Page 4 of 5
Re: Dotaz
Posted: 14:05 05. May 2009
by monstera
innfra wrote:Můžu zabíjet muly v dílnách ? Už mě to pomalu začíná štvát... nejde tam chodit...
Thalie 1.9_0001p.jpg
ale počítej s tím, že některý majitel muly se bude vztekat, což může být i životu nebezpečné
Re: Dotaz
Posted: 14:08 05. May 2009
by DenGrasse
bude-li majitel vztekat, bude zatčen stráží , šoupnut od basy a vyměřena mu pokuta ze veřejné pohoršování a znečišťování prostoru dílen zvířecími výkaly.

Re: Dotaz
Posted: 14:08 05. May 2009
by Phantorris
Mula v dílnách nemá co dělat....
Re: Dotaz
Posted: 14:08 05. May 2009
by Jeanes
jj, dokážou se vstekat pěkně

ale není se čeho bát, většina z nich nejsou takový tupci, aby tě napadli ve městě

Re: Dotaz
Posted: 10:05 06. May 2009
by Theogil I
Takže už se z mul venku nekrade náklad .... to moc rád slyším.
Re: Dotaz
Posted: 15:34 08. May 2009
by innfra
Nešlo by prosím přejmenovat můj acc na fóru na Infra ? Docela mi to uklepnutí se dvěma nn vadí

Re: Dotaz
Posted: 18:25 10. May 2009
by innfra
Můžou se kupovat jisté věci u HAgora z dar garagu, když jsem ho já nebo morn při útoku na pevnost zabili ? Něco jsem totiž zaslechl o koupenejch věcech, tak by mě zajímalo teda jestli si tam můžu nakoupit

Re: Dotaz
Posted: 19:38 18. May 2009
by innfra
Guildy maj nějaký patrony jo ? Jak se jmenujou teda ?
BTW co tu je za guildy vlastně krom krathský stráže?
Re: Dotaz
Posted: 20:16 18. May 2009
by Tretas
http://thalie.pilsfree.cz/gildy-a-spolecenstva-93.htm
a patroni jsou proste DMka
když se chceš hlásit k někomu tak napiš přímo tomu dotyčnému DM
a předpokládám že nevíš kdo má co... tak ti to vypíšu:
Karathské podsvětí: lorelei
Armáda: Gorrgorroth a žorž
Bratrstvo lesní moudrosti: Marv
Nordová kladiva: Neithan
a dál už nevím
Re: Dotaz
Posted: 20:45 18. May 2009
by innfra
Hmm, to není moc navýber hele

Re: Dotaz
Posted: 21:10 18. May 2009
by Tretas
Co ještě prosím tě chceš? A pokud chceš novou guildu, tak musí bejt minimálně 3 hráči a musí ti to odsouhlasit Rejty.
Re: Dotaz
Posted: 21:12 18. May 2009
by innfra
Jasný na to kolik tu hraje lidí to je dost guild na výběr... Jen mě nějak moc žádná nezaujala...

Re: Dotaz
Posted: 21:13 18. May 2009
by Pajule
ŽOLDÁCÍÍÍÍ k těm děte

sou nejlepší má je na starost..Kráta?páč jib je někdě nevim kde ... a a bejt u žoldáků je fakt čest , teda sláva..

žádná KArathská arámáda nic ni c žádný trpoši ani stromečky v řadě..a nějaký loupežnici ba nee železná pěst hip hip hurá
Re: Dotaz
Posted: 21:14 18. May 2009
by Daanri
Tych gild je tu viac. Casom sa urcite spisu do nakej IC casti na webe s konkretnym popisom, ale zatial by naozaj mozno nebolo zle spisat vsetkych "patronov" konkretnych gild, aby hraci vedeli na koho sa maju obracat a neotravovali chudaka Rejtyho.
Ono tie gildy zdruzuju viacej podgild ako napr Ochranci usvitu v Karathe - zdruzuje Rytierov Usvitu, Karathske chramy, Armadu, Nake mniske bratstvo, Magicku univerzitu. Nove gildy sa zakladaju velmi vzacne, myslim, ze velmi tazko budu schvalene, pretoze by museli byt zahrnute do realii. Skor spolky su otvorene komukolvek a mozu si ich hraci zakladat navzajom.
Re: Dotaz
Posted: 21:16 18. May 2009
by Tretas
Jendoduše přečtěte si web (odkaz nahoře) a pak se ptejte
