Page 4 of 6
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:30 11. May 2009
by Krata
Paladin se tim nijak neořeže, mount mu byl přidán patchem a před patchem ho paladinové neměli.. a jak je jinak paladin ořezanej?

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:34 11. May 2009
by Jeanes
no nevím nevím, co třeba udělat ty koně levnější

, třeba použití teprve od 15tého lvl. pak by paladinové nikomu nevadili. Takhle těm paladinum dudete za chvilku ořezávat i pžedkožky. Pak příjdou na řadu mnichové, no doufám že na kouzelníky se snad nedostane

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:36 11. May 2009
by Krata
já pořád nechápu jak to toho paladina omezí?
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:37 11. May 2009
by innfra
Neboj maj moc vysokou průraznost... na ty taky přijde, jak je trochu zkrátit
(nelze kombinovat

)
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:39 11. May 2009
by Daanri
No vis Krato je orezanej tym, ze musis ist single paladina a nemozes ho skombinovat s nakymi prasarnami, aby si z toho udelal co najsilnejsi build.
Inac taky by som to zrusil, alebo spravil to, ze paladin si musi kupit naky item aby mohol toho mounta povolat a pokial mu ho zabiju, bude musiet kupit dalsi item aby ho mohol zas povolat. Potom si rozmyslia ho pouzivat ako obycajneho pritelicka do boja. Ked uz chcu aby bol taky vynimocny tak nech je vynimocny.

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:40 11. May 2009
by photter
paladin nesmí multiclassovat protože bys nevěřil, jaky paskvily si hráči byli schopný postavit jen aby z jeho vlastností vytřískali co nejvíc, navíc exalted sorceress, asi nejprovařenější build na našich světech využívá právě paladinskej multiclass
mount paladina je přidanej jaksi mimo soutěž, prostě když bioware konečně přestalo ignorovat možnost přidání koní do hry, tak je z pro mě nepochopitelnejch důvodů přišilo k paladinovi
paladin není slabej class a jestli do 1.68 fungoval bez koně, bude tak fungovat i v 1.69
kromě toho záměry bioware sou veskrze komerční a zcela ignorujou něco tak celosvětově důležitýho jako je thalie a její setting, kde kůn má bejt něco svinsky drahýho, co si bude postava hlídat jako voko v hlavě
tož tak
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:40 11. May 2009
by Jeanes
jo tak to nemám nejmenší tušení jak ho to jinak ořeže. Já myslím, že když se mluví o ořezávání tak mi běhá mráz po zádech. Dál už myšlenky nerozvádím, jenom mě prostě děsí že se má někdo ořezávat!!! OMG! Jinak mi sou paladinové u řitě, nikdy sem ty fanatiky neměl rád! ale ořezávat si snad nezasloužej....
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:41 11. May 2009
by Krata
Daanri wrote:No vis Krato je orezanej tym, ze musis ist single paladina a nemozes ho skombinovat s nakymi prasarnami, aby si z toho udelal co najsilnejsi build
Na to sem zapoměl
Souhlasim s tim itemem.
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:42 11. May 2009
by photter
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:43 11. May 2009
by innfra
Rofl, já jsem jen řekl proč se řadí jako beast, né že ho někdo používá do boje...
Ano koukal jsem na paladina s Tormem, ty záchraný hody co měl bez itemů to bylo cool, ale po pravdě nevím jak se paladin pořádně staví moc mi to nejde, hrál jsem za něj jen jednou... takže mi připadá slabej, oproti bojovníkovi

Jaj mě to prstě připadá že cokoliv se tu řekne, tak se to zakáže... pokud to nepoužívá každej druhej...

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:45 11. May 2009
by aster3
Krata wrote:Paladin se tim nijak neořeže, mount mu byl přidán patchem a před patchem ho paladinové neměli.. a jak je jinak paladin ořezanej?

Ja ti to reknu tak. pusti si nwn bez patchu a bez cepu a pak rikej co je a co neni orezane. To ze patch pridava paladinovi featovskou vyhodu, ktera navic je spis cestovniho charakteru (tedy nedela paladina ultimatnim) tak proc to odebirat ? jen proto ze treba ostatni povolani musi za to platit ? To pak muzes treba zlodejum zakazat pouzivat cteni svitku a podobne. nebo zrusit vsechny prestizni povolani. nac jsou vlastne ? dyt se da hrat i bez nich ne ? stejne jako muze paladin hrat bez toho kone. A osekavat uz tak osekaneho paladina (nejde s nicim krizit) mi prijde jako ne moc dobry napad. Spis by ste se meli zamerit na podstatni veci typu pady serveru. a ne resit jak co osekat.
a pro toho cloveka co rika ze paladin je stejne silny tak nemyslim ze ten kun by mu dodaval ultimatni vyhodu .)
ale celkove postoj lidi na vsech modulech je takovy ze nez aby neco resili (treba ten problem se strazemi a paladinovym konem) tak si reknou "radsi to odebereme" a je pokoj
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:47 11. May 2009
by innfra
ale jo, já si rejpnu do vosího hnízda, když jsem pročítal ten riding skill, tak kdo ho nemá vybranej, tak by správně neměl na koně ani šáhnout, tak se přiznejte kdo ho má vybranej

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:51 11. May 2009
by Arsen
Když už tady někdo vyzdvihl patch 1.69 jak posílil paladina a to co se provedlo s HA se asi paladina netýká ? To, že je to teď spíš obarvení zbraně než disspel, já bych neřekl, že paladin čistej by byl nějak extra silnej, například oproti bojovník/WM. Já bych tomu paladinovi dovolil aspoň třeba harfeníka,CoTa ( možnost aspoň relativně nějakýho smithu ) a možná by se ještě nějaký našlo.
Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:52 11. May 2009
by Daanri
innfra wrote:ale jo, já si rejpnu do vosího hnízda, když jsem pročítal ten riding skill, tak kdo ho nemá vybranej, tak by správně neměl na koně ani šáhnout, tak se přiznejte kdo ho má vybranej

To je taky v planu neboj.

Re: Kun (paladinuv)
Posted: 20:52 11. May 2009
by Krata
Aster3: To už se řešilo jenom si do toho znova píchnul tak se to opět vytáhlo.. jinak srovnávat koně a pasti mi přijde jako blbost
Kdokoliv si koupí koně tak si ho nějaky způsobem váží a když mu umře, zamrzí ho to už jen pro ty prachy.. pro paladina je to jen doplnkovej feat, kun mu umře a on si ho znova vyvolá a to se mi zdá divný
Infra: jo ted si na to kápnul.. kdo nebude mít riding skill nebude mít koně žádnýho