Sraz na SR
Posted: 10:37 23. Apr 2009
by Krata
amen
Re: Sraz na SR
Posted: 16:33 23. Apr 2009
by Neithan1
slyseli sme slovo bozi
Re: Sraz na SR
Posted: 06:57 24. Apr 2009
by Theogil I
Neithan1 wrote:slyseli sme slovo bozi
bohu díky
Re: Sraz na SR
Posted: 09:38 24. Apr 2009
by kucik
Theogil I wrote:
bohu díky
Za málo

Re: Sraz na SR
Posted: 10:17 24. Apr 2009
by Theogil I
kucik wrote:Theogil I wrote:
bohu díky
Za málo

Tak přesně tohle jsem čekal, ale od Kraťomila .....

Re: Sraz na SR
Posted: 11:46 24. Apr 2009
by Krata
má moc se projevuje činy a tlachánim na foru

Re: Sraz na SR
Posted: 20:23 24. Apr 2009
by Neithan1
amen