Page 4 of 5
Re: Testík
Posted: 16:26 29. Nov 2009
by G14
TO Krata:

Re: Testík
Posted: 14:27 03. Dec 2009
by Jkerry
Takže prádlo mám pod střechou, mobil vyplej, zvonek odpojenej, voda mi neteče a dítě spí

Re: Testík
Posted: 14:46 29. Dec 2009
by Radim
TAk ono je to celkem jedno ne.
Vezmu dítě,zavřu kohoutek s vodou přitom zvednu telefon protože je mobilní a mám ho v kapse,prádlo bylo mokrý už když se věšelo tak se nic nepodělá když bude znova a pak otevřu ty dveře.

Re: Testík
Posted: 17:08 04. Jan 2010
by de Aers
Zavřel sem vodu, otevřel dveře, zvednul telefon, postaral se o dítě a šel pro prádlo

Re: Testík
Posted: 17:22 04. Jan 2010
by Luelle
dítě, voda, dveře, telefon, prádlo
achjo
kdo to vymslel tohleto
Re: Testík
Posted: 12:59 09. Feb 2010
by sandoftime
třísknu do kohoutku, abych se nevytopil, prádlo mám v baráku takže na něj neprší, mobil si dám k uchu, děcko do náruče a s obojím půjdu otevřít dveře, vzhledem k velikosti mého bytu to lze udělat téměř v konstantním čase, takže má odpověd - všechno naráz
Re: Testík
Posted: 20:19 29. Jun 2011
by Kathermara
1. Vypnu vodu - nesnáším uklízení a kdybyste viděli naše sousedy
2. Letím pro prádlo, protože mám hadrů málo a v čem mám jako chodit?
3. Otevřu dveře...ikdyž ono je nejjednodušší je pustit dovnitř když už běžím ven pro to prádlo.
4. Rychle okřiknu toho blbečka co zas nabízí pevný tarif, že nemám čas.
5. Má drahá sestřička řve kvůli každé kravině, takže utěšování děcka nepovažuju za až tak důležitý
Ale v mým věku jako první sex? To je fakt kravina

Re: Testík
Posted: 18:34 30. Jun 2011
by Thuereg
Okřiknu dítě, vodu nezapínám, nádobí meje myčka, telefon zvednu mobil, někdo klebe? to bude nejspíš ten co volá. Zvonek nikdo nepoužívá, beztak nefunguje a do domu se nikdo nedostane je zamčenej. Co se prádla týče, šňury jsou v obyváku a zam zpravidla neprší.
Spokojen shledám, že je vše jak má a nezvednu zadek od počítače.
Po chvíli se zděsim kde se tu kruci vzalo to dítě?
Re: Testík
Posted: 19:27 30. Jun 2011
by Miell
Já tedy taky jako první vypla vodu.. nerada bych se dohadovala s pojišťovnou, že jsem vytopila obchod pod námi.. takže mi to spíš přijde, že jde o peníze.. jinak voda je symbolem citu. No a pak jsem vzala dítě.. páč s nemluvnětem v ruce se dá udělat spoutu věcí a když už prcek běhá.. tak ho máte beztak pořád za zadkem

Zbytek byl 5,1,4.. prádlo sušíme v sušárně nebo na zaskleným balkonu

Re: Testík
Posted: 20:39 27. Jul 2011
by Hafen
Heh...no ja prvne zvednu telefon pritom jdu ke dverim, pak mirim k braskovi zatimco kecam do telefonu a na navstevu a nakonec zavru kohoutek, ale jen proto ze to kapani slysim a nervuje me to...(stejne jako nedovreny dvere do pokoje, vycitim kdyz jsou nedovreny

) a na pradlo jako obvykle zapomenu

Re: Testík
Posted: 20:46 27. Jul 2011
by Hafen
http://www.tk421.net/character/
Boromir
With good intentions but misunderstood motives, you are a hardy, if somewhat unreliable, companion.
http://easydamus.com/character.html
Chaotic Neutral Human Druid (2nd Level)
Ability Scores:
Strength- 10
Dexterity- 10
Constitution- 9
Intelligence- 9
Wisdom- 12
Charisma- 10
"A chaotic neutral character may be unpredictable, but his behavior is not totally random. He is not as likely to jump off a bridge as to cross it. Chaotic neutral is the best alignment you can be because it represents true freedom from both society's restrictions and a do-gooder's zeal. However, chaotic neutral can be a dangerous alignment because it seeks to eliminate all authority, harmony, and order in society."
A sakra

Re: Testík
Posted: 12:27 06. Aug 2011
by Terbee
Luke Skywalker
Boldly striving to overcome the darkness both in this world and within yourself, you are righteously devoted to forging your own destiny.
................
Neutral Good Human Ranger/Wizard (1st/1st Level)
Ability Scores:
Strength- 13
Dexterity- 12
Constitution- 11
Intelligence- 13
Wisdom- 12
Charisma- 12
Neutral Good- A neutral good character does the best that a good person can do. He is devoted to helping others. He works with kings and magistrates but does not feel beholden to them. Neutral good is the best alignment you can be because it means doing what is good without bias for or against order. However, neutral good can be a dangerous alignment because it advances mediocrity by limiting the actions of the truly capable.

Re: Testík
Posted: 20:06 15. Aug 2011
by Kathermara
True Neutral Elf Ranger (1st Level)
Ability Scores:
Strength- 13
Dexterity- 13
Constitution- 12
Intelligence- 12
Wisdom- 17
Charisma- 11
Moc pěkná věcička, docela sedí

Re: Testík
Posted: 20:14 15. Aug 2011
by Bahnak
Hm, mě vyšel Aragorn tak nevím co si mám o tom myslet, protože jediný co bylo kdy na Aragornovi hezkýho byla Arven...
Re: Testík
Posted: 20:20 15. Aug 2011
by Prasokralik
No co by sis měl myslet. Prý si máš najít taky nějakou elfku.