Page 4 of 4

Re: Záhady persistence

Posted: 08:22 30. Aug 2009
by marii
Mam dotaz...Od Kory jsem pred casem ziskala chranice s magickou odolnosti,plus-minus jeste to neco pridavalo a neco odebiralo.,protoze se smeli pouzivat az od 19 levlu,tak jsem si je ulozila do trezoru...ted po case jsem je chtela oprasit a vyzkouset...ale jsou z nich uuuplne obycejne chranice......Bohuzel Miawill je vecne chuda ,jak kostelni mys,tak ted zrovna nema na nove..
Proc to ten trezor sakra dela? :evil:

Re: Záhady persistence

Posted: 12:56 30. Aug 2009
by kucik
To je divny. To je trezor v bance? Jak je to davno, co jsi je tam davala, jestli tam treba v ty dobe nebyla nejaka chyba. :-/

Re: Záhady persistence

Posted: 12:58 30. Aug 2009
by marii
kucik wrote:To je divny. To je trezor v bance? Jak je to davno, co jsi je tam davala, jestli tam treba v ty dobe nebyla nejaka chyba. :-/
Tak mesic rekneme? ...presne nevim..ale kolem toho mesice to bude...a jo ..je to trezor v bance..