Page 4 of 5
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 11:31 04. Sep 2009
by Daanri
Jaj, ja to pochopil, ze sa ti to nepaci vobec, pokial by ta moznost bola pre DM tak super, to by bolo este lepsie.

Re: Popis postavy
Posted: 13:54 18. Oct 2009
by Sielencer
Já si myslím že pokud by to bylo moudře využíváno mohla by změna popisu postavy i ve hře mít velké výhody. Ono i ten začátek kde by se většinou měl nalézat popis muze zůstat většinu času nedotčený a třeba pod něj stručně psát aktuální změny. Pak by postava nemusela hned nemusela hvězdičkovat a bylo by na "všimavosti" každého jednotlivce zda něco zpozoruje.
Já třeba při setkání první co dělám čtu popisek i když jen procházím a pak je třeba někdy se i zastavit abych to vůbec stihl před přechodem do lokace i když jsem pravě jeden z těch nezbedných nováčků bez popisu i když jsem jej napsal.
Tímto bych i chtěl poprosit nějaké obětavé DM o přepsání popisu z jedné postavy do druhé,
poněvadž když jsem si postavu zakládal tak jsem měl chybu v subrase a u druhé jsem na popisek už zapoměl

Re: Popis postavy
Posted: 17:00 18. Oct 2009
by sendys
netyka se to primo tohoto tematu ale dobre bybylo kdyby se udelalo ze by lide byli neznamy (neboli by na dnimanebyli jejich jmena ) a udelal by se prikaz až by se ten člověk představoil ze by si tim prikazen na nej klikl a napsal si tma jeho jmeno
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 17:29 18. Oct 2009
by Czech_Luthor
Přesně tohle už se tu řešilo, došlo se k názoru že to nemá cenu.
Proč? Máš minimálně 4 další způsoby jak si jméno zjistit.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 14:26 22. Oct 2009
by sandoftime
kucik wrote:Tretas wrote:*znechuceně se na ně podívá a nad něčím zapřemýšlí, což v něm probudí nehoráznou zlost*
Prosimtě a jak vypadá postava ve které se probouzí nehorázná zlost?

Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 07:48 07. Dec 2009
by -RoF-
No nechtělo se mi vymýšlet nový topic, tak to dám sem.
Párkrát se mi stalo, že stojím vedle některé postavy a napíšu například tohle...."Vidíš jak má ta holká velký zadek? *špitne*"
A třetí postava, která je o kus dál a neměla by to slyšet na to reaguje. Já vím že je možnost šeptání (ten šedý text), ale nestíhám to vždy používat a tak používám normal mluvu a tam přidávám *šeptá*, *špitne*, atd.
Takže hráč at si to klidně přečte, ale postava at nereaguje

, leda by měla fakt obrovské naslouchání.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 09:18 07. Dec 2009
by Sobik
Mě příjde jednodušší napsat "/w", než "*šeptá*".

Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 11:34 07. Dec 2009
by kucik
Vrátit se šipkou na začátek textu a dopsat /w zas neni takovej problém. Taky bych asi na něco takovýho normálně reagoval.
Ono se pak zase používaj takový věci jako: ,,To je blbec *šepte tak, že to nikdo neslyší*". Což je takovej z největších opruzů, protože si to všichni přečtou ale nemůžou reagovat, protože to nikdo neslyšel.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 11:41 07. Dec 2009
by -RoF-
Aháá no to já zase tenhle příkaz neznám
No zkusím to.
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 13:10 07. Dec 2009
by Pajule
když bych to napsala ,tak že to každý vidí,atk bych to brala prostě tak , že špitá celkem hlasitě a zvlášt třeba elfové nebo ti co mají naslouchání by to slyšet měli
to je jako kdyžse psali : *myslí si ,že je to pako* tak proč to psát?
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 14:51 07. Dec 2009
by Krata
Pajule wrote: *myslí si ,že je to pako*
tak na tohle sem taky alergickej, postavy si navzájem nedokážou číst myšlenky
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 14:59 07. Dec 2009
by G14
ja to delam vetsinou tak,ze kdyz reaguji na nektereho dotycneho sepotem,ktery si mohl precist napr.: "ten se mi vubec nelibi,protoze je v bilem" napisu,ze to septla jen velmi potichu a razem na to te dotycne osobe napisu po tellu,ze to mohl slyset jen pokud ma dostatecne vysokou vnimavost a naslouchani
takze to je jedna z verzi,kdy to take zatim ve hre dobre funguje z hlediska rp

Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 15:39 07. Dec 2009
by Pajule
to co říká G14 jo to je fajn
to víš Kráťo TELEPATIE

Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 19:22 07. Dec 2009
by DenGrasse
pravda je že pokud existuje šepot, stačí ho primárně používat a předejde se mnoha nepříjemnostem
Re: Popis postavy, přemíra hvězdičkování
Posted: 20:16 07. Dec 2009
by innfra
ale pak nastává otázka, když mám naslouchání, uslišim šepot na vyšší vzdálenost ?