Page 4 of 5

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 22:31 20. Dec 2009
by innfra
Jo ták, tak to by bylo super, protože by byla i nižší než je teď :)
sry jsem to nepochopil předtim

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 01:06 21. Dec 2009
by DenGrasse
Prostě když dáš předmět a stanovíš cenu, obchodník si vezme svou cenu. Přemět se buď prodá nebo neprodá a za X dní, pokud se neprodá, zmizí z nabídky.... To odnaučí lidi dávat na prodej ghoulí játra za 25 k :wink:

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 02:49 21. Dec 2009
by venomeq
Svedomyte se priznavam ty ghouli jatra zrejme asi byly moje..pokud se vzpominam daval sem tam zbroj na prodej za 25K a hned po tom sli jatra a ja sem to rychle odklepl zasebou a neuvedomil si to.....a bouzel sem u sebe nemel penize na zpetne vykoupeni (pac to vubec nejde odebrat z nabidky zpet coz je trosku divne ze bych nemohl sve zbozi stahnout) tak sem si rekl ze druhy den co vydelam tak to vykoupim a nastavim za normalni cenu ale jaksi sem na to pozapomel....omlouvam se.

Jinak k tem vecem kam zmizi po tech X dni? nekam do luftu do kose ci kam?bo jestli jo pak je ten prekupnik uplne zbytecny...treba ten luk za 350K po tejdnu se neproda tak rposte zmizne? to by asi toho co ho tam dal velice nastvalo....

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 07:14 21. Dec 2009
by Sobik
No ty předměty by mohly po týdnu zmizet z nabídky, ale dál zůstat u překupníka s tím, že když se staví majitel, tak mu je nacpe do rukou s tím, že se neprodaly. Aby se nezahlcovala databáze, tak by mohly např. po měsíci mizet uplně.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 22:29 21. Dec 2009
by DenGrasse
Jenomže to znamená dál zatěžovat ten systém spoustou krámů. Ideální by bylo, aby si každej po čase zkontroloval, jestlis e to prodalo nebo ne a z nabídky to stáhnul. Nebo aby cena začala po nějaký době sama klesat.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 23:09 21. Dec 2009
by monstera
DenGrasse wrote:Jenomže to znamená dál zatěžovat ten systém spoustou krámů. Ideální by bylo, aby si každej po čase zkontroloval, jestlis e to prodalo nebo ne a z nabídky to stáhnul. Nebo aby cena začala po nějaký době sama klesat.
Stačí zabudovat možnost stáhnout z nabídky - každehj si to asi kontroluje skoro denně

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 10:40 22. Dec 2009
by DenGrasse
No vždyť o tom přece mluvím... teda píšu.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 12:43 24. Dec 2009
by Sobik
Právě jsem vykoupil a následně vyhodil:
1x 1(!) elektrický šíp
4x legury na cín
1x ořechový luk bez tětivy
1x plášť z obyčejné kůže
1x large shield +0
1x sušená obyčejná kůže
1x kožená zbroj +0
A není to tak dávno, co jsem vykupoval asi 10 kloubů kostlivce a 15 slizů mutanta, které byly ve stacku po jednom.
Proto bych chtěl poprosit toho, kdo to tam dával, aby si to příště rozmyslel, a zároveň mu chci vzkázat, že jestli ho chytnu, tak dostane kladivem mezi oči. Přeju pěkný svátky.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 15:32 24. Dec 2009
by innfra
Jo taky bych poprosil, aby jste s těma rudama nebláznili, teď jsem něco koupil ze zoufalství...
na druhý postavě mi tam visí přibližně 10K v latích a nechtěj se vůbec ukázat.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 18:20 12. Jan 2010
by Necrooo
Mel bych dotaz jak ten obchodnik tedy funguje nyní ted?

Jedna se mi o to ze ukazuje nejaky veci, příkladem treba 80predmetu. A to je vse co ma? Nebo u sebe ma treba schovanych dalsich 150predmetu? A vzdy nahodne z toho vybere tech 80 (kterymi je limitovan) ?

Za me k nemu trebas davam uhli, to je docela odbytova material 8)

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 18:24 12. Jan 2010
by kucik
Ukazuje všechny do nějakýho limitu, kterej si teď nepamatuju. Je to něco ke třem stovkám. Aktuálně tam má 50 věcí, takže asi to na odbyt jde.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 21:12 29. Jan 2010
by Necrooo
Bry den. Dalsi dotaz mam.
Pred restartem mel obchodnik 2dyky, kazda za 98k gp, ted po restu je ma za 107k gp.
Reakci obchodnika mam nyni priznivou.
Tak by me zajimalo to si zveda cenu, nebo jak to je? *krci rameny*

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 00:25 30. Jan 2010
by kucik
Informace o priznive, ci nepriznive reakci je dost hrube informativni. Muzes mit dvakrat priznivou reakci a pokazdy jinou cenu.

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 11:31 31. Jan 2010
by Bahnak
presne, ta hodnota prizniva/neprizniva muze byt nekdy hodne ruzna, není to 1/2/3 příznivá/neutral/nepriznivá ale 1k20 ! Pro každou hodnoutu tedy platí jina cena, ale dejme tomu že jsi zrovna natrefil na nejvyssi a nejnizsi hodnotu která má privlastek priznivá...
(je to jak s vínem, existuje výběr z hroznů a "výběr z hroznů")

Re: Překupník v domě obchodníků

Posted: 11:36 31. Jan 2010
by Necrooo
Bahnak wrote:presne, ta hodnota prizniva/neprizniva muze byt nekdy hodne ruzna, není to 1/2/3 příznivá/neutral/nepriznivá ale 1k20 ! Pro každou hodnoutu tedy platí jina cena, ale dejme tomu že jsi zrovna natrefil na nejvyssi a nejnizsi hodnotu která má privlastek priznivá...
(je to jak s vínem, existuje výběr z hroznů a "výběr z hroznů")
O vine nemluv, takhle po ranu delat chute, to neni dobre :)

No takhle. Ja tam totiz dal dyku za 90k a kouknu se za kolik to proda a von ze za 98k, tak si rikam to je fajna. A druhej den uz tu cenu navysil, tak jsem se zalekl. Pokad to je dle te 1k20 tak ok, alespon vim :)
Dik