Page 4 of 4
Re: NWN Windows VISTA
Posted: 23:08 22. Sep 2009
by Žorž
Mám dojem, že to je nabídka pro ty, co si pořídí Visty snad po 31. červenci 2009 či tak, aby se zajistil neklesající prodej - tudíž my s dříve narozeným operačním systémem jsme ostrouhali.
Re: NWN Windows VISTA
Posted: 23:25 22. Sep 2009
by kucik
Dost by me prekvapilo, kdyby byli vlastnici Vista zahnani do slepe ulicky, kdy by nemohly upgradovat na posledni service pack (obchodni nazev Win 7

), nebo alespon vymenit za win xp.
Re: NWN Windows VISTA
Posted: 00:00 23. Sep 2009
by photter
asi tě zklamu
ceny a možnost upgradu nebo nutnost nový instalace zde:
http://www.computerbase.de/news/softwar ... se_-pfade/
sice německy ale dá se pochopit i bez znalosti
Re: NWN Windows VISTA
Posted: 00:05 23. Sep 2009
by Sorrow
A to bylo kecu jak to pujde po nepodarenych vistach zdarma prekopcit na sedmicky.
Fucking monopol.
Diky Bille, je to tvoje dite

Re: NWN Windows VISTA
Posted: 09:56 23. Sep 2009
by jogurt
Kdyz uz jsme u tech Vist a win7. Nevite někdo co mam udelat aby mi NWN nepadalo kazdejch 10 minut??
Zjistil jsem ze se mi v AR_ERROR.log po kazdem padu hry prepisou ty chyby. Vsiml jsem si nejcastejsi chyby
Names Differ: MODEL em_ssword_l nebo jina zbran... mam si stahnout neco aby to nepadalo??
Re: NWN Windows VISTA
Posted: 10:07 23. Sep 2009
by kucik
1. Prohledat starsi prispevky - tenhle týden se to tu řešilo minimálně dvakrát.
2. Pokud to nepomůže, popsat aspoň trochu problém (operační systém, grafika, ovladače...), jinak můžeš těžko čekat nějakou pomoc, nebo radu.
Sorrow wrote:
Diky Bille, je to tvoje dite

Jsou dva druhy lidí. Ti, co na ně nadávaj a ti, co to nepoužívaj

Re: NWN Windows VISTA
Posted: 10:18 23. Sep 2009
by Sorrow
kucik wrote:Jsou dva druhy lidí. Ti, co na ně nadávaj a ti, co to nepoužívaj


To mas pravdu, jen nevim proc v kazde firme pouzivaji xp a zadny IT nechce o
vistach slyset

Re: NWN Windows VISTA
Posted: 10:52 23. Sep 2009
by photter
protože ve firmách se často musí pracovat a neni čas na betatesty

sedmičky maj bejt v pohodě, visty byly betatest novýho kernelu (něco jako milenia před xpčkama) uvidíš, že na sedmičky firmy přejdou
Re: NWN Windows VISTA
Posted: 14:40 19. Oct 2009
by Kiri
tak sem ve win7 64b ... nemuzu najit toho hosta

preletel sem to tady tak nejak zbezne...jinak hra vypada ze pujde jenom to prihlaseni dela potiz

thx za reakci
Re: NWN Windows VISTA
Posted: 22:49 17. Nov 2009
by innfra
Tak já už přešel na W7 někdy v dubnu na 7100, teď kopu ovladače do originálky na NBčku, o víkendu mě čeká velkej kompl a už se nemůžu dočkat. Konečně vysvobození od Vist
