Page 4 of 4

Re: Heh?

Posted: 09:43 28. Jun 2007
by Rejty
Kdyz by se to PRC ,,rozpitvalo," tak by to bylo pouzitelny. Nektery veci tam sou pekny a nejsou presileny... Lvl epickyho se postavy dozijou, ale ted pro ne neni moc mista. Nebojte, mame pro ne neco v planu a uz se na tom pracuje. No, nechte se prekvapit... :wink:

Posted: 14:02 29. Jun 2007
by Daanri
jj prace su v plnom prude...mate sa naco tesit :twisted: