Page 4 of 12

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 13:31 03. Jul 2009
by Hassan
Tak ja prijedu +1 ale jen na patek a v sobotu musim pryc uz neco mam ale kvuli Vam vsem se tam teda ukazu na ten jeden den :lol:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 15:18 03. Jul 2009
by jachyra
Hehe škoda že je to tak ďaleko ;D ale možno by sa i dalo, keby šiel niekto zo Slovenska s nami v aute, že by sa pláca za plyn + opotrebovanie rozdelilo na viac čísel ;D
To by sme možno i došli .... ale inak asi nie ;D
PS: ak by sa náhodou dačo zmenilo, tak môžu byť aj kovové zbrane? ;D ehm a tuším som tam nikde nevidela spomínaný luk + má sa ísť aj v kostýme? ;DDD

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 15:48 03. Jul 2009
by Krata
jachyra wrote: PS: ak by sa náhodou dačo zmenilo, tak môžu byť aj kovové zbrane? ;D ehm a tuším som tam nikde nevidela spomínaný luk + má sa ísť aj v kostýme? ;DDD
Já bych se rád z toho srazu vrátil :)

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 15:52 03. Jul 2009
by jachyra
;D nebooooj ... to sa pýtam ohľadom manžela hehe, ja bych brala drevenú zbraň - gytaru ;D a boja sa určite nezúčastnila ... ja bych hrala do podmazu, aby to malo šmrnc (hehe zahrala bych sa na DM, púšťala muziku a komentovala priebeh, počasie a tak ;D ) ale no, meč bych svoj nechala doma a zobrala luk .... nech sa potom skúsi niekto priblížiť ;D veď šípy by boli drevené .......... *odmlka*

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 19:48 03. Jul 2009
by Pajule
Krata wrote:hromada lidí které si v životě neviděl.. vyjde to? :D

Taky mě ale štvete, velkej sraz je jednou do roka a to nepojedete?! Výmluvy typu "nemám se tam jak dostat" neberem..

joo správnej přístup ;) já dodam info do tejdne až potkam bratra možna?jenže nevim nevim , bude oslava anrozenin kámošky 29 a haha neivm zda se to mlátičce bude líbit :D i když by měla mít radst , že vypadnu a nebudu ubírat jídlo

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 18:28 04. Jul 2009
by malina
Hassan wrote:Tak ja prijedu +1 ale jen na patek a v sobotu musim pryc uz neco mam ale kvuli Vam vsem se tam teda ukazu na ten jeden den :lol:
Tak +1 se teda taky hlásí a pojede beze zbraně.
Jen by mě ještě zajímalo - když si jídlo vezmem s sebou, kolik máme poslat my za ten pátek a kus soboty? Ať mám kompletní info. :)

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 18:49 04. Jul 2009
by Hassan
malina wrote:
Hassan wrote:Tak ja prijedu +1 ale jen na patek a v sobotu musim pryc uz neco mam ale kvuli Vam vsem se tam teda ukazu na ten jeden den :lol:
Tak +1 se teda taky hlásí a pojede beze zbraně.
Jen by mě ještě zajímalo - když si jídlo vezmem s sebou, kolik máme poslat my za ten pátek a kus soboty? Ať mám kompletní info. :)
Nic lasko to je jen kdo jde ke Krkovickovi na krkovicku :lol:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 09:58 05. Jul 2009
by Kiri
tak nevi jak sista, ale ja urcite nedorazim

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 11:35 05. Jul 2009
by Pajule
Kiri wrote:tak nevi jak sista, ale ja urcite nedorazim

tady máte potvrzení :D též nedorazím...promin rejty :D

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 11:44 05. Jul 2009
by jachyra
My sme sa zase s manželom rozprávali, že by sme nakoniec dorazili ;D len sa musím niekde dolistovať, čo všetko treba so sebou pobrať a kde poslať koľko korún .... a jucha ideme bez detí, svokrovci postrážia ;D jooo bude sa chlastaaaať .... voda ..... ;D

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 13:40 05. Jul 2009
by Krata
Kiri wrote:tak nevi jak sista, ale ja urcite nedorazim
Hluboce jsi mě zklamal
My sme sa zase s manželom rozprávali, že by sme nakoniec dorazili ;D len sa musím niekde dolistovať, čo všetko treba so sebou pobrať a kde poslať koľko korún .... a jucha ideme bez detí, svokrovci postrážia ;D jooo bude sa chlastaaaať .... voda ..... ;D
Hluboce jste mě potěšili

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 14:19 05. Jul 2009
by Czech_Luthor
Na 85% nedorazim, bohužel.... :( :cry: :cry: :cry:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 16:10 05. Jul 2009
by Krata
Czech_Luthor wrote:Na 85% nedorazim, bohužel.... :( :cry: :cry: :cry:
A ty jsi mě taky zklamal

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 23:30 05. Jul 2009
by Kiri
Krato...nepreju te mit praci jakou mam

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 11:40 10. Jul 2009
by jaara
Nazdar lidi, zatím mám peníze jen od JEDNOHO :!: člověka, to se pak Krkoun nakrkne a žádnej večer u Krkovičky nebude :shock:.