Page 4 of 4
Re: Co pijete?
Posted: 12:20 04. Dec 2009
by Minde
Bumbejte mlíčko, je zdravé

a nejlépe od babiččíny krávy ;p
Re: Co pijete?
Posted: 14:21 04. Dec 2009
by G14
chtel si rict od Meg
joo presne,pijte mliko!

Re: Co pijete?
Posted: 16:32 04. Dec 2009
by Minde
šák počkej a třeba bude babičkou

Re: Co pijete?
Posted: 19:01 04. Dec 2009
by Kiri
Re: Co pijete?
Posted: 19:24 19. Dec 2009
by Žorž
Medovinku. Ale jen v takové míře a takovém intervalu, abych ještě rozpoznal, že piju medovinu. To by byla totiž velikánská škoda, nechat ji zevšednět.
Re: Co pijete?
Posted: 22:19 09. Jan 2010
by Jkerry
Earl grey, hot !!