Page 4 of 4

Re: Co pijete?

Posted: 12:20 04. Dec 2009
by Minde
Bumbejte mlíčko, je zdravé :) a nejlépe od babiččíny krávy ;p

Re: Co pijete?

Posted: 14:21 04. Dec 2009
by G14
chtel si rict od Meg :wink:
joo presne,pijte mliko! :P

Re: Co pijete?

Posted: 16:32 04. Dec 2009
by Minde
šák počkej a třeba bude babičkou :D

Re: Co pijete?

Posted: 19:01 04. Dec 2009
by Kiri
Co tece ;-) :D a stale!!! :mrgreen:

Re: Co pijete?

Posted: 19:24 19. Dec 2009
by Žorž
Medovinku. Ale jen v takové míře a takovém intervalu, abych ještě rozpoznal, že piju medovinu. To by byla totiž velikánská škoda, nechat ji zevšednět.

Re: Co pijete?

Posted: 22:19 09. Jan 2010
by Jkerry
Earl grey, hot !!