Page 4 of 13

Re: Sraz na SR

Posted: 15:46 22. Apr 2009
by Neithan1
fuxxo wrote:
Daanri wrote:Takze dobrovolniciek do stanu sa ti zachcelo co? Sak pockaj, ked sa to dozvie tvoja draha, inac dostanes po usoch. :twisted:

to je vsetko vramci mojej obetavosti... :twisted: :twisted:
ak by sa nenaslo miesto na spanie v chate... :roll:
ty mas od tvojej zakazane spavat v stane ?

Re: Sraz na SR

Posted: 18:20 22. Apr 2009
by Daanri
Jezis :roll: tam vubec nejde to ten stan, ale o tie dobrovolnicky s nim v tom stane. Ach jo nechapavci, to aby clovek vsetko vysvetloval. :lol:

Re: Sraz na SR

Posted: 18:37 22. Apr 2009
by Krata
ježiš :roll: to sis nevšim, že Neithan si často dělá z věcí srandu? Ach jo nechapavci, to aby človek všecko vysvětloval :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 19:25 22. Apr 2009
by Daanri
jezis :roll: kto ma u vas spamerov vediet co myslite vazne a z coho s robite srandu, to potom clovek aby vsetko vysvetloval. :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 19:54 22. Apr 2009
by kucik
To mas jednoduchy. Kdyz maj ruce na klavesnici, tak si delaj srandu.

Re: Sraz na SR

Posted: 20:46 22. Apr 2009
by Neithan1
@kucik - ja niesom spamer, to je moje RP.
@jezis - porusujete tu druhe prikazanie
@krata - mas pravdu
@daanri - krata ma pravdu

Re: Sraz na SR

Posted: 21:46 22. Apr 2009
by Krata
já taky nejsem spamer, jen je těžké pochopit hloubku a smysl příspěvků mnou napsaných

Re: Sraz na SR

Posted: 09:32 23. Apr 2009
by kucik
Neithan1 wrote: @jezis - porusujete tu druhe prikazanie
Druhé přikázání, tedy 0010 zní: Každý sedmý den zanecháš práce a dle svého uvážení budeš na PC pařit Linuxové hry. Pamatuj, v neděli se relaxuje!
A toho se pevně držim!

Re: Sraz na SR

Posted: 10:37 23. Apr 2009
by Krata
amen

Re: Sraz na SR

Posted: 16:33 23. Apr 2009
by Neithan1
slyseli sme slovo bozi

Re: Sraz na SR

Posted: 06:57 24. Apr 2009
by Theogil I
Neithan1 wrote:slyseli sme slovo bozi
bohu díky

Re: Sraz na SR

Posted: 09:38 24. Apr 2009
by kucik
Theogil I wrote: bohu díky
Za málo ;)

Re: Sraz na SR

Posted: 10:17 24. Apr 2009
by Theogil I
kucik wrote:
Theogil I wrote: bohu díky
Za málo ;)
Tak přesně tohle jsem čekal, ale od Kraťomila ..... :D

Re: Sraz na SR

Posted: 11:46 24. Apr 2009
by Krata
má moc se projevuje činy a tlachánim na foru :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 20:23 24. Apr 2009
by Neithan1
amen