Page 4 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:41 12. Dec 2009
by Pajule
o trochu víc krásnější zřejmě ...meg ve 22? cca?

je ve svém dříve typickém oblečení a co má meg za výzbroj neivm ,asi bastarda?
rozhodně sem našla víc obrázků,ale ty byly na meg moc něžný

a tady ten vystihuje myslim i barvu vlasů a typ..kdyby byly delší
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:46 12. Dec 2009
by Pajule
takhle si představuju zoe

ale bíc oblečenou v tom jejím bílém rouchu a s rovnýma vlasama

možná je má vlnitý

ale mě k ní sedí rovný hehe ačkoliv ten obrázek

ono aasimar a černý vlasy se moc nevidí
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:49 12. Dec 2009
by Pajule
a kdykoliv vidím tenhle obrázek , tak si vybavim prostě Ayshu
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:18 12. Dec 2009
by Pajule
moc lidí ho nezná,možná pár

Artík
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:35 12. Dec 2009
by Sobik
Kam na ty obrázky chodíš?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:43 12. Dec 2009
by Sobik
BTW takhle nějak si já představuju Ghorina:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:37 12. Dec 2009
by Pajule
máme takovou krááásnou sokroumou galerku

viiiid rofíku , ale pššt neodhalímeto tajemství!:D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:42 12. Dec 2009
by LDamian
Ghorin - nadherny obrazek, aspon je videt od koho objednavaji lide, i to charisma by odpovidalo
Aysha - je mnohem hezci ve hre. Dokonce si ani nepamatuji, jak ten obrazek vypada a to jsem se zrovna prestal divat... To na Ayshu a na dojem ktery vyvolava neodpovida.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:46 12. Dec 2009
by Pajule
LDamian: já vim ,že je ve hře hezčí , ale neivm prostě mi jí připomíná
a Gregora si řpedstavuju asi takhle , jen ztakovim hodnějším pohledem

a světlejším hávem
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:12 12. Dec 2009
by Modrovousice
Ta galerka je moc moc fajn Pajky, ještě že mi brácha prozradil heslo

. Jinak, Ghorin je drsnej teda
Jinak, tohle je Nulinar za mlada.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:32 12. Dec 2009
by Xantipa
LDamian wrote:Ghorin - nadherny obrazek, aspon je videt od koho objednavaji lide, i to charisma by odpovidalo
Aysha - je mnohem hezci ve hre. Dokonce si ani nepamatuji, jak ten obrazek vypada a to jsem se zrovna prestal divat... To na Ayshu a na dojem ktery vyvolava neodpovida.

Tohle je ikona Ayshy, jen pro upresneni, jak je Pajky mimo

.

- Aysha.jpg (13.15 KiB) Viewed 7676 times
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:38 12. Dec 2009
by -RoF-
Pajule wrote:máme takovou krááásnou sokroumou galerku

viiiid rofíku , ale pššt neodhalímeto tajemství!:D
Ano ano máme udělanou soukromou galerii co dělal jeden kámoš.
Jinak já mám hodně obrázků odtud.
http://portfolio.cgsociety.org/
Sice se tam blbě pohybuje, ale vždy dole jsou odkazy na další autory. Je toho tam vážně hodně
PS: Xanti portrét co máš u Ayshe sem měl u jedné maličké elfky, ale měla zelené očka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:52 12. Dec 2009
by Pajule
Xantipa wrote:LDamian wrote:Ghorin - nadherny obrazek, aspon je videt od koho objednavaji lide, i to charisma by odpovidalo
Aysha - je mnohem hezci ve hre. Dokonce si ani nepamatuji, jak ten obrazek vypada a to jsem se zrovna prestal divat... To na Ayshu a na dojem ktery vyvolava neodpovida.

Tohle je ikona Ayshy, jen pro upresneni, jak je Pajky mimo

.
Aysha.jpg
já vim já vim

mam ho v tej galerce , ále tamta enivm

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:47 12. Dec 2009
by G14
TO Pajule:Takhle Meg krasna nikdy nebude,dyt ma charizma jen 10
uz takhle dost,ze sem ji nechala rozcesat ty dredy a pridat zuby

porad bude mezi tema obycejnyma......
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:06 12. Dec 2009
by Esuliams
Zatím jsem nic lepšího nenašla... Sharijka... co myslíte?