Page 4 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:41 14. Sep 2009
by Bahnak
best filmy: Braveheart, The last of the Mohicans, Rob Roy, Gladiator a cokoliv od Monthy Pythona, jinak asi top 100 z CSFD...vše je krásné
best seriály: přátelé, futurama, red dwarf, byl jednou jeden život, duck tales...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:13 14. Sep 2009
by mandos
Tak jednoznačně: Red Dwarf, Futurama, Big Bang a Friends to je nejmoc nejvíc nejlepší :D

a jinak SG-1 a Atlantis, Dr.House, Naruto a IT crowd :))

A nejgenálnější film? nevim jestli někdo znáte The Sphere - Koule !!!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:26 14. Sep 2009
by Sveneld
a co takovej akcni satirickeckej film - Starship troopers?

"Mám jenom jedno pravidlo - kdo bojuje nepřestává, kdo uteče toho zabiju"

žačka: "...ale maminka říkala, že násilí nic neřeší!"
učitel: "co by na to řekli obyvatelé Hirošimi?"
šprtka: "ti by nic neřekli, protože jsou mrtví"
učitel: "no vidíte, násilí řeší všechno"

v posledni dobe se me libilo tohle: Inglourious Basterds a Baader Meinhof komplex, jinac sem si stahl starej film Od soumraku do usvitu a zase sem se pekne zasmal

z jinýho soudku se me moc libil treba: Stardust

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 19:36 15. Sep 2009
by Žorž
Koukám, že jsem ještě nepřispěl - mám dojem, že vkus mám odporně zapadající do většiny, ale zkusím připsat i, co ještě zmíněno nebylo.

Seriály: Hříšní lidé Města pražského, obligátní Simpsonovi, Futurama (jejíž dubbing na Prima Cool se mi líbil, dokud ji vysílali ;) ), Mrtví jako já (stokrát doporučuju), IT Crowd, Červený trpaslík, Star Trek, HISTORIE.CS (no, ne zrovna seriál...ale napínavý to bejvá...no, nebejvá, ale prostě jsem za ni rád), a povím vám, že teď nevídaně sjíždím Hvězdnou bránu Atlantis (oproti SG1 má nápad, atmosféru, zajímavé charaktery, rozumnou mytologii a i místy uvěřitelný příběh...jen můj názor :mrgreen:)

Filmy: Opravdu mám rád všemožné animace, z posledních povedených jmenuju Bartovo Na půdě, dál roztomilosti jako Madagaskar, Doba ledová....ale stejně na Karla Zemana má jenom máloco. Ajo, ještě jsem nedávno narazil na moc pěknou králičí fantasy ze sedmdesátých let (můžete si pustit zde: http://www.youtube.com/watch?v=3gYpLGxAetg). A ohledně hraných - těžko ty tucty vypisovat, ale co si pamatuju, tak dost silný dojem na mě udělala Zelená míle a Vykoupení z věznice Shawshank (tedy když jsem Shawshank viděl poprvé - v repríze to tak překvapující už nebylo ;) ).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:18 15. Sep 2009
by mandos
Jo Vykoupení z věznice Shawshank je skvělej film...tohohle bych taky rád využil a přidal ksvýmu výběru Foresta na toho sem zapoměl a taky je to naprosto nejgeniálnější film skoro jak náš Cimrman :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:12 12. Oct 2009
by Lynx23
Seriály:

momentálně sleduju:
Dexter
The Big Bang Theory
How I Met You Mother
Sanctuary
Stargate Universe - no ještě uvidím, co se z toho vyklube :)

z těch, co tu nezazněly:
Merlin - nový seriál o Merlinovi a Artušovi z produkce BBC s pěknou britskou angličtinou :) Ani mi tam nevadí, že si legendu o Artušovi pozměnili.

