Page 4 of 10
Re: neprehanejme
Posted: 15:33 30. Apr 2009
by G14
*cte si v co se to vyvrbilo*
no co ja se vsechno jeste nedozvim
vidite vidite,nakonec cist tento topic je i poucne...

Re: neprehanejme
Posted: 15:35 30. Apr 2009
by innfra
Ano je, thx Daanri :

Re: neprehanejme
Posted: 15:36 30. Apr 2009
by kucik
Je to tak, že se samozřejmě pamatuje na to, co můžeš udělat s ohledem na svoje zdraví. Ale pomoc můžeš shánět vždycky.
Re: neprehanejme
Posted: 15:38 30. Apr 2009
by Daanri
Ako kde sme mali vyucovanie v nemocnici od zachranarov, tak oni nam vzdy vraveli, ze prva pomoc je zalovat rychlu zachranu sluzbu a az potom riesit dalsie veci. Takze ano zavolat zachranku moze kazdy a vzdy a to by spravit aj mal.
Lenze casto je problem aj s tymi zachrankami. Sme minule zazili taku zachranku, ze sme mysleli ze ju prizabijemu tu doktorku odtial. Kamarat skaredo spadol, vsade hromada krvi a tak mu zavolali zachranku, nastastie to nebolo nic vazne, ale ked dosla tak z tej zachranky tak prve co zacala robit tak zacala ziapat, ze ci sme ju museli volat kvoli takej blbosti. Druhy krat, zas chalani na bikoch vleteli do stromu bez helmy, tak tiez sme zavolali zachranku, pretoze jedne zostal aj chvilu v bezvedomi, kym sme im vysvetlili kam maju dojst a kym dosli, tak to boli dve hodiny pomaly a to bolo vo verejnom parku pri meste, ktory je vsetkym jasne znamy.
Re: neprehanejme
Posted: 15:39 30. Apr 2009
by kucik
Nám to právě řikali naopak. Ale už je to strašně let, tak nevim.
Re: neprehanejme
Posted: 15:43 30. Apr 2009
by Kiri
takze az uvidite cerny tlamy, hned zavolejte zachranku a pak cekejte esli bude aspon co zachranovat

Vase smrt, nase radost

Re: neprehanejme
Posted: 23:24 30. Apr 2009
by Miky
photter wrote:* možná nevím všechno ale proč hned mluvíš o zkažený hře ? tak jako se oživí postava, de přece oživit dítě (možná ne systémově ale určitě to de zahrát a určitě na takovouhle bezva záminku rádo zabere některý DM) a jeho další osud (zajetí, osvobození, výchova v podtemnu a x dalších mozností) může bejt základ daleko lepšího příběhu, než bys třeba vymyslela sama
Součást zajímavého příběhu to už je, z dětí mohly být časem PC, což se tímhle pravděpodobně překazilo. Její další osud je, obávám se, nijaký. Rod který jí zajal hraje svátečně, z tama aktivitu nečekám. Dítě by oživit jít mohlo, záleží jen na reáliích, ale v téhle situaci by to bylo přinejmenším divné - drowové jí obětujou Xian a ta jí potom pomůže mezi živé? A kde by měla mít svázanou duši?
Rejty wrote:Divný. Najednou potřebujou děti kojit, ale když si s nima jezdila sprintem na koni a nebo expila v bažinách, tak ti ,,v batohu" nepřekážely.
Co je tak divného na ježdění (ne sprintu) na koni s dětma? Mihiru zabil pár pavouků, kteří stáli v cestě (100% za ně Is měla 1xp a přerušily se časové - takže víc xp to stálo než dalo) to je podle tebe expení?
kucik wrote:
OK:
Isabell entering...
Na tom seznamu jsou jen lokace kde se bežně prochází, o čem to má vypovídat? Pokud tam s něčím co bylo u cesty bojovala prostřednictvím summona, co je na tom?
innfra wrote:ehm zlou... no tak nevim že jsi je tak pečlivě kojila, zlá by se na ně asi v některých případech vybodla po případě by je odložila někomu na prahu... teda já bych to tak udělal...
Nesmysl.
Re: neprehanejme
Posted: 08:37 01. May 2009
by Xaarth
Podle mě to bylo zahraný od obou stran dobře.
Věznění trvalo jen pár hodin real času, takže taky nevidím problém.
Vím jak je složitý sehnat do hry nějaký zajímavý efekt nebo nějaký předmět, co ostatní nemají, ale jedno dítě stále máš a to druhý podle mě určitě není ztracený navěky.A myslím, že není třeba dělat nějaký prognózy, co se s ním stane. V nejhorším případě se z něj udělá vývar.

Re: neprehanejme
Posted: 08:46 01. May 2009
by Kiri
Re: neprehanejme
Posted: 09:59 01. May 2009
by Pajule
máte chodit ven slavi a chodit na srazy , pak by nebyla šance dítě ukrást páč by spalo s mlátičkou někde

Re: neprehanejme
Posted: 10:39 01. May 2009
by Krata
Unesený děcko je pro drowi normální, mladé maso víc potěší bohyni.. ale může se toho i chytit DM a něco udělat pro obě strany, přinejhoršim snad neni problém si udělat další

Re: neprehanejme
Posted: 10:40 01. May 2009
by Kiri
hlasim se dobrovolne jako darce spermatu

Re: neprehanejme
Posted: 10:42 01. May 2009
by Prometheus
Re: neprehanejme
Posted: 10:48 01. May 2009
by marii
Kiri wrote:hlasim se dobrovolne jako darce spermatu

a myslis ze by ho od tebe chteli? nebo vlastne chtelY..

))....darcove musi byt pekni a vzdelani:DD
Re: neprehanejme
Posted: 10:55 01. May 2009
by Kiri
marii wrote:Kiri wrote:hlasim se dobrovolne jako darce spermatu

a myslis ze by ho od tebe chteli? nebo vlastne chtelY..

))....darcove musi byt pekni a vzdelani:DD
pekne zdelanej sem

:-* chces okusit neco nadprirozeneho
