Page 4 of 5

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 10:58 05. Dec 2009
by innfra
NB rullez, přemejšlim že příště místo PC za 30 si koupim NB za 50 :twisted:
Né kecám, ale za 30 by to už mohlo stát za to, zatim jsem kupoval NB kolem 15K(acer) a jsem spokojenej.
Nemůžu si vynachválit přenosnost a propjení s plazmou dole v obýváku.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 11:16 05. Dec 2009
by Radim
innfra wrote:NB rullez, přemejšlim že příště místo PC za 30 si koupim NB za 50 :twisted:
Né kecám, ale za 30 by to už mohlo stát za to, zatim jsem kupoval NB kolem 15K(acer) a jsem spokojenej.
Nemůžu si vynachválit přenosnost a propjení s plazmou dole v obýváku.
Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 11:17 05. Dec 2009
by Radim
Povedz aku by si chcel specializaciu a ja ti poviem kde ju najdes.
Daanri kde prosím tě najdu specializaci pro mága...jakoukoliv :twisted:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 11:20 05. Dec 2009
by Krata
Radim wrote:Stáhnul jsem si to před necelým týdnem a už sem nad tím strávil zhruba 50 hracích hodin a můžu jen pochválit až na ty herní nedostatky co se týče ovládání.


PS: noťasy nebrat!!!!
stáhnul? tuhle pecku? barbare!! :mrgreen:

taky už sem majitel a je to bomba

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 11:28 05. Dec 2009
by Radim
Krata wrote:
Radim wrote:Stáhnul jsem si to před necelým týdnem a už sem nad tím strávil zhruba 50 hracích hodin a můžu jen pochválit až na ty herní nedostatky co se týče ovládání.


PS: noťasy nebrat!!!!
stáhnul? tuhle pecku? barbare!! :mrgreen:

taky už sem majitel a je to bomba

Jo jo i barbarství je mezi námi :oops:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 11:30 05. Dec 2009
by Daanri
Takze jednu specializaciu Shapeshiftera mozes ziskat od Morrigan, staci sa s nou spriatelit a v ramci rozhovoru ju ukecat ci sa to moze naucit aj niekto iny a ona slubi, ze bude ucit kohokolvek. (Morrigan mas v podstate hned od zaciatku ako opustis Ostagar)

Wynne, ktoru mozes ziskat za splenenie Q vo vezi magov, tak ta moze naucit liecitelstvo, tak isto ju staci ukecat na priatelstvo.

Krvavy mag je myslim mozne ziskat v podzemi hradu Rudoskali (nenapada ma ako sa vola v ang., to je ten hrad co mas uzdravit toho lorda), ale presny postup ako ta nauci krvavu magiu neviem, neskusal som. Avsak pozor mohlo by to sposobit konflikty v parte najme u Wynne.

A tajemny bojovnik zatial netusim, ale podla vsetkeho by mala byt niekde u Dalskych elfov.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 11:51 05. Dec 2009
by Radim
Daanri wrote:Takze jednu specializaciu Shapeshiftera mozes ziskat od Morrigan, staci sa s nou spriatelit a v ramci rozhovoru ju ukecat ci sa to moze naucit aj niekto iny a ona slubi, ze bude ucit kohokolvek. (Morrigan mas v podstate hned od zaciatku ako opustis Ostagar)

Wynne, ktoru mozes ziskat za splenenie Q vo vezi magov, tak ta moze naucit liecitelstvo, tak isto ju staci ukecat na priatelstvo.

Krvavy mag je myslim mozne ziskat v podzemi hradu Rudoskali (nenapada ma ako sa vola v ang., to je ten hrad co mas uzdravit toho lorda), ale presny postup ako ta nauci krvavu magiu neviem, neskusal som. Avsak pozor mohlo by to sposobit konflikty v parte najme u Wynne.

A tajemny bojovnik zatial netusim, ale podla vsetkeho by mala byt niekde u Dalskych elfov.
Díky moc...zrovna mě nejvíc láká ten tajemný bojovník tak počkám až se tam dostanu

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 12:24 05. Dec 2009
by Krata
Tajemný bojovník tě naučí duše uzavřená v drahokamu.. je to v Dálských ruinách, vydáš se tam ohledně Q s vlkodlaky, ale musíš o to duši požádat. později se tam určitě vrat pro jedno z nejlepších brnění ve hře, ale spíš ke konci hry protože na tom lvlu, kdy sem se tam já vydal, mě celkem mastili

když už jsme u toho odhalování skrytých věcí ve hře, neví někdo jak vyřešit incident v Rudoskalí, aby se Alistar nenaštval? :)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 12:34 05. Dec 2009
by Daanri
aky incident v Rudoskali? myslis toho syna ovladnuteho demonom?

ak jo tak tam mas 2-3 moznosti :

1. zabit syna a tym aj demona (alistair sa nastve)
2. zabit matku ako obet pre vstup do Fade (alistair sa nastve)
3. ak si predtym vyriesil vez magov, tak skocit pre pomoc do veze magov (alistair bude spokojny) ;)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 12:36 05. Dec 2009
by Krata
přesně to sem myslel, díky.. zkusim :)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 13:43 05. Dec 2009
by innfra
Radim wrote: Já měl za 25 a i NWN mi tam cukalo a nebyl zrovna špatnej.Už do toho nikdy nejdu...jedině klasiku
Záleží jakou grafiku tam máš, prodávaj se i 25K s integrovanejma hnusama či turbocashe, na mým původním jsem byl rád když se mi netrhali W3 na dotě na minimálních detailech
Na současným si zahraju v pohodě pecky jako borderlands sice to neni po grafický stránce zázrak, ale na to že je to rok starý pecko za 16K to jde :twisted:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 09:22 07. Dec 2009
by Prometheus
Ja som chcel zajst do veze pre pomoc a nejak sa mi to vymklo z ruk.
Matka zabila svojho syna :lol:
Po navrate do tabora ma Alistair sprdol ako male decko, normalne som ostal sediet s otvorenou hubou.
Ale na moju obranu, ja to tu mam cele po anglicky a moc dobry v anglictine teda niesom.Dialogmi sa preluskavam len pomaly ale uz to hram druhy krat tak to musi stat za to :mrgreen:
A ta cervena skala asi bude Redclif, neviem teraz presne ako sa to pise.

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 15:44 07. Dec 2009
by innfra
Rudoskalí... Btw mám češtinu, teda titulky, jestli to chceš poslat dej nějakej kontakt...
Jinak už jsem to doma zkoušel a Bioware předvedli opět perfektní práci... Jen na NBčku to nějak dělá bordel a trucujeto i na střední detaily(možná drivery, možná widescreen)

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 20:05 07. Dec 2009
by innfra
tak se mi to na nejnižší detaily začne sekat až po pár minutách, ale seká se to stejně jak na střední... to mi nejde do hlavy, mám 4G paměti, stejněj OS co doma, nechápu proč se to po chvilce začne trhat... NB ani moc netopí... grafika je 9500M GS\
Chvíli jsem ještě študoval fóra a mělo by mi to jet na střední detaily bez problémů, tak se divim že i osekaný na minimum to dělá takovýhle problémy...
Divný že po alt tab to hned jede zase v pohodě... Nemůže bejt díra někde v nastavení distribuce výkonu ve windows 7 ? Nějak mi to od přechodu na tenhle OS hlásí, že jsem bez baterie a že bych jí měl vyhodit(vyměnit)
Dokonce se mi to nesmyslně vypíná, a hlásí že je baterie hned vybitá po odpojení síťového kabelu... ale když to nahodim tak je to schopný se stavem 0 % nabití baterie jet třeba tu hodinu a něco jak by to mělo jet :lol:
Má někdo nějaej nápad :?: :idea:

Re: Dragon Age - nová neverwinter - trailer

Posted: 02:09 08. Dec 2009
by Prometheus
Ceska verzia by bola fajn ale na PS3 by to neslapalo.
Preklady su asi jedina vec co hracom na PC zavidim :lol: