innfra wrote:pořád dokolečka řešíš ptákoviny, radši navrhni něco ať to může někdo třeba zvážit, ale nebreč tady že to je špatný a musí se to předělat! JE to otravný!
Chlapce ... ty mi lezes na nervy, ze bych ti dal normalne pesti kdybych byl vedle tebe. Nevim, jesli si postizeni, nebo dementni, nebo jestli jen neumis cist (popripade ctes jen to, co tobe vyhovuje) ale nejake navrhy tu padli - jeden byl myslim i odemne. Pokud si tak zaostalej tak tu byl navrh na oteviraci dobu dilen a ja navrhoval aby craft nebyl nosnim pilirem hry tedy aby top vyrobky nebyly craftove) to mas minimalne dva navrhy na ktere si ted vzpominam. mozna bys ty sve kukadla mel otevret ty.
Pouzil sem snad nekde slovo "musi" ?
ano ? ukaz ...
ne ? tak si me laskave neber do huby.
už to tu zaznělo tolikrát, ale asi jsi to nepochopil, když se ti tu nelíbí, tak se sbal a běž jinam, nikdo jinej tu takhle nebrečí aby se server kvůli němu měnil...
Ja uz psal jeden topic na forum kuli craftu, jak vidis tenhle sem nanapsal ja takze nejde jen o muj jediny nazor na zmenu. Nelibi se to vice hracum. Blby je to ze ti hraci kterym se to nelibi tak nad tim bud mavnou rukou, nebo proste uz tolik nehrajou jako kdysy (kdysy kdyz se ve hre jeste hralo, ted se uz jen crafti)
Prootže Quest od DM vždy zahrnuje jednu část z těchdle činností a po většinou je kombinuje a to dělá tu atmosféru která je tu skvělá, jenže DM je omezený množství a nemůže se věnovat celýmu servru naráz!
Tve uvahy jsou velice omezene. Kdyby hraci necraftili a netrceli porad v dilnach tak by se venku potkavali a bavili by se i sami - rika se tomu autoquesty. Nebylo by teda zapotrebi vecsi aktivity DM jako je ted.
Já se po většinou nedožaduju nějaký pozornosti, protože si vystačím sám, ať si eventů užijou ostatní, nemám potřebu se dožadovat nějaký pozornosti, jsem schopnej se zabavit sám.
V dilne si kazdy vystaci sam. to ti neberu. Nemusi nic extra cist, nemusis na nic rychle reagovat, nemusis nad nicim premyslet ... ja ti to neberu. Jsou proste hraci, kteri makaji v praci, pak sednou doma za PC a makaji i tam... jak zabavne. At ziji workoholici
tvrdíš tu jak si lidi nepomáhaj s craftem, což neni pravda, kora vykupuje pořád nějaký základní materiály, to samý dělá většina hráčů, jenže je vykupuje za tak levný peníze, že se to nevyplatí prodat, to už si z toho něco sám slepíš a budeš mít na tom ty %
Tvrdim, ze lidi pocitaj a argumentuji casem crafteni kdyz delaji vsechno sami. Na jednu stranu napises ze vykupuji jak o zivot a na druhou napises ze je pravdou ze se to nevyplaci a tak si hraci proto radsi sami neco z toho matrose udelaji. Neodporujes si tak nahodou ?
... protože tímhle akorát ******* hráče a zvostaneš jako outsider a nezjistíš nic.
Jeste vecsi outsider nez ted ?

asi tezko. hraci kteri maji chut hrat si se mnou zahrajou a na craftery se muzu vis co ... stejne s nima neni rozumna rec a pribehy vubec zadne. takze mi neprijde ze bych byl vecsi outsider