30 Rock - celkem kvalitní seriál (dostal snad 3x za sebou cenu za nej komediální seriál), který by si podle mě zasloužil větší pozornost

ještě pro úplnost :) :
Babylon 5, Black Books, Doktor Who, Chuck, Farscape, Firefly, Futurama, Eureka, My Name Is Earl, Stargate SG1, Stargate Atlantis, všechny Star Treky...

filmy:
jednoznačně Návraty do budoucnosti a ani nový Star Trek nebyl špatný :)

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:30 01. Sep 2010
by Bahnak
nevíte někdo něco o dalších seriích HIMYM???
Někdo mi nedavno řikal že pry budou, tak jestli někdo taky neni fanda...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 23:42 01. Sep 2010
by Prometheus
Zo seriálov jednoznačne BABYLON 5
Filmov je hafa, ťažko niečo vybrať ale určite "Statočné srdce"... Minulý víkend som bol na Škótskych hrách na Sychrove a musel som si kúpiť kilt :lol: Celá tá výbavička ma vyšla na necelých 10 tisíc českých (Fuuu to sa aj ťažko píše)
Ešte by som spomenul "Rím" a "Spartacus: Krev a písek" z produkcie HBO...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 07:09 02. Sep 2010
by Muthor6
Bahnak wrote:nevíte někdo něco o dalších seriích HIMYM???
Někdo mi nedavno řikal že pry budou, tak jestli někdo taky neni fanda...
Jasně :wink: Všechny Americké seriály pokud vím startují od října, to znamená Himym, Big Bang Theory, House MD a další.... Lost, Flashforward a Heroes už pokračovat nebudou :cry:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:47 22. Dec 2010
by Pajule
čechům se zas začalo nějak dařit*klepe do zubů* Habermannův mlýn je skvělej film(až na tu dobu teda), Občanskej růkaz je taky výbornej, Rapublika je shit..a Bastardi - ty sem ještě neviděla, ale hodně lidí kolem říká, že so dobrý tak nevim nevím..

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:24 22. Dec 2010
by Prasokralik
Bahnak wrote:nevíte někdo něco o dalších seriích HIMYM???
Někdo mi nedavno řikal že pry budou, tak jestli někdo taky neni fanda...
aktuální série je šestá a ta průběžně vychází

samozřejmě shánět musíš jinak než zapínat tv prima nebo kde že běží těch prvních prá dílů s otřesným dabingem

zkus třeba tady http://himym.cz/ , je tam všechno info co potřebuješ a taky se tam dají sehnat titulky

HIMYM v originále je zkrátka HIMYM v originále, dabing je příšernej

co píše muthror je mystifikace, HIMYM vychází stále - blbě čtu, má to správně. jsem pochopil že říká že HIMYM vycházet nebude, má chyba

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:32 22. Dec 2010
by Thenesen
Pajule wrote:čechům se zas začalo nějak dařit*klepe do zubů* Habermannův mlýn je skvělej film(až na tu dobu teda), Občanskej růkaz je taky výbornej, Rapublika je shit..a Bastardi - ty sem ještě neviděla, ale hodně lidí kolem říká, že so dobrý tak nevim nevím..
no podle csfd ti "Bastardi" nebudou taky zadnej zazrak

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 16:47 22. Dec 2010
by Práček
The Colour of Magic, Going Postal a Hogfather

kdo zná Zeměplochu od Terryho Pratchetta, tak jistojistě ocení tyhle tři filmečky
Sice vám doporučuji přečíst si knížku (páč tomu se nic nevyrovná), ale jinak to jsou, dle mého velmi zdařilé adaptace knih... je pravda že sám jsem si pár věcí představoval jináč, ale jinak úžasné!!!

je pravda, že Otce prasátek jsem ještě neviděl(v nejbližší době to mám v plánu napravit)


oooo Xi'an jak já bych chtěl aby byl zfilmován Mort...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:27 24. Dec 2010
by Garett
minulej tyden jsem akorat dokoukal prvni radu Walking Dead a muzu taky doporucit

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 18:55 24. Dec 2010
by Woxa
Garett wrote:minulej tyden jsem akorat dokoukal prvni radu Walking Dead a muzu taky doporucit
Znam, uz sem par dilu videl. Vypadalo to slibne, ale kazdym dilem to ztraci :(