Page 4 of 5

Re: Testík

Posted: 16:26 29. Nov 2009
by G14
TO Krata: :oops:

Re: Testík

Posted: 14:27 03. Dec 2009
by Jkerry
Takže prádlo mám pod střechou, mobil vyplej, zvonek odpojenej, voda mi neteče a dítě spí 8)

Re: Testík

Posted: 14:46 29. Dec 2009
by Radim
TAk ono je to celkem jedno ne.
Vezmu dítě,zavřu kohoutek s vodou přitom zvednu telefon protože je mobilní a mám ho v kapse,prádlo bylo mokrý už když se věšelo tak se nic nepodělá když bude znova a pak otevřu ty dveře. :mrgreen: :mrgreen:

Re: Testík

Posted: 17:08 04. Jan 2010
by de Aers
Zavřel sem vodu, otevřel dveře, zvednul telefon, postaral se o dítě a šel pro prádlo :D

Re: Testík

Posted: 17:22 04. Jan 2010
by Luelle
dítě, voda, dveře, telefon, prádlo

achjo :D

kdo to vymslel tohleto

Re: Testík

Posted: 12:59 09. Feb 2010
by sandoftime
třísknu do kohoutku, abych se nevytopil, prádlo mám v baráku takže na něj neprší, mobil si dám k uchu, děcko do náruče a s obojím půjdu otevřít dveře, vzhledem k velikosti mého bytu to lze udělat téměř v konstantním čase, takže má odpověd - všechno naráz

Re: Testík

Posted: 20:19 29. Jun 2011
by Kathermara
1. Vypnu vodu - nesnáším uklízení a kdybyste viděli naše sousedy :roll:
2. Letím pro prádlo, protože mám hadrů málo a v čem mám jako chodit?
3. Otevřu dveře...ikdyž ono je nejjednodušší je pustit dovnitř když už běžím ven pro to prádlo.
4. Rychle okřiknu toho blbečka co zas nabízí pevný tarif, že nemám čas.
5. Má drahá sestřička řve kvůli každé kravině, takže utěšování děcka nepovažuju za až tak důležitý :D

Ale v mým věku jako první sex? To je fakt kravina :D

Re: Testík

Posted: 18:34 30. Jun 2011
by Thuereg
Okřiknu dítě, vodu nezapínám, nádobí meje myčka, telefon zvednu mobil, někdo klebe? to bude nejspíš ten co volá. Zvonek nikdo nepoužívá, beztak nefunguje a do domu se nikdo nedostane je zamčenej. Co se prádla týče, šňury jsou v obyváku a zam zpravidla neprší.
Spokojen shledám, že je vše jak má a nezvednu zadek od počítače.

Po chvíli se zděsim kde se tu kruci vzalo to dítě?

Re: Testík

Posted: 19:27 30. Jun 2011
by Miell
Já tedy taky jako první vypla vodu.. nerada bych se dohadovala s pojišťovnou, že jsem vytopila obchod pod námi.. takže mi to spíš přijde, že jde o peníze.. jinak voda je symbolem citu. No a pak jsem vzala dítě.. páč s nemluvnětem v ruce se dá udělat spoutu věcí a když už prcek běhá.. tak ho máte beztak pořád za zadkem :mrgreen: Zbytek byl 5,1,4.. prádlo sušíme v sušárně nebo na zaskleným balkonu :mrgreen:

Re: Testík

Posted: 20:39 27. Jul 2011
by Hafen
Heh...no ja prvne zvednu telefon pritom jdu ke dverim, pak mirim k braskovi zatimco kecam do telefonu a na navstevu a nakonec zavru kohoutek, ale jen proto ze to kapani slysim a nervuje me to...(stejne jako nedovreny dvere do pokoje, vycitim kdyz jsou nedovreny :mrgreen: ) a na pradlo jako obvykle zapomenu :wall:

Re: Testík

Posted: 20:46 27. Jul 2011
by Hafen
http://www.tk421.net/character/


Boromir

With good intentions but misunderstood motives, you are a hardy, if somewhat unreliable, companion.

http://easydamus.com/character.html

Chaotic Neutral Human Druid (2nd Level)
Ability Scores:
Strength- 10
Dexterity- 10
Constitution- 9
Intelligence- 9
Wisdom- 12
Charisma- 10
"A chaotic neutral character may be unpredictable, but his behavior is not totally random. He is not as likely to jump off a bridge as to cross it. Chaotic neutral is the best alignment you can be because it represents true freedom from both society's restrictions and a do-gooder's zeal. However, chaotic neutral can be a dangerous alignment because it seeks to eliminate all authority, harmony, and order in society."

A sakra :wall: :wall: :biggrin:

Re: Testík

Posted: 12:27 06. Aug 2011
by Terbee
Luke Skywalker

Boldly striving to overcome the darkness both in this world and within yourself, you are righteously devoted to forging your own destiny.

................


Neutral Good Human Ranger/Wizard (1st/1st Level)

Ability Scores:
Strength- 13
Dexterity- 12
Constitution- 11
Intelligence- 13
Wisdom- 12
Charisma- 12

Neutral Good- A neutral good character does the best that a good person can do. He is devoted to helping others. He works with kings and magistrates but does not feel beholden to them. Neutral good is the best alignment you can be because it means doing what is good without bias for or against order. However, neutral good can be a dangerous alignment because it advances mediocrity by limiting the actions of the truly capable.

8) :mrgreen:

Re: Testík

Posted: 20:06 15. Aug 2011
by Kathermara
True Neutral Elf Ranger (1st Level)


Ability Scores:
Strength- 13
Dexterity- 13
Constitution- 12
Intelligence- 12
Wisdom- 17
Charisma- 11

Moc pěkná věcička, docela sedí :D

Re: Testík

Posted: 20:14 15. Aug 2011
by Bahnak
Hm, mě vyšel Aragorn tak nevím co si mám o tom myslet, protože jediný co bylo kdy na Aragornovi hezkýho byla Arven...

Re: Testík

Posted: 20:20 15. Aug 2011
by Prasokralik
No co by sis měl myslet. Prý si máš najít taky nějakou elfku.