Page 4 of 4

Posted: 15:40 23. Jun 2007
by 566344
OneHeart wrote:
photter wrote:...velkorážnou bokovnici...
bohové...nechci vědět cos tim myslel :D
Chtel si cvicit strelbu na asfaltove holu... Eh - ne, nic jsem nerekl. Zapomente na to! :lol:

Posted: 20:23 23. Jun 2007
by KaTo
Doplním...trpaslíka se mi, ani s asistencí jednoho půlefkáka, pro druidí elfku nepodařilo ani po té čtvrthodině vytáhnout. Nechali jsme ho kde byl a dál jsme si museli vystačit ve třech, než nás vystopovala předchozí grupa v jedný hospodě...atd. atd. atd.

Posted: 02:01 24. Jun 2007
by Anurin
*rozpláče se* :|

Posted: 11:12 24. Jun 2007
by OneIceOne
566344 wrote: Po ctvrthodine cekani pres nalevnou, behem ktere absolvovala jedna nejmenovana dvojice hodinu levitace prednasene Prof. Doc. Ing. Mgr. Kucikem, PhD. Behem levitacniho kurzu stihali zastoupit i drevorubce - jak se tak ritili vzduchem, alespon zpocatku kopirujice profil geodetickeho usporadani prudkeho svahu, stihali provadet prurez nizeji polozenych vetvi okrasneho stromovi. :P
Levitační kurzy bych už neabsolvoval, natrhnul jsem si kalhoty :?

Posted: 12:27 24. Jun 2007
by KaTo
OneIceOne wrote:Levitační kurzy bych už neabsolvoval, natrhnul jsem si kalhoty :?
Bud rád, že zustalo jen u kalhot :twisted:

Posted: 15:14 24. Jun 2007
by 566344
KaTo wrote:
OneIceOne wrote:Levitační kurzy bych už neabsolvoval, natrhnul jsem si kalhoty :?
Bud rád, že zustalo jen u kalhot :twisted:
Copak? U tebe nezustalo? Jsem si myslel, ze vam Kucik natrhnul zadky jen obrazne... Ale takhle to yzniva, ze se tak stalo i v realu. :D

Phottere: Ty to necti! :lol: At te nekazim. :)

Posted: 15:26 24. Jun 2007
by photter
566344 wrote:Phottere: Ty to necti! :lol: At te nekazim. :)
mě už toho moc nepřekvapí...ale když, tak to hned dostane do repertoáru nějaká moje postavička :lol: :lol:

Posted: 15:33 24. Jun 2007
by kucik
Hele hele, tady to zacina smerovat k necemu co se vubec nestalo :oops: . Me se to vlastne vubec netykalo. Oni padali sami, ja jim jen ukazal smer.