Page 4 of 5
Re: Skrytí expů
Posted: 21:32 30. Apr 2009
by monstera
kucik wrote:Jen tak pro zajímavost.
Člověk by neviděl, kolik má xp z jaký potvory, kolik mu zbejvá do levelu, kolik ztratil smrtí.
Ta nejistota, jestli má smysl zabíjet tyhle potvory, když nevim, jestli za ně něco mám.
Nebyla by to dobrá sranda?

Jeden logickej důvod proti :
Časový expy se občas zasekávaj a nepřibývaj - zejména při kraftu ale i jindy. Na to příjdu jen tehdy, když se občas podívám, kolik tam expu je, a můžu obnovit jejich načítání použitím nějakého předmětu - již se o tom tu psalo a doporučovalo se použít nůž na stahování, mě se osvědčilo něco sníst.
Re: Skrytí expů
Posted: 21:39 30. Apr 2009
by Kiri
nu co dodat, melo to bejt uz od pocatku

Re: Skrytí expů
Posted: 01:08 01. May 2009
by Prometheus
Oznacil sem treti moznost.
Tomu napisu "ti jebe?" sa proste nedalo odolat...
Re: Skrytí expů
Posted: 06:10 01. May 2009
by Grunt
Já sem zásadně pro! Trochu by to omezilo motivaci neustále dokola vybíjet "nesoucí" lokace...
Re: Skrytí expů
Posted: 08:25 01. May 2009
by Loki_cz
Ti jebe!
Ale dala sám bych byl pro variantu zakrýt kolik zbývá do lv up.
+ Slovně vyjádřit kolik xp postava získala za zabití potvory
(Jak píše Marvin, poznám jak je to těžké a nové.)
Re: Skrytí expů
Posted: 08:31 01. May 2009
by Tretas
Marvin wrote:Tretas wrote: hodně boů, tak z DM šktulky jich je taky víc... Krata a Rejty patří mezi ty hlavní
Ehm! Ehm!! Ehm!!!
heh to víš ještě jsi nový DM a Q s tebou jsem ještě nezažil
Re: Skrytí expů
Posted: 08:47 01. May 2009
by Kiri
Sem zvedavej jak budete vsichni spokojeni za draka, kterej je narocnej tezkej a blabla...podle toho co sem slysel, totiz to bude souper na urovni slepice...

Re: Skrytí expů
Posted: 09:35 01. May 2009
by Marvin
Tretas wrote:Marvin wrote:Tretas wrote: hodně boů, tak z DM šktulky jich je taky víc... Krata a Rejty patří mezi ty hlavní
Ehm! Ehm!! Ehm!!!
heh to víš ještě jsi nový DM a Q s tebou jsem ještě nezažil
A uz ani nezazijes!!!!!!

Mal si si to dobre rozmysliet, smrtelnik!
Re: Skrytí expů
Posted: 09:44 01. May 2009
by Addieau
Tretas: Lituj, Marvin dělá opravdu parádní Q
Ale k tématu: Jsem zásadně proti. Je to hra a každý se chce nějak zlepšovat, poznávatm bavitse a hlavně při tom vědět na čem je, jak si stojí. Tento návrh by pro většinu hráčů, pro které je Thalie zábava (ne život aby zde byli od nevidím do nevidím) znemenal jedině frustraci

Re: Skrytí expů
Posted: 10:00 01. May 2009
by paja13
Addieau wrote:Ale k tématu: Jsem zásadně proti. Je to hra a každý se chce nějak zlepšovat, poznávatm bavitse a hlavně při tom vědět na čem je, jak si stojí. Tento návrh by pro většinu hráčů, pro které je Thalie zábava (ne život aby zde byli od nevidím do nevidím) znemenal jedině frustraci

100 pro souhlas
na nejaky hc si hraji jinde
Re: Skrytí expů
Posted: 10:09 01. May 2009
by Pajule
já sem pro , myslim , že už je tu dost epicků

a tohle by to všechno mohlo karpet omezit

Re: Skrytí expů
Posted: 10:18 01. May 2009
by nomis_b
Kiri wrote:Sem zvedavej jak budete vsichni spokojeni za draka, kterej je narocnej tezkej a blabla...podle toho co sem slysel, totiz to bude souper na urovni slepice...

ja sem to pochopil jak je to s drakama, az sem si jich par zabil.
je to o prestizi a ze si neco dokazes.
Vubec to nejni o pracahach ani o xpech. Jit na draka totiz znamena, ze se dobrovolne upises k sebevrazde, ktera nahodou nemusi vyjit. A Takhle to vzal i Rejty, takze vono moc toho pokladu ani zkusenosti po zabiti neceho velkeho jako stodola necekej...

Re: Skrytí expů
Posted: 10:31 01. May 2009
by Lynx23
je fakt, že by to mohla bejt dobrá sranda ale souhlasim spíš s Marvinem a Addieau.
taky si myslim, že třebas craftové xp je to samý v bledě modrym, takže pak bych schoval i je a trochu se pak bojim, aby to doopravdy nedošlo někam k tomu, co psal Vlk
byla by to i trochu nevýhoda pro ty, kteří by začli hrát ted (ti, co tu hrají déle už budou stejně vědět kam na jakym lvlu jít) a pro ty, kteří mají radši akci
Re: Skrytí expů
Posted: 00:25 02. May 2009
by melvik
ti jebe

ja hraju nwn jen kuly tomu ze vidim cisilka jak skacou
Re: Skrytí expů
Posted: 10:22 02. May 2009
by Kiri
melvik wrote:ti jebe

ja hraju nwn jen kuly tomu ze vidim cisilka jak skacou
No, lae taky si musis davat delsi pauzy, aby si to vstrebal
