Page 4 of 4

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 23:08 22. Sep 2009
by Žorž
Mám dojem, že to je nabídka pro ty, co si pořídí Visty snad po 31. červenci 2009 či tak, aby se zajistil neklesající prodej - tudíž my s dříve narozeným operačním systémem jsme ostrouhali.

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 23:25 22. Sep 2009
by kucik
Dost by me prekvapilo, kdyby byli vlastnici Vista zahnani do slepe ulicky, kdy by nemohly upgradovat na posledni service pack (obchodni nazev Win 7 :mrgreen: ), nebo alespon vymenit za win xp.

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 00:00 23. Sep 2009
by photter
asi tě zklamu
ceny a možnost upgradu nebo nutnost nový instalace zde:
http://www.computerbase.de/news/softwar ... se_-pfade/
sice německy ale dá se pochopit i bez znalosti

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 00:05 23. Sep 2009
by Sorrow
A to bylo kecu jak to pujde po nepodarenych vistach zdarma prekopcit na sedmicky.
Fucking monopol.
Diky Bille, je to tvoje dite :?

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 09:56 23. Sep 2009
by jogurt
Kdyz uz jsme u tech Vist a win7. Nevite někdo co mam udelat aby mi NWN nepadalo kazdejch 10 minut?? :(

Zjistil jsem ze se mi v AR_ERROR.log po kazdem padu hry prepisou ty chyby. Vsiml jsem si nejcastejsi chyby
Names Differ: MODEL em_ssword_l nebo jina zbran... mam si stahnout neco aby to nepadalo??

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 10:07 23. Sep 2009
by kucik
1. Prohledat starsi prispevky - tenhle týden se to tu řešilo minimálně dvakrát.
2. Pokud to nepomůže, popsat aspoň trochu problém (operační systém, grafika, ovladače...), jinak můžeš těžko čekat nějakou pomoc, nebo radu.
Sorrow wrote: Diky Bille, je to tvoje dite :?
Jsou dva druhy lidí. Ti, co na ně nadávaj a ti, co to nepoužívaj :)

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 10:18 23. Sep 2009
by Sorrow
kucik wrote:Jsou dva druhy lidí. Ti, co na ně nadávaj a ti, co to nepoužívaj :)
:D To mas pravdu, jen nevim proc v kazde firme pouzivaji xp a zadny IT nechce o
vistach slyset :wink:

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 10:52 23. Sep 2009
by photter
protože ve firmách se často musí pracovat a neni čas na betatesty :-D
sedmičky maj bejt v pohodě, visty byly betatest novýho kernelu (něco jako milenia před xpčkama) uvidíš, že na sedmičky firmy přejdou

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 14:40 19. Oct 2009
by Kiri
tak sem ve win7 64b ... nemuzu najit toho hosta :( preletel sem to tady tak nejak zbezne...jinak hra vypada ze pujde jenom to prihlaseni dela potiz :( thx za reakci

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 22:49 17. Nov 2009
by innfra
Tak já už přešel na W7 někdy v dubnu na 7100, teď kopu ovladače do originálky na NBčku, o víkendu mě čeká velkej kompl a už se nemůžu dočkat. Konečně vysvobození od Vist :twisted: