Page 4 of 4
Jazyky
Posted: 09:55 10. Sep 2007
by Lord_Berserk
za Tryglodytama v jeskyni Slaadu je starej system pozustatku - vetesnik ani nikdo jinej jazyky nekvykoupi jako trofej - jenom jako normalni zbozi a da za 10 asi 30 zltejch

Posted: 19:41 13. Sep 2007
by Aznar
u ivory nejdou stahovat liti jezevci, normalni jdou
Posted: 21:26 13. Sep 2007
by Meaglin
v jeskyni slizů u Ivory nejdou stahovat ty nový slizy (olivový, béžový, bílý...)
Posted: 02:33 14. Sep 2007
by kucik
Bylo by mozne, aby byli stahovatelni Alvarielsti jaguari? Nikde jinde jsem to zvire neobjevil a na jejich kuzi uz mam spadeno dlouho.
Posted: 19:46 15. Sep 2007
by Meaglin
nejdou stahovat ani krysy v ivorský hrobce, možná to má co dělat s tim novym scriptem pro dynamickej spawn

Posted: 19:15 16. Sep 2007
by Rejty
Nema, je to tim, ze jsem jim dal novej tag. Opravim to.
Posted: 23:00 22. Sep 2007
by Pajule
hmm vubec jsem nevedela do jakyho topicu dat,takze jeslti sem dal spatne tak se omlouvam.. dneska jsem po dlouhy dobe logla natalka..a ze bych zacrafftila tak se juknu do remeslnickyho deniku a tam ..nic takze natalka vubec nic neumi :d docela sranda
tak jestli by ste byli hodni :
taveni : myslim ze 3lvl
dratenictvi:3lvl
vyroba zbroji,zbrani 3lvl
krejcovstvi 8lvl
co se tyce toho stahovani to si eda vuebc nepamatuju a ty lvl by enjak takhle emli bejt..
Posted: 18:16 27. Sep 2007
by Seth-Plzen
Nevím jestli je to chybka, ale v kobkách na Ivorském hřbitově se už nemusí kostlivci stahovat. Klouby se dají rovnou sbírat.
Posted: 18:19 27. Sep 2007
by chlor
Seth-Plzen wrote:Nevím jestli je to chybka, ale v kobkách na Ivorském hřbitově se už nemusí kostlivci stahovat. Klouby se dají rovnou sbírat.
možná proto, že je blbost stahovat kostlivce...

Kostlivec je staženej sám o sobě poměrně dost (IMHO)
Posted: 21:10 27. Sep 2007
by Seth-Plzen
chlor wrote:Seth-Plzen wrote:Nevím jestli je to chybka, ale v kobkách na Ivorském hřbitově se už nemusí kostlivci stahovat. Klouby se dají rovnou sbírat.
možná proto, že je blbost stahovat kostlivce...

Kostlivec je staženej sám o sobě poměrně dost (IMHO)
Právě to jsem si tak říkal, ale ještě před změnou respawnu stahovat šel